Помогнете ми да си направя ДЕКЛАРАЦИЯТА

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай това че го чувстваш като раздрано. Аз пия кислородна вода и то директно от шишето. Всяка сутрин си правя гарагара с нея. Ако гореше досега да бях на въглен. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Май имам огромното усещане, че проблемът ми е в сливиците. Все едни гадни неща ми се отделят в устата и явно като ми се пооправи гърлото и изпъква проблема в сливиците :roll:
Днес бях само на плодове и зеленчуци. До вечерта всичко беше ок, докато не стана ред за вечеря. Така ми се дояде, ама удържах фронта :lol: Сега вече ми премина глада и съм супер.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Днес ми горчи ужасно в гърлото. Уф, какво става, не знам
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Никой не знае. ТЕСай всяко неприятно усещане. Успокой се и дай възможност и време на тялото си да свърши необходимото.Ти искаш да се оправиш за един ден. Явно в момента не трябва или не може да стане. Бързаш и затова бъркаш. Имаш някакви очаквания, които не се оправдават и затова се разочароваш и нервиш. Тялото ти знае по-добре от логичният ти ум какво и кога да свърши. Не му се пречкай, ТЕсай, пий си чая, яж си плодовете и го остави да си се самолекува. Всико което ти се случва е прекрасно. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. На мен гърлото ми се оправи, вече не ме боли. Това е добрата новина. Лошата е, че сливиците са ми страшно увеличени, особено дясната. Не ме болят, но горчивият вкус остава. Вижда ми се нещо на огледалото, че върху самите ми сливици има някакви червени образувания :roll: Докато се тесах под душа, реших да пробвам с предизвикателството за тези сливици. Поне ще съм постоянна в тесането.
Другото което искам да споделя са лишеите ми. От както ме заболя гърлото спрях предизвикателството. Проблемът при мен е, че при болно гърло трудно пия вода. Отделно, че си направих и експеримент. Оказва се, че ми се появяват някакви минимални лишейчета (е, има и изключения, такива по-гаднички лишеи), но забележете сами изчезват. Дори пробвах да си снимам един голям лишей, който ми беше на крака и така с времето да правя снимки, но за жалост нямам добър апарат и нищо не излезе от снимката. Факт-лишеите сами изчезват, без мазила. Понеже имах няколко вида лишеи по тялото, при самото изчезване оставят различни петна. Някои остават бяло петно по тялото, други малко по-тъмен цвят от кожата ми. Но това да ми е проблема. Може пък другата година на морето, петната ми да изчезнат. Както казах, това ми е най-малкия кахър. Явно имам още да се доизчиствам лишеи, но сега това ще поизчака. Основната ми грижа са сливиците.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте и Честита Коледа на всички и весело посрещане на Новата година!!! :D

Аз днес реших да мина през доктора. Май оголемените ми сливици са се превърнали в хроничен проблем и милият ми доктор ме "зарадва" с новината, че може и да ми ги вадят. От вчера започнах с предизвикателството. Явно съмненията ми за хроничен проблем се потвърдиха. Обаче се затруднявам с напомнящата ми фраза.
Декларацията ми е следната: Въпреки, че имам подути (оголемени) сливици, аз напълно и безрезервно приемам себе си. До тук горе долу добре. Обаче как да продължа нататък? "Аз се освобождавам" не ми се връзва с нищо, нито пък "аз се изчиствам". Мисля си, че трябва да е нещо като-сливиците ми си връщат нормалните размери. Ама пък нормални размери, кое се смята за нормални размери? :roll: Та ей така се чудя и нищо не ми идва наум. Пробвах с "изчиствам се от бактериите в гърлото, които водят до оголемените ми сливици"
Дайте по-добри идейки, моля ви се.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Сливиците ми връщат нормалните си размери, изпълняват перфектно функциите си и ми доставят само здраве и удоволствие. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Според мен, проблемът, за който да правиш Предизвикателството, не са уголемените ти сливици, а възпалените ти сливици. Така че ако настройката е "въпреки че сливиците са ми възпалени и уголемени и ми причиняват болка, аз ... и се освобождавам от възпалението и неговите последствия сега!"

Успех! :)

А, Иван е писал преди мен. Сега имаш и избор! :-)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте отново. Вече имам подобрение, много съм радостна. Започва леко да ми се свиват сливиците. Иване, страшно съм ти благодарна за всичко. Продължавам упорито с предизвикателството. Нещо ухото ми се обажда, ама не мисля, че е нещо сериозно.
Весело посрещане на Новата година и внимавайте с пиенето, ей :wink:
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте отново. Днес ми се отвори възможност и отидох при специалист УНГ. Той потвърди тезата на личния, че сливиците трябва да ми се махнат. Поне това го зная вече.
Аз обаче няма да бързам и ще си довъша предизвикателството. За жалост ми се наложи тези 2 дни да го спра, тъй като бях със запушен канал на гърдата и от там температура, тресеше ме, цял ден бях на легло. Но сега вече съм 6 и продължавам напред.
След месец ще пиша как са нещата, пък ако трябва и още един месец ще го направя. Че за лишиета чак на втория месец получих подобрение. Стискайте палци да не лягам под ножа.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Сливиците ти са част от лимфната система. Те имат важна функция в тялото. Не ги махай. Моите бяха отрязани като бях малък. Нямах избор тогава, ако знаех това което знам сега, никога не бих позволил да ми ги отрежат. На брат ми поради това че се скъса от рев и не можеха да го озаптят, не му ги отрязаха. След време си му минаха. И сега той си има сливици, а аз не. :(
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Да, и аз не искам да ги махам. Обаче докторът като ми вика, че възпалените сливици се отразяват на сърцето, бъбреците, краката и започва да ме обзема малко страх. Ще направя всичко възможно да не ми ги резнат.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Нещо май много ти насъбра напоследък? И този запушен канал? Тялото май се опитва да ти каже нещо. Тесай много...

ПП Аз каква съм - от вратата за краката :)
Честита да ти е новата година! Ди си жива и здрава ти и семейството ти, и повече хубави емоции :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Arethuse, честита нова година и на теб!
Благодаря за пожеланието, да ти се връща тъпкано :wink: (да доуточня за здравето и хубавите емоции става дума).
Иване, на патерица, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Да си жив и здрав и все така с огромна любов и желание да ни помагаш!
Ами какво да ти кажа. То тялото ми се опитва да ми каже нещо, но аз май хич не му обръщам внимание. Но ще трябва да се взема в ръце, че вчера една новина доста ме разстрои и ме накара да се замисля. Лошото е, че нямам много време за тесане. С малкия покрай мен е просто ужас :) Снощи се замислих и над думите ти, та се чудя, дали може да си взема една тетрадка и да си пиша това, което ме е разстроило през деня и това съответно, което ме боли и да си пиша и оценките? А пък накрая вечерта или когато мишока спи на обяд, да си отварям тетрадката и да започвам да тесам. Хем няма да забравям какво ми се е случвало, хем ще отстранявам отделен проблем.
Става ли така, както съм го замислила?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Става, даже е много добра идея. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор