Помогнете ми да си направя ДЕКЛАРАЦИЯТА

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Защо не опиташ с Прокси да смекчиш тия нервни изблици и недоверчивите му реакции?
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Lady Frost, не му разбирам още на проксито. На синът си пробвам, ама не става на него, пък на мъжа ми ли да стане :roll:
Мен снощи ме обзе едно отчаяние, че нищо не се получава с тези сливици. Ама си ударих един тес и ми мина. Много бързам да му се невиди :evil: . Хем знам, че при лишеите чак на 2-рия месец ми подейства.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хора, аз пак съм в една депресия. Сигурно вече ще ми се смеете или ще ме критикувате, но разберете, побърках се вече. Няма оправия :( Кой знае колко ПО-та са ме налегнали в момента, но в сега рева пред компютъра и пиша. Как не можаха поне мъничко да се свият, да ми дадат малък сигнал, че нещата ще се оправят :evil: Днес изпитвах ужасна жажда и накрая се напих със студената вода. Ами с тази топла вода от сума ти и време, не мога да се напия като хората. Писна ми вече, от всичко ми писна.
Поне да си излея мъката, че да ми мине :x
Сега отивам да си тесам словоизлиянието. Благодаря за вниманието
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Нали знаеш, че най-тъмно е преди разсъмване :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

desko написа: Кой знае колко ПО-та са ме налегнали в момента... Как не можаха поне мъничко да се свият, да ми дадат малък сигнал, че нещата ще се оправят :evil:
Мисля, че изначалната ти постановка е грешна. Не те трябва да се свият, а ти да ги смачкаш. Не те да ти дават сигнал, че ще се махат, а ти да им покажеш, че няма да ги търпиш. Да седиш и да чакаш те да си отидат, че дори и да те информират предварително за това си намерение, е, мека казано, наивно. Това си е ПО, та дрънка! А с ПО има един-единствен начин да се бориш! Успех!
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Деско, я пробвай с:
Въпреки че може никога да не ми спаднат сливиците и да си ходя с тези две гнойни топки в гърлото до края на живота си, аз напълно и безрезервно приемам обичам и одобрявам сливиците си и им благодаря от сърце за прекрасната работа по опазване на здравето ми, която вършат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Аретюз, Мимска, Иване, много ви благодаря за подкрепата, наистина имах нужда от това.
Иване, а НФ кое ще ми е - благодаря от сърце за прекрасната работа по опазване на здравето ми, която вършат сливиците ми? или може никога да не ми спаднат сливиците и да си ходя с тези две гнойни топки в гърлото до края на живота си?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Един кръг с отрицателната настройка, един кръг ги редуваш, един кръг с положителната.

Успех!
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Благодаря ти Аретюз, така започнах да правя.
Бих искала да ви почерпя за рожденния ден на сина си днес, макар и виртуално

Изображение
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Да е здрав, усмихнат и щастлив, а и майка му също! :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Имам едно питане.
Аретюз, ти ли беше правила диета от плодове и зеленчуци 3 дена? И ако е така, какъв грамаж трябва да се хапва на ден?
Аз съм решила да си правя детоксикация, ама да видим дали ще стане. Малко ми е стряскаща английската сол :lol:
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Моля ви за съвет. Много ми е притеснено, цялата треперя, страх ме е.
Мъжът ми преди малко си откри някаква подутина на стомаха отстрани. Не знам какво да мисля, но адски ме е страх. Ще се побъркам :cry:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами изТЕСай си страха.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

То това си от ясно по-ясно. Все пак не съм си купила книгата вчера :roll: Друго имах в предвид.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какво друго :?:
Спред мен друго няма.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор