Полип - предизвикателство

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А с главоболието - "Възпаления нерв" какво стана?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

ivangp написа:А с главоболието - "Възпаления нерв" какво стана?
А, съвсем го бях забравила! :D Освен че имам едно наум да не излизам без шапка, защото някъде в периферията ми стои споменът за кошмарната болка, друго не е останало.

Честно, вече не помня какво и колко (не преставам да се изумявам на свойствата на паметта ми - минало-свършено и изтрито!), но ми е останало, че я преборих тази болка точно за 1 седмица. Не се е връщала. Наистина беше кошмарна. Попрочетох и Лиз Бурбо, но не ми светна лампичка... Само ТЕС. Взимах известно време невробекс (витамин В комплекс), но въпреки настойчивото предлагане на обезболяващи, аз не прибягнах до тях. А, спомням си, че взех 1 аспирин... Поотпусна ме след него. Изобщо, в рамките на една седмица след пика на болката, който беше на 2я и 3я ден (17 и 18.11.)), когато вечерно време направо ревах от болка и безсилие (не съм ТЕСсала безсилието :oops: ), болката прогресивно стихваше. Но аз правих ТЕС всеки ден неколкократно. Убедена съм, че диагнозата си е била точно тази и съм убедена, че именно благодарение на ТЕС си възстанових нормалния вид и състояние и на нерва, и своето. :!:

П.С. Сега, докато пишех, леко ми пулсираше областта над ухото, където беше огнището на болката. Благодаря за напомнянето, явно може още да поТЕСам. :-)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Искам да споделя и нещо забавно-любопитно.

Напоследък от независими източници получавам коментари и констатации колко добре изглеждам. :!: Дъщеря ми (13 г.) каза, че съм се разхубавила. И, повече от това, каза, че според нея това е заради ТЕС! И моето мнение е, че ако има причина, това ще да е моето практикуване на ТЕС през последните 15 месеца.

Иван беше казвал (и, разбира се, продължава да го твърди!), че работа с ТЕС за периода от 3 месеца до 1 година те прави друг човек. Е, аз съм жив пример! :lol:

Рекламата и саморекламата е позволена в сайта, нали? ;-)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

mimiska написа: Иван беше казвал (и, разбира се, продължава да го твърди!), че работа с ТЕС за периода от 3 месеца до 1 година те прави друг човек. Е, аз съм жив пример! :lol:

Рекламата и саморекламата е позволена в сайта, нали? ;-)
Да, да, да! :D 8)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Само да уточня. Казвам че за сериозна промяна са нужни между 3 месеца и година ежедневна работа с ТЕС. И че след една година редовна работа с ТЕС ще сте нов човек и света около вас ще е друг. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор