Прилагане на Предизвикателство във връзка с Хашимото

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Мисля, че можеш да продължиш така:

Въпреки, че (всяко едно от изброеното) аз напълно и ...
miloto написа: аз просто не се обичам достатъчно, не си давам шанс, защото все едно искам да се накажа, но не знам заради какво

вечно съм недоволна от себе си - не се харесвам, особено тази чувствителност, която ме прави толкова уязвима

Имам нужда да си почина, да се спра, да престана да гоня разни цели и да се оставя на течението

всичко, което съм постигнала в живота, винаги е било вследствие на неимоврени усилия и преодоляване на препятствия

не знам как да продължа
Успех!
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мила, много добре знаеш как да продължиш, но не искаш. Това е ПО. Просто продължавай!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мила, много добре знаеш как да продължиш, но не искаш. Това е ПО. Просто продължавай!
Или пък си почини, като починеш.
Сложи край на тези вечни мъки, терзания , усилия и страдания.:twisted:
Общо взето имаш три варианта:
1. Нищо не правиш и нещата си продължават по старому.
2. Правиш ТЕС и минавайки в най-лошия случай през няколко лечебни кризи се оправяш.
3. Махваш с ръка, и прекратяваш страданията, като се унищожаваш физически.
Изборът е твой.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

Мила, последния си пост от моята глава ли го крадна???
А аз толкова се старах никой да не разбере....

Между другото, ти кой от предложените от Иван варианти си избра?
alba
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 13 Мар 2009 18:47

Мнение от alba »

Мила,приеми съвет от един неработещ човек.Мисля,че има логика,защото аз имам резултати и не работя,т.е.зная защо е така и искам да предпазя теб,все пак ти си отскоро и ентусиазмът ти е налице.
Аз,също като теб,искам с един замах да оправя всичко.И тъй като позициите за оправяне са много,аз скачам от една на друга и се нервя,че резултат няма.А кога имах резултат?Когато се концентрирах само върху един проблем и започнах с предизвикателство всеки ден, но само с този проблем.Не знаех дали работя правилно или не,просто бях постоянна и упорита ( качества,които при мен имат нужда от ТЕС :oops:
Резултатите тръгнаха,но аз продължих и след като всички симптоми си бяха тръгнали.Така един месец и до ден днешен нямам и напомняне от ТЕСвания проблем.
Не се замисляй много кое първо и как точно да го правиш.Просто"опит вай ТЕС за вичко и ще бъдеш приятно изненадана".
Не търси вярната формула,никой не я знае,защото при всеки е различно.
Но се опитай да постоянстваш с един само проблем.Каквато и техика да избереш,резултат ще има.Търпение и вяра !
Публикувай отговор