Болки в петите. - Шипове?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Много хора могат да закарат едно магаре до водата, но никой не може да го накара да пие. - Народна поговорка
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

все пак не говоря за космоса
Ния, аз също!
За космоса няма никакъв проблем!
Не се запъвай на Иван, нали вече каза, че няма да пиеш!?!
Знам, че като си казала, ще го изпълниш!
Заради себе си, не заради мен или заради Иван.
А иначе раздумката си върви добре :lol:
След толкова тесане на определено чувство до самото му коренче (в случая страх) сега вече когато осъзная, че нещо е страх то някакси се присъединява към философията ми за страха и изчезва.

Има нещо такова. Един вид - създаваш му пътечка, по която то си знае къде да отива и какво да прави.

Дори това да напиша е свързано с доста вътрешни съпротиви
tana21, това е част от проблема. За ТЕС-ването Иван ще те кара. Аз те съветвам да пишеш, докато ти стане все едно, че излагаш себе си на показ. После вече може и да спреш, защото няма да имаш необходимостта и ползата от това. :)
И определено писането помага за "взимането под прицел" на точния проблем. Както казва Иван, няма как да видиш добре собствените си проблеми - отстрани винаги се вижда по-добре.
Така че смело напред и успех!
daromi

Мнение от daromi »

Аааа.......
Иване! Не разбрах магарето на кого е?
Водата колко далече е? Колко литра трябва да се изпият и от кого?
.........
Не мога да я реша тая задача!!!
Кажи отговора! 8)
daromi

Мнение от daromi »

Приключих с това Предизвикателство!
Решила съм, ако утре все още има някаква остатъчна болка, да я ТЕС-вам нормално като "остатъчна болка" (Иван даваше някъде такъв съвет).
Ще си дам няколко дни почивка и започвам следващото Предизвикателство.
daromi

Мнение от daromi »

Така...
Синът ми ме пита за сънищата.
Нищо особено, но ще трябва да се поразговорим по въпроса.
Съвсем съзнателно съм избягвала да го информирам много в тази насока. Само му бях показала как да си направи енергийна топка, колкото да усети енергията (нямаше как - наложи се).
Ами това е - откакто е заченат, той сам си казва как ще стават нещата в живота му :)
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Разкажи и на мен или пък нещо за четене?
daromi

Мнение от daromi »

Ния, ти носиш знанието за сънищата в себе си. Прочети отново постовете си и ще си спомниш, че е така. Трябва да помисля кои книжки биха били подходящи в този смисъл.
Бих искала да кажа още нещо, но краят на поста ти в другата тема ме разсейва и предпочитам да оставя нещата така - поне засега.
daromi

Мнение от daromi »

Смятах да си почивам и след няколко дена да започна Предизвикателство по проблем, за който бях решила, че му е дошъл редът.
Да, ама не!
Сутринта като станах, докато се усетя, бях започнала да правя ТЕС и дори формулировката ми беше готова, както и напомнящите фрази.
Нямаха нищо общо с проблема, който кротко си чакаше ред. Но така е в живота - който действа, той успява!
Виждам, че няма да съм сама в напъните си по такова Предизвикателство. Надявам се това да ми бъде полезно!
daromi

Мнение от daromi »

Нощес като ставах, ме боляха петите и на двата крака.
Сутринта, обаче, не ме болеше дори този, който си поддържаше една не силна, но постоянна болка!
Надявам се, че това е било сбогуването на болката в петите ми! :lol:
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Аз пък вярвам, че е било! :wink:
daromi

Мнение от daromi »

Благодаря за вярата! :)
Понякога сбогуванията са по-дълги от обичайното - нали знаеш, заставате на вратата и нито вън, нито вътре. Но така е - когато на някой му е приятно с тебе, раздялата е трудна :)
Само че в случая е и неизбежна! :lol:
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

А ето те! Почти си бях помислила, че няма да успея да те хвана в ефир тази вечер.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Исках да ти кажа чао за мъничко наживо :) .
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Изчезна, жалко :cry: .
Все пак чао за малко - ти разбираш, налага ми се за мъничко да бъда сериозна, защото не ми се иска да продължавам цял век да се занимавам с тази моя любима жеза :) .
Като се върна да се похвалиш, нали?
daromi

Мнение от daromi »

Явно съм станала съвсем невидима вече :wink:
Бях зависнала малко и се заседях.

Разбирам те! Вземи колкото време ти е необходимо. Само те съветвам да не спираш да правиш ТЕС. Прави го ако се налага дори без каквато и да е формулировка, но не спирай. Натрупването на количество, действително се превръща в качество.
Като се върнеш, ще се похвалим и двете, сигурна съм!
Успех!
Публикувай отговор