Австралийски антиген

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
eli_
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2009 23:37

Австралийски антиген

Мнение от eli_ »

Здравейте!
Бихте ли ми казали дали с ТЕС може да се премахне австралийски антиген.
Благодаря предварително
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не знам защото не знам какво е Австралийски антиген. :roll: 8)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Един хубав глад премахва Хепатит от А до Я.
Щом с ТЕС може да се махне херпес Зостер, то вероятно може да се помогне и при Хепатит.
Също така прочети Често задавани въпроси и най вече темата - Преди да задавате въпроси. :idea:
Последно промяна от ivangp на 17 Окт 2009 14:49, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
eli_
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2009 23:37

Мнение от eli_ »

Извинявам се, ако съм ви обидила с нещо,но все пак си пуснах една търсачка и нищо не открих.Ако не съм видяла нещо, моля да ми подскажете,а с тази тема, която съм пуснала, бих искала да ми дадете насока какво точно да правя.Все пак съм нова и те първа ми предстои да вникна по-дълбоко в нещата
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

По-точно от това не знам как да го кажа - гладувай поне 2 седмици по Лидия Ковачева или само на вода.
Докато гладуваш чети книгата ми за ТЕС и тук във форума и прави Предизвикателството.
Не си ме обидила, просто за мен поне, не е логично да задаваш този въпрос след като си прочела, ако си прочела, написаното в темата - Често задавани въпроси.
Ако не си я прочела, логично би било първо нея да прочетеш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
eli_
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2009 23:37

Мнение от eli_ »

Много ви благодаря г-н Петърнишки за съвета.
Без да се обиждате, бих искала да ви попитам, това не е ли форум, който служи за подкрепа на хора, които имат някакъв здравословен проблем, било то на психическа или физическа основа? Когато някой прочете-„ТЕС помага за всичко”, не е ли логично да се усъмни в това твърдение, все пак те първа започва да се запознава с тази методика. Не сте ли вие човекът, който трябва да ни подкрепи, да ни запознае, да ни даде напътствия? Какво от това, че ще отговорите на едни и същи въпроси безброй пъти? Докторите също отговарят на едни и същи въпроси постоянно и лекуват едни и същи оплаквания от безброй много хора. Ако така посрещате всеки новорегистрирал се, доста хора ще си останат само с регистрацията. Аз съм прочела книгата, присъствала съм и на ваши семинари и ви се възхищавам за всичко, което сте постигнали.
Извинявам се, ако съм задала неправилно въпроса, но ми беше адски неприятно да ме изненадат с новината, че съм носител на австралийския антиген, без дори някога да съм боледувала от хепатит. Те първа ще се запознавам и с това нещо.
Благодаря ви още един път за съвета, ще се опитам да започна гладуването и ще започна и с предизвикателството. Ако не ви затруднявам, за последно бихте ли ми помогнали и с настройката.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

eli_ написа:Когато някой прочете-„ТЕС помага за всичко”, не е ли логично да се усъмни в това твърдение, все пак те първа започва да се запознава с тази методика.
Не е логично. Но ако се усъмни и ако въпреки това съмнение той/тя влезне във форума, трябва да започне да чете. Колкото повече теми по различни проблеми прочете, толкова по-голямо впечатление ще придобие и ще може да реши дали да седи и да се съмнява или да вземе и да предприеме нещо. Тук на помощ идва тази тема, а след това и тази.
eli_ написа:Не сте ли вие човекът, който трябва да ни подкрепи, да ни запознае, да ни даде напътствия?
Никой не трябва нито да напътства, нито да помага. Но Иван го прави. Може би струва труда и времето да поразмишлявате защо го прави.
eli_ написа:Какво от това, че ще отговорите на едни и същи въпроси безброй пъти?
Какво от това, че ще препрочетете форума безброй пъти? Все пак го правите за себе си, нали?
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ели, огледай се около себе си. Ще видиш, че над 90% от хората живеят в тихо отчаяние, обвинявяйки някой друг за проблемите си и чакайки някой друг да им реши проблемите - правителството, шефа, доктора и т.н.
Същото в момента се опитваш да правиш и ти. Това не е обвинение, а констатация.
Всеки разбира различно помоща, според мен аз предлагам помощ както аз я разбирам. Не защото трябва, а защото така съм решил.
Ти също имаш правото на решение. Можеш да решиш, че съм арогантно копеле и да спреш да влизаш във форума или пък да помислиш: "Има ли този човек право?"
Каквото и да решиш моят живот няма да се промени, но твоят със сигурност ще поеме в различна посока.
Особено, ако спреш да викаш неволята и сама си поправиш каруцата.
Последното ще те превърне от какавида в пеперуда.
За измъкване от пашкула обаче ще трябва да изтърпиш известно количество болка и да положиш известно количество усилия.

Докажи, че заслужаваш помощ като си помогнеш сама за да ти помогне и бог.
Т.е. чети и работи с каквото имаш и колкото си разбрала. След месец сподели резултати и ще видим дали все още имаш нужда от помощ и каква.
Също така можеш да ходиш да търсиш и някой друг който да ти оправи проблема. Все пак има лекрства, ваксини, екстрасенси, врачки и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор