Лавинният ефект

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Лавинният ефект

Мнение от mary089 »

Тази сутрин се събудих с болки в гърлото, запушен нос, схванатост, леко ме втрисаше.....всякакви гадни, грипоподобни симптоми. Веднага реших да ТЕС-ам болестта, но се чудех с кое да започна.Първоначално ми дойде фразата "въпреки че съм болна...", но реших,че е твърде обща и се отказах, затова започнах с гърлото,защото всъщност то най-много ме тормозеше.От степен 6 свалих болката до 1-2. Тогава реших да започна с другите нещо,но установих,че междувременно носът ми се е отпушил, вече не ме тресе, а и схващането е намаляло.Малко по-късно пак усетих драскане в гърлото,явно не го бях изчистила докрай, пак го ТЕс-нах 2-3 пъти, сега съм почти ОК. Само леко вратът ми е схавант, ще го тесам след малко. Исках да споделя,че покрай гърлото се оправиха и другите неща :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

:lol:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

От три дни правя Предизвикателство за кариеси на горните си резци. Предизвикателството (поради мързел правено по-малко от 10 пъти на ден) изчисти една триседмична ужасна, раздираща кашлица, от която ме болеше всичко. Много обичам лавинния ефект :D
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Публикувай отговор