Още резултати

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Още резултати

Мнение от ivangp »

Още мнения и резултати можете да видите тук:
http://www.spidersport.com/forum/viewto ... bdde7fa169
Последно промяна от ivangp на 07 Май 2008 16:10, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iva_8503

Мнение от iva_8503 »

До миналият ден бях само четателка на форума, но сега вече се радвам, че мога да споделя и на мен как ми подеиства.
Значи на кратко, живея в чужбина и поради това Иван(администратора на саита) ми обясни всико по Skype, т.е. виртуално. След като ми обясни кое как става, аз реших да пробвам сама на ужасните ми в омента(тогава) болки в стомаха, бях тотално убедена, че няма да подейства т.като се смятах за начинаеща и още неможеща да го правя сама, пък и не вярвах ама грам не вярвах на всичките тия истории и въпреки това опитах направих си ТЕС на ужасните болки в стомаха и ми мина, удивих се, просто не повярвах, направо се шашнах, на емоционални поблеми немога да разбера още до каква степен ми действа, но днес съм с едно приповдигнато настроение,а няма причина. Днес ми беше поредният успешен опит(и постигнат резултат) с ТЕС, на работата носих тежко и пак много ме сви стомаха и кръста, но около час, час и нещо търпях, защото нямах време за ТЕС, и след вече нетърпими болки отидох в тоалентата да си го направя(нямаше друго място, където да съм сама), и го направих на бързо, нямах време и изведнъж ми изчезнаха болките, пак започнах да го правя с огрмоният ми песимизъм, но пак подейства, след това нищо не ме боля, нито кръста, нито стомаха, пак се изумих и дори сега съм убедена че zа физически болки ТЕС действа, сега само чакам нещо да ме заболи :D , а zа емоционално състояние ще кажа по късно като се убедя в резултатите :wink:
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

И аз искам да споделя един вълшебен осезаем резултат от ТЕС. Беше миналата седмица. Всички в къщи изкараха една настинка - започва с болки в гърлото, преминава в хрема и се появява и кашлица. Влачи се дълго. И при мен дойде. Една вечер започнах да си усещам гърлото, а през нощта се събудих от ужасяваща болка при преглъщане. Честно казано, не помня кога за последен път ме е боляло гърло, така че тази болка беще изключително силна и неприятна. От сутринта до към обяд си ТЕСвах болното възпалено гърло поне 3-4 пъти. Още в ранния следобяд болката беше намаляла. Продължих с ТЕС почти на всеки час. Вечерта от болката нямаше и следа! Удивително! Аз не съм от невярващите, ама и за мен си беше невероятно!
:-)
Сега правя ПРОКСИ на детенцето ми. Ще докладвам, ако резултатът ще е видим. Но по-важното е, че аз абсолютно вярвам, че ще съм от голяма помощ за организма и самочувствието й. :)
Публикувай отговор