Проблем с точките.Моля за помощ!!!!!!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
bobi
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Ное 2009 18:57

Проблем с точките.Моля за помощ!!!!!!

Мнение от bobi »

Здравейте.Имам книгата два пъти я прочетох.Нямам съмнения в ефективността на метода,но при мен не дава резултат вече около 7 дена. Мисля че бъркам в точките, мисля че при потупване не потупвам точно по точките. Имам особенно силни съмнения за точка 7(под ключицата), точка 8 под мишницата. Искам също да попитам за точките на пръстите къде се намират точно,тъй като по книгата не мога да се ориентирам добре (от горе на пръстите или отстрани).Прегледах форума,но не видях да е имало разисквания по тази тема.Ако има , моля да ме извините, че се повтарям.ТРЪРДО СЪМ РЕШЕНА ДА СИ ПОДОБРЯ ЖИВОТА С ТЕС ,така че моля ВИ дайте ми насоки за точките-сигурна съм че тях не правя както трябва......
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е от точките. Точките на пръстите са отстрани (това го пише и в книгата) и това вече е дискутирано в темата Често задавани въпроси.
Виж Пречки за ефективната работа на ТЕС в книгата. Най-вероятно там ти е проблема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Дори и да не целиш някои точки, ТЕС пак работи.

Под мишницата - сложи си едната ръка под другата мишница така, че да отмериш 4 пръста от свивката надолу по ребрата. Точно след 4-тия пръст и по средата на тялто отстрани е точката.
Под ключицата - ако не си сигурна къде е точката, тупай се като Кинг Конг с юмруци. Е, по-леко.
На пръстите - ръката ти да застане като за ръкостискане. От това положение тупай отгоре в началото на всеки пръст. Тупай с два пръста от другата ръка.

За какво не работи ТЕС? За колко неща я пробва?
Публикувай отговор