ТЕС е уникална и бързо действаща система

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Вермила Милчева
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Дек 2009 14:04

ТЕС е уникална и бързо действаща система

Мнение от Вермила Милчева »

Здравейте. Искам да съобщя за бърз резултат, свързан с енергийното ниво на организма-или как ТЕС стабилизира работата на енергийните ни центрове. Разполагам с ГРВ-камера-уред, който на базата на Кирлиановата фотография прави змерване на работа на енерг.центрове, биополе и енерг.обезпеченост на вътр. органи и системи. С ТЕС се запознах вчера, даже в момента я изучавам здълбочено. Но от днес започнах с упажненията и след това правя замервания- проследявам резултат. И установявам следното- работата на енергийните центрове се подобрява с няколко пункта, биополето увеличава обема си и работата на вътрешните органи влиза в нормалните граници. До този момент съм направила само две серии- сутрешна и обедна. Резултатът от първата беше очевиден и запазен до следващата ми работа с ТЕС. Тъй като аз съм човек, който е на страната на истината и работи за истински резултати, просто исках да споделя положителното въздейстие на системата ТЕС върху самата мен. Ще продължавам да работя по-здълбочено и да проверявам резултата. Ако Ви е интересно ще споделям и с Вас.
daromi

Мнение от daromi »

Здравей!
Споделяй и с нас!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тъй като аз съм човек, който е на страната на истината и работи за истински резултати, просто исках да споделя положителното въздейстие на системата ТЕС върху самата мен.
Всички които споделят резултатите си тук споделят истински резултати.
Хубаво е все пак, че и науката потвърждава истините, които вече са ни известни от практиката.
Тъй като хората са научени да вярват на науката, за много новодошли в този форум тези резултати които споделяш ще са от полза. :)
Така, че продължавай да споделяш какво казват машините, но също и как се чувстваш ти самата след ТЕС. Защото в крайна сметка това е най-важното.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
beib59
Участник
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Апр 2010 09:09
Местоположение: varna

Мнение от beib59 »

Здравей ,Вермила!днес видях какво си писала ,и продължих надолу с нетърпение да видя още ,.....но ти не си писала вече...пиши ,моля те ,интересное!
Публикувай отговор