Влияние на ТЕС върху случващото се

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Just_a_man
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Апр 2009 23:23

Влияние на ТЕС върху случващото се

Мнение от Just_a_man »

Здравейте!!! Преди няколко месеца имах важен изпит, за който не бях прочел абсолютно нищо(имах основателни причини). Вечерта преди него бях силно притеснен и правих ТЕС със следните фрази(утвърждения):"успех на изпита", "тройка на изпита", "невероятен късмет", "нещо ме спасява". Правих и прокси за изпитващия с настройката, че аз съм него и фразите: "пиша му тройка", "давам лесен материал на студентите" и прочие. Както вече се досещате, имах тройка, не знам какво ми помогна, но това беше истинско чудо за мен, успях по незнаен начин да я изкарам и бях супер щастлив.
Това нещо се повтори миналата седмица, на контролно, като вечерта преди него правих отново доста ТЕС(под душа).
Въпросът ми е, според вас, дали това е просто зверски късмет от моя страна или случилото се дължи на ТЕС? Е, няма как да узнаем със сигурност, но наистина вярвам в чудото, което(според мен) постигнах с техниката. ;)
Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според мен "чудото" си го постигнал с желание. ТЕС е премахнала подсъзнателните саботажи то да се случи.

След всичко казано, не знам какво учиш, но защо го учиш след като явно не желаеш да го учиш. :?: :idea:
Не е ли по-добре да се занимаваш с нещо което ти е приятно?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Just_a_man
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Апр 2009 23:23

Мнение от Just_a_man »

Като цяло, това което уча ми харесва и ми е наистина интересно, но има дисциплини/предмети, които наистина смятам за излишни и изобщо не ми се нравят. Не знам защо, но нещо ме спира дори да се помъча да им обърна внимание и мисля да поработя върху това с ТЕС, защото късметът може някога да реши да ми изневери ;)
Публикувай отговор