Алопеция.Моите резултати от ТЕС до момента...

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Алопеция.Моите резултати от ТЕС до момента...

Мнение от Hris »

Най-вероятно при мене ще е необходима малко по- продължителна работа,защото и проблема ми е дългогодишен,но не мога да се въздържа да не споделя,няколко резултата...
На първо място е това че нямам панически атаки.Стягането в гърдите,гаденето и треперенето които чувствах,когато трябваше да се справям с неприятни ситуации и хора изчезна.Тествах резултатите"на живо",а не само чрез КФ :!:
Пчти всяка вечер преди да заспя,получавах ужасни сърбежи по целия скалп,събуждала съм се от сън заради тях.Изчезнаха.Имах болки в кръста и много силни болки при уриниране.Нямам ги вече. :D .
Съжалявам че не мога да изпратя снимка на това как изглеждаха пръстите на ръцете ми,когато истинат малко-целите бели със сини върхове.Днес стоях на терасата 30мин(знаете че си е студ навън),само за да ми измръзнат ръцете.Измръзнаха естествено,само че не са бели и сини и изтръпнали,а са си нормални и за отрицателно време се стоплиха пак,като се прибрах.Преди ми бяха нужни поне 10-15 мин. да се въстанови нормалния им цвят и чувствителноста.
Друг интересен момент са цигарите.Не ми се пуши.Запалила съм всичко 2 цигари днес без да имам абсолютно никаква нужда от цигара,а се е случвало да ходя да искам от съседката... :?
Само искам да кажа последно че тези неща ги констатирам като резултат,а не съм работила в/у тях.Аз си ТЕС ам основния проблем който искам да си премахна. :roll: .
Между другото искам да кажа и това,че от помоща на лекарите съм се отказала от около 2 или може би и повече години.Нещо ми подсказваше ,че не те ще ми помогнат.А колко болки съм изтърпяла през това време само аз си знам.Болки от всякакво естество.
И накрая въпроса ми към Иван:Много често чувствам нещо като мравчици по тялото и леко треперене(не е неприятно) и леко гадене,ей така без причина,но не ги тесам защото не ми пречат,но все пак да попитам за какво става дума...Ако ти се сещаш нещо което би ми помогнало да се ускори решението на основния проблем с окосмението,моля да пишеш,но аз за сега мисля че имам голям прогрес.А ти?
Последно промяна от Hris на 16 Мар 2010 18:17, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И аз. :)
Продължавай в същия дух!
Всиките ти проблеми са свързани и накрая всичките ще изчезнат. Кога? Никой не знае. Засега доста бързо напредваш. :)
Постоянство му е майката.
Всио което чувстваш е само енергия. Различни форми и проявления на движение или стагнация на енергия.
Нищо повече и нищо по-малко.
Бързай бавно!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Честито за тези чудесни резултати :D
Много ми е приятно да ги чета :)
Да, това мравучкне е енергия. Обръщай му внимание. Така си развивваш усещанията за енергиите.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Благодаря.На мен пък ми е много приятно,че мога да отбележа тези положителни ефекти от мето дерзаене с ТЕС.
Допълнително обаче искам да поясня,че не мина без кризи по време на процеса,но за тях просто не ми се пише.И най-интересното е,още веднъж се връшам на това,че нито веднъж не съм Тесала,физическата болка, просто не я назовавам,започвам с описание на това как се чувствам на емоционално ниво,нищо от сорта на това тук ме боли или там ме стяга,а не че не изпитвах такива неща,просто аз си продължавам тъпо и упорито с Предизвикателството за АУ,и като ми изникне гадна емоция си я Тесам отделно.И това е което правя до момента.Пия вода и пишкам :D .И да не забравя,определено съм станала половин режисьор с тези визуализации които правя.
То не че живота ми не е като филм ама като се случи щастливия край,тогава ще продавам правата за екшън- драма-комедията. :lol:
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Май имам нужда от малко помощ.
На 9-ия ден от Предизвикателството съм.Използвам ето тази Настройка:Въпреки,че изпитвам страх ,че може да бъда наранена отново,недоверие към хората и живота и нежелание за действие,и ме връхлитат нежелани мисли,които на физ. ниво се проявяват като А. и космите ми не растат,аз.....,освобождавам се от сраха,недоверието и безразличието,избирам отново да предприема действия и позволявам на миглите, веждите и косата ми да израстнат отново.
Искам да попитам да продължавам ли с тази настройка след като аз вече не изпитвам такива неща :roll: .Напротив.Промяната е запележителна,макар и да не се впускам в подробности в предишния си пост,а споменах само някой от неочакваните резултати ,които мн. ме зарадваха и изненадаха.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А какво изпитваш и какво визуализираш? И като го визуализираш какво ти излиза като емоции?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Ами много неща.Може би на тебе ще ти се стори бърза промяната защото аз отскоро споделям,но при мене духовния катарзис тече вече от година.Бях толкова въодушевена по отношение на ТЕС(все още съм),защото се чувствах малко като тъпчеща на едно място.Докато сега просто се чувствам различно.Омиротворена,имам желание да общувам с хората,Чувствам се на ти с новото си аз и ми е някак си уютно и и ведро.Минах разбира се ,както казах през всичките си страхове опасения и бунтове по-време на Визуализациите в началото(имам впредвид началото когато аз започнах да си правя визуализации още преди да познавам ТЕС).Но през това време изчетох наистина доста неща и минах през много етапи на объркване и регрес.Така да се каже чувствах,се подготвена за появата на ТЕС в живота ми.Бях стигнала вече до извода "Ако с емоцията си мога да стигна до тук,то мога да стигна навсякъде".Но въпреки това ми беше необходимо нещо по-конкретно,което да действа.
Сега,"като си се вкарам във филма" изпитвам еуфория,нетърпение,приятни усещания,като пипам,реша косата си,като си слагам спирала на миглите,тогава ми едно такова хубаво и умилително,че искам на всички да се покажа.Като започна да си представям ,чувствам как по цялото ми тяло минава топлина и леко потрепване.Представям си се в различни ситуации и всички те са със пол.заряд или пък абсолютно незаредени(просто ги отмятам,така да се каже).
Затова ти и задавам тези въпроси.Просто се чувствам добре и това пак малко ми прилича на състояние на застой.Искам косата ми да порасне,а осъзнавам ,че това ще се случи точно тогава когато му е времето.Незнам дали мога да обясня...Просто вече нямам нищо май за чистене,а някакво парченце от пъзела липсва...И аз като че ли не успявам да го открия...А само това още .По време на визуализациите ми имам нещо като усещане ,че коренчетата на космите ми шават,така както се вижда движението, когато едно растение пробива почвата в забавен каданс.Но не само така ги виждам а ги осещам тези движения.Нямат нищо общо със сърбеш.Нямам желание да се почеша.Повече за сега не ми идва наум.Може би ти ще уловиш нещо ,което аз не успявам.Макар че в началото бях сигурна,че ще се справя и сама,все пак един поглед "отвън",ще ми е от полза...
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Ох,пак си открих правописни грешки,чак след като го изпратих :oops: .Срам ме,ама не чак толкова :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ето ти следващата декларация за Предизвикателството:
Въпреки че чувствам, че просто вече май нямам нищо за чистене, но все пак някакво парченце от пъзела липсва, чудя се какво ли може да е, но засега като че ли не успявам да го открия.............. и моля подсъзнанието си да ми подскаже спонтанно, по неочакван и удивителен начин.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Благодаря.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Имам едно подозрение,за липсващата част от пъзела,което с всеки кръг изкристализира все по-ясно .И абсолютно нямам никаква представа как да постъпя в този момент.Но моля да ми позволиш само този пост да пусна на лични,защото никъде във Форума,няма нищо подобно и се чувствам малко неловко да пиша за това.А и вече ме изритахте :lol: ,наи- безцеремонно от една тема...А ти ако прецениш ми отговори пак във Форума.Може ли?
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

А това че парчето се появи толкова бързо и определено иска да ми каже нещо е поредното за мен доказателство,как действа ТЕС.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Давай на лични щом е толкова несподелимо. :)
от коя тема сме те изритали безцеремонно и кой точно те е изритал. Така или иначе това си е твоята тема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Oт на Davian темата,ама както се вижда, не съм се засегнала толкова просто си отворих моя :) .
И впрочем забавих се за да Тесна притесненията си от това което пиша и чак ми се догади.Затова и малко набързичко го написах накрая.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Hris написа:Ох,пак си открих правописни грешки,чак след като го изпратих :oops: .Срам ме,ама не чак толкова :)
Е, какво толкова. Иван колко грешки прави, а пък какво му е?
Иване, между другото първото издание на книгата ти обърна в мен една голяма скала. Там има толкова много правописни грешки, че човек може да я захвърли. Ако обаче не я захвърли, може да спечели много. Аз спечелих много. От тогава представата ми за правописните грешки и за хората, които ги правят на кило, коренно се промени. Което много разшири мирогледа ми. И спечелих още повече :lol:
Прощавайте за отклонението.
Публикувай отговор