Алопеция.Моите резултати от ТЕС до момента...

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами те бяха нарочно направени имено с тази цел. :) :D :lol: :roll: :wink:
Между другото книгата мина през редактор и коректор. Винете тях за правописните грешки в нея. Тия във форума обаче са си само мои и на никой не си ги давам. :)
Последно промяна от ivangp на 11 Мар 2010 20:52, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Изпълнявам!
Ох, не че е несподелимо...Просто не са обсъждани такива неща във Форума...Става дума за това:
Наистина неприятни случки и събития,ми се стовариха много и на веднъж,през 2006год.Дойдох си от Германия с много хъс за нов бизнес,много позитивно настроена,с коса с планове и с пари...И разбира се започнаха проблеми от най- различно естество,но не това е важното в случая,защото както казах на едно място живота ми е доста шарен и винаги съм се борила.Това което изкристализира в съзнанието ми след като използвах новата Д. е момента в който отидох при една екстрасенска.Ходих на 10 или повече сеанса при нея.Буквално във ръцете и ми остана цялата коса.Сеанс след сеанс топките коса в ръцете и ставаха по -големи....,сложих перука и спрях да ходя при нея. От този момент нататък нещата така стремглаво се стрелнаха надолу ,че нямаха овладяване.Това наистина е само с две думи ситуацията.И сега моята дилема.Най-вероятно става въпрос за някакъв вид масивно обратно поляризиране.АЗ Наистина до този момент не бях усещала така дълбоко влиянието на всяка една конфликтна ситуация,просто всичко стана много объркано за мен.От друга страна ако това ме е предпазило от някакво по-страшно заболяване.Защото аз конфликтния шок го изживях и то в много житейски планове наведнъж-партньорство,бизнес,пари семейство.И може би като е засегнало най- незначителния участък от тялото (според ГНМ)да съм избегнала други поръжения с които евентуално не бих се справила...И ето такива неща ми се въртят в главата -дали наистина тази жена е била в състояние да направи нещо от този род,като да въздейства така на енергийната ми система, поне за мен си е така и ако да аз мога ли сама да се оправя , и как точно като от друга страна съм приела това като един вид помощ .Ето,че пак се омотах. Срещам някаква стена тук.Помагай.Не мога да го измисля сама само филосовствам,а какво беше казал Норбеков за умните болни ,
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

:D ,Много свежо отклонение от темата.Направо си е май съвсем по темата- за грешките,които правим и със които се учим да си живеем добре.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ИзТЕСай си всички те негативни емоции свързани с тази екстрасенска и това че си отишла при нея. ( вина, объркване, страх и т.н.)
Ако искаш направи си и ТКФ за сеансите при нея.

След това поТЕСай малко с :
Въпреки че преди .......години избрах да дам силата си, а с нея и косата си на..... (екстарсенската) аз ...........и избирам да си
върна силата и косата сега.

Ако покрай тази декларация излязат нови негативни емоции, ТЕСни ги и тях.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

А мога ли да започна с ТЕС на сраха,че ще прилагам ТЕС за това.Определено ме стегна мозъка,като парализирана съм :shock:
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Уф-ф-ф,страха :x
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Точно с това трябва да почнеш-със стягането в главата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Мисля,че доста добре се справих със снощния момент-свързан със екстрасенската.Такъв рев...Така се навързаха нещата :shock: и мисля че поприключих.Обаче какво установявам .Днес в продължение на часове ме тресат някакви мощни конвулсии и просто не спирам да се прозявам,(даже и като не Тесам).Много интересно.Иначе се чувствам доста добре.За момента пак нещо не се сещам за подходяща Настройка.Нещо не мога да го схвана този момент с вакуума който ми се получава.Когато се чувствам добре,си се чувствам добре и никакви кофти емоции не ми идват наум.Даже и това ,че нямам коса не ме мъчи.
Но ще си продължавам пък ще видим какво ще изкочи...
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

За прозявките - те са знак за "отичане" на емоциите.

За конвулсиите ми стана интересно. Аз като правих Предизивкателството имах една нощ крампа и доста често конвулсии (неволеви потрепвания тук там).
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Да за прорявките знам. Просто се изненадах от това че почти не спирам.Вече направо ми е смешно.Неволевите потрепвания,както ги наричаш са си направо кратки разтрепервания по цялото тяло.И на мене ми е странно...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нищо странно, тече си енергия там където трябва да тече.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

:idea: Това,което по-горе определих като състояние във което се чувствам като във вакуум,днес определям,като необходимия времеви буфер за преНастройката.Само исках да отбележа с тази вметка,че е много важно,като почустваш такъв момент,да не спираш.Аз вчера,докато до към 16h се прозявах и потрепервах почти непрекъснато ,след това изпаднах,в такава пълна апатия,че просто не ми се мърдаше...Насилих се обаче да си направя бройката ТЕС ,до вечерта.Днес имам нова Настройка и нов филм.
Много съм доволна от себе си че не спрях.Мисля,че е важно да проявиш и малко воля,в такива моменти и да успееш някак си сам да се сръчкаш :D
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Въпреки че изпитвам огромно нетърпение,да видя миглите,веждите и косата си отново израстнали и макар,че занам ,че е необходимо известно време докато се покажат отново,това чакане малко ме изнервя,аз.....приемам,че трябва да изчакам точно толкова време колкото е необходимо на космите да израстнат отново и се радвам,че новата ми коса е много по-здрава и красива,миглите ми са дълги и извити и веждите ми са оформени точно както аз ги искам.Много се харесвам така.и т.н.
Добре ли е незнам.Така ми идва.Аз съм оставила ТЕС да ме води.
Имам и друг резултат,който искам да споделя.Незнам да плача ли да се смея ли.Но най-напред си ТЕС-нах притеснението от това че бързам да се похваля и да не взема да спра нещата точно на този етап,че хич няма да е желателно :D .
Понеже всяка сутрин се гримирам,а вечер си свалям грима,но когато съм в къщи и не се налага да излизам(а не съм излизала вече около десетина дни),не се престаравам много и се гледам сравнително отдалеч и в по-общ план, и не бях забелязала какво си имам :shock: .Снощи ми се стори че виждам някакъв мъх по лицето си,но реших че е от памука,а когато си измих лицето и с вода преди да легна съвсем не се сетих да погледна пак.
Тази сутрин :shock: ,гледам по лицето ми наистина има мъх.И то доста.Даже по брадичката си откривам едни по- дълги косъмчета,които мога да подръпна и ме скубят :lol: .Не знам дали някой може да си представи какво означава това,колко много вяра и надежда ми дават тези косъмчета...Това е за сега.Докато си изкарвах дертовете на бял свят(незнам дали съм успяла всичките), брадясах :D ,да видим ,колко бързо и дали ще се справя със залесяването на другите участъци.А пък ако можех да го направя и избирателно,направо ще съм виртуоз,направо съм забравила какво е да ходиш на кола маска и май това си е живо предимство и голямо удобство :wink: .Ами аз ще продължавам с по-горното и ще разказвам.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ох, много ми е хубаво да те чета :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

А,между другото,за това дето Иван каза "бързай бавно".Какво му е лошото да бързаш бързо ако знаеш накъде си се "юрнал" :lol: .Започвам да тесам,съмнението ,че ще мога да дойда на Семинара.Сигурна съм че има много какво да науча и да видиш,ти тогава бързане какво се казва :D
Публикувай отговор