Алопеция.Моите резултати от ТЕС до момента...

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Да Мая,така направих.
Не е колебанието.Нормално е да се колебаеш,или да си задаваш въпроси преди да решиш нещо важно.По време на колебанието се включват инстинктите ти за самосъхранение,интуицията,разумът...Още повече аз съм зодия Везни.А това да не искаш да вземеш никакво решение си идва само и единствено от страха :idea: Според мен пак добре ми се получи.И бързо при това.След няколко налучквания на декларации,се оформи ясно даже и момента от какво точно се страхувам,по това работя още...
И резултата от вчерашното и тази сутришно Тесане:По -добре грешно решение отколкото никакво,по-добре малко встрани от пътя отколкото на едно място.
Като допълнителна екстра към тази увереност ми идва и съня от тази нощ.Много ясен и пълен с жокери.А аз рядко се сещам,какво точно ми подсказват сънищата...С този беше различно...Май ТЕС ми върши много повече работа отколкото аз самата мога да си представя :wink:
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Hris написа:И резултата от вчерашното и тази сутришно Тесане:По -добре грешно решение отколкото никакво,по-добре малко встрани от пътя отколкото на едно място.
Като допълнителна екстра към тази увереност ми идва и съня от тази нощ.Много ясен и пълен с жокери.А аз рядко се сещам,какво точно ми подсказват сънищата...С този беше различно...Май ТЕС ми върши много повече работа отколкото аз самата мога да си представя :wink:
Страхотно, много се радвам на това развитие! (аз също съм си една типична Везна и доста добре те разбирам с това лутане между вариантите)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

:) ,даже това лутане няма хич да го пипам,че така ще си загубим част от чара,ние Везните :wink:
А,друго исках да попитам:Пия много вода,може би повече от 3л на ден,но много бързо я и изпишквам и устните ми са непрекъснато сухи по крайчетата :?: Не ли достатъчно това количество?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пий повече, ако усещаш нужда. Има такива периоди.
Аз изобщо не следя по колко изпивам.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Да направя кратък отчет за това как се развиват нещата...Мъхчето по лицето ми се увеличава.Което не бих казала че ме изпълва със щастие,но приемам го.Открих си косъмчета по пръстите на ръцете :roll: ,мигличката за сега е самотна :( ,на другаде още няма нищо.И днес докато ТЕС ам,си се представям ,като тези, "Чичко тревичко" и затова съм решила днес само да се "поливам" с позитивни утвърждения...и да видим какво ще се получи.
А иначе тази сутрин започнах ето с тази настройка :D :И въпреки че изобщо,никак ама никак не се приемам такава каквато съм,аз изцяло и безрезервно приемам себе си :lol: ,и избирам.....,после и решавам.... и т.н.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Днес цял ден ми е тъпо и гадно :cry: и непрекъснато въздишам, като че ли не ми стига въздуха.Даже прозявките ми са едни такива непълни.И бройката от 10 ПР не съм направила...
Не мога да определя никаква емоция...Това дето прилича на задушаване го ТЕС- ам и не се повлиява,продължава да не ми стига въздуха... :roll: ,нищо няма да правя повече за днес :evil:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Раздишай се с малко дихателни упражнения.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Hris написа:Днес цял ден ми е тъпо и гадно :cry: и непрекъснато въздишам, като че ли не ми стига въздуха.Даже прозявките ми са едни такива непълни.И бройката от 10 ПР не съм направила...
Не мога да определя никаква емоция...Това дето прилича на задушаване го ТЕС- ам и не се повлиява,продължава да не ми стига въздуха... :roll: ,нищо няма да правя повече за днес :evil:
А как точно го ТЕСаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Въпреки,че нещо стяга гърдите ми и ми пречи да дишам свободно...,и въпреки че имам чувството ,че се задушавам....,и въпреки че чувствам,че не ми стига въздух...
Днес не е точно като вчера...Малко ми е по-леко е,но си усещам главата като празна.Не, не точно.Стрялкат ми се някакви мисли,много бързо и заминават,нищо не може да спре вниманието ми...просто някак си ,не знам какво ми е,незнам и какво искам да ми е :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай всяко изречение от последния и предпоследния си пост.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Стигнах до много интересен момент.От една седмица не съм споменавала косата си изобщо,докато използвам ТЕС.За всичко друго ми идва наум да прилагам техниката,но за Алопецията нещооо...Това някакво ПО ли е сега,или какво?
Много често ми идва просто отвътре да си ТЕС ам със Заклинанието,като си вкарам безсилието или мъката или срам (примерно),и като направя няколко кръга( понеже Иван каза че може да се прави без ограничения),вече просто нямам никаква мисъл за голата си глава.За Зрението видях,че се прилагат настройки по седмици.Аз мога ли да ги използвам.Имам чувството че нещо започнах доста хаотично.Но то и за да ми окапе косата за няма и 2 месеца е ясно,че изживях може да се каже всички отрицателни или негативни емоции, за които може да си помисли човек,но сега вече не е така.Да но и коса няма :( .Иначе мъх по лицето имам.Мигличката явно съм я откъснала тези дни защото си лепя мигли и тя е отишла ама няма нищо,явно не е била много здрава :roll: ,тези косумчета по пръстите ми също са си там ,но други няма.Чудно ми е къде запецна работата.Аз ли нещо не мога да го измисля или това си е ПО.Защото иначе съм си добре ама нали целта и коса да си имам и всичко...Какво става не ми е много ясно :?: .Ама аз ще си продължавам както ми дойде пък ако се появи нещо ново пак ще пиша.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това че не искаш да ТЕСаш за косата си е ПО. ТЕСай си нежеланието!!!!!
Може да правиш процедурата за зрение както е описана по седмици. Тя ще помогне за всякакви проблеми. Но не е нужно. Действай со по Предизвикателството засега.
Аз все пак не разбирам тези косъмчета по ръцете и лицето ти повод за радост ли са или не. В смисъл искаш да ти се окосми лицето и ръцете ли? Или само скалпа.
Ако искаш само окосмяване на скалпа, защо не вкараш имено него някъде в декларациите си. Главата е голямо нещо което включва доста части които не е хубаво да бъдат окосмени, поне според мен, особено при жена. Същото се отнася и за лицето и за тялото. Бъди максимално конкретна както в Декларациите си, така и във визуализациите :!:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Благодаря ти за напътствията и съветите Иване.
Отначало като ги видях тези косъмчета много им се зарадвах разбира се.От дълго време не съм виждала по себе си нищо което даже и да прилича на косми ,за това бях и толкова щастлива.Само че прав си.Целта не е да се превръщам в плешиво брадато шимпанзе :lol: ,а да съм си пак хубавка- с мигли вежди и коса. Така че днес съм,много по сериозна :wink: .Не ,наистина.Теснах нежеланието и няколко други ПО които ми се появиха,или поне аз си определих ,че са такива и днес съм по упорита за косата.Накрая чак го ударих на рими :roll: (само без подигравки моля) :lol:
НФ:Виждам, как косата ми жива на вълни до раменете ми чак се разстила.
Расте ,расте без да спира ,защото достатъчно дълго почива.
Сега е изпълнена със сила,здрава и много красива.
Поникват ми мигли прекрасни-изящно извити,
и за допълнително прелест появяват се и веждите. :lol:
А от носа надолу,категорично заявявам,че не искам косми :lol: :lol: .
Малко се затруднявам с кратките НФ.А и декларациите ми са едни поеми.Ама чета из Форума и още се уча. :!: Да така ,че продължавам си.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Тъкмо съм се разписала,да кажа и тук две три думи.
Правя ТЕС отвреме на време за Алопецията.Искам да кажа ,че не успявам да направя 10 ПР в никакъв случай.Мисля,че ако искам да напредна т.е. да има и в това отношение резултат ще ми е необходимо или доста време или ТЕС терапевт.Аз пак ще се включа във записването за семинара , за сега пък ще видим дали ще стане. :?
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

За Алопецията ,явно имам поне на този етап необратим ПО.Докарах го до мъх по цялото лице и нищо повече.Не ми се повтаря вече ,че косата ми расте,а пък тя да не иска да расте.Майната й, :twisted: ,като не иска.
Обаче все пак имам какво да споделям. Години наред се влачех буквално като недобито куче.Просто имах ужасни болки на най -различни места и като цяло никакъв тонус.Много бързо се изморявах и получавах сърцебиене и световъртеж.От няколко дни чувствам невероятен прилив на енергия.
След като вчера си бяхме пуснали уроци по салса и дъщеря ми ме обяви за безнадежден случай(трябва да поработя върху усещането за ритъм :lol: ,с ТЕС разбира се),днес трябваше да измислим друго нещо което да има движение,но без ритъм :lol: ,и си начертахме дама на терасата Не съм усетила кога Е МИНАЛ ПОВЕЧЕ ОТ ЧАС И ПОЛОВИНА В НЕПРЕКЪСНАТО ПОДСКАЧАНЕ.Сега като седнах да пиша усещам,че даже не съм и уморена,а госпожицата,която ходи и на народни танци (сиреч би трябвало да е много по-издържлива)се излегна и сега спи блажено.Е как да не съм много доволна? 8) .
Споделям всичко това,защото знам ,че има хора(и аз не съм изключение,но не и този път),които се отказват,като цяло от ТЕС когато не виждат бърз резултат по някой основен (така да се каже) проблем.За сега не мога да преборя ПО отговорно за Алопецията и за безпаричието,но пък понеже не спирам да си ТЕСам , се чувствам все по-добре и по-добре,като цяло :D .
Публикувай отговор