Предизвикателство за аденом-фантом

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Предизвикателство за аденом-фантом

Мнение от bebe73 »

Здравейте :D От скоро научих за ТЕС,бях на семинара за начинаещи миналата седмица и много ми хареса.Прочетах книгата и реших да започна предизвикателство,но тъй като болежките са ми много незная как точно да направя фразата.Затова накратко ще Ви запозная с проблема.От 1 година и 3 месеца започнах да правя високо кръвно и висок пулс в следсвие на силен стрес поне аз така мисля,но лекарите не са на това мнение.Постоянно ми внушават че имам тумор на надбъбречните жлези.По кръвни исзледвания наистина излиза че го има ,но на КАТ и ЯМР не се вижда нищо.Пълна загадка.Като се замисля кризите ми протичат по типичния начин за този тумор казва се фоехромоцитом. И понeже не гооткриваме в надбъбречните жлези ме убеждават че не е там ,но го има някъде в тялото ми....... :roll: пълна загадка.Напомнящата фраза която си направих за предизвикателство е тази.....Въпреки че правя кризи с високо кръвно,висок пулс и треперене най-вероятно от някакъв аденом в тялото ми аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от него и кризите сега и завинаги..... Вие как мислите така добре ли е? :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На семинара уточнихме, че лекарите не знаят. След като ти мислиш, че симптомите ти са резултат на стрес това трябва и да включиш в деклaрацията си, а не какво мислят докторите.

Т.е. Въпреки че от година и половина правя кризи с високо кръвно,висок пулс и треперене най-вероятно вследствие на силен стрес в тялото ми аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от причините и последствията от този стрес, чрез ТЕС, сега и завинаги.....
Като се замисля кризите ми протичат по типичния начин за този тумор казва се фоехромоцитом.
Като се замисля ти нямаш никакъв опит с болни от аденом на бъбреците, така че не виждам на каква база се основава горното твърдение.

Слушай тялото и интуицията си и забрави диагнозите! :)
Последно промяна от ivangp на 29 Мар 2010 16:06, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

ivangp написа:Слушай тялото и интуицията си и забрави диагнозите! :)
:!:
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Абсолютно си прав Иване,така е нямам опит с болни от аденом на бъбреците.Това пак е внушение от страна на лекарите,ще променя фразата,Мая благодаря и на теб. :lol:
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Докато ТЕС-ам пак се получава това изтръпване в ляватами ръка.Както се случи на семинара ако си спомняш Иване.После правя ТЕС и за нея,но не спира даме боли и изтръпването даже е по-силно :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ама май някой не е слушал на семинара.
Казах, че понякога нивото на негативната емоция ( в случая болка/изтръпване) се покачва преди да изчезне. Това е добър знак. Изобщо мърда ли нивото нагоре или надолу значи ТЕС работи. Просто продължаваш да ТЕСаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Може би на ръката й трябва повече време да оздравее. А това, което усещаш са някакви процеси през това време. Със сигурност повече ТЕС дава повече шанс на организма да се лекува.

Исках друго да ти пиша. Формулирай си желаното състояние. Какво искаш изобщо за себе си, за детето, за семейството. То е ясно какво искаш, но отдели време да го формулираш точно и ясно.
След това мисли за желаното състояние така сякаш вече е станало. Нещо като "Аз цъфтя в крепко здраве. Когато се прибера от работа яхвам кънките и слагам всичко в ред. Сърцето ми работи хармонично и кръвта ми циркулира добре из цялото тяло. Всички клетки от моето тяло са здрави. Виждам добре. Радвам се на живота с детето ми. Имам здраво семейство." И т.н. Но всичко да е формулирано с твои думи.
Ако нещо от изброените твърдения ти звучи добре, но те притеснява, му отдели време да го тесаш.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Добре Мая ще опитам и така.Благодаря. :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Съвета на Мая е добър, но от отговора ти предполагам, че може да те е объркал, разконцентрирал в момента. ТЕСай си симптомите, чувствата, емоциите и визуализирай(това което Мая те съветва) крайното желано състояние. Това е и основата на Предизвикателството.
Последно промяна от ivangp на 29 Мар 2010 16:08, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Или не правя ТЕС правилно или при мене явно има ПО.толкова негативни картини ми изскачат докато визуализирам че нямам думи........УЖАС.Първо се виждам в една клетка аз съм вътре гола и със вериги,след това клетката се отваря и аз излизам .отвън ме чакат съпруга ми и детето.Той ми дава дрехи,обличам се отиваме в гората играеме с топка ,тичаме веселиме се.......след това виждам 2,3 покойници които от 1,2 години не спирам да ги сънувам и техните гробове,и виждам себе си до тях т.е виждам се в гроб и моя снимка на паметна плоча до тях.Вчера и днес ТЕС-ах това състояние но не се получава.Тези образиотново ми изскачат.В същото време вчера толкова много ми сеспеше,чета при други съфорумци че се прозяват и т.н.......незнам.....днес неме боли и не ми е изтръпнала ръката. :roll:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Неприятните картини ти се появяват, докато визуализираш, а не докато тесаш. Така ли? Ако е така, комбинирай визуализациите с ТЕС. Когато пак имаш такива картини започни поне да се потупваш, дори и да не правиш декларация и 9Г.

При теб ТЕС работи и си го правиш съвсем правилно. Имай предвид, че понякога ТЕС действа толкова неусетно, че оставаш с впечатлението, че подобрението не е от ТЕС. Ето, ръката ти е добре.
Може наистина да имаш ПО, но не виждам връзката му с лошите картини.
Освен това и най-неприятните картини може да имат хубави тълкувания. Може в гроба да са погребани всичките ти проблеми и болежки.
Мога да ти измисля тълкувания и на останалата част, но по-добре ти си ги тесай.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

bebe73 написа:Или не правя ТЕС правилно или при мене явно има ПО.толкова негативни картини ми изскачат докато визуализирам че нямам думи........УЖАС.Първо се виждам в една клетка аз съм вътре гола и със вериги,след това клетката се отваря и аз излизам .отвън ме чакат съпруга ми и детето.Той ми дава дрехи,обличам се отиваме в гората играеме с топка ,тичаме веселиме се.......след това виждам 2,3 покойници които от 1,2 години не спирам да ги сънувам и техните гробове,и виждам себе си до тях т.е виждам се в гроб и моя снимка на паметна плоча до тях.Вчера и днес ТЕС-ах това състояние но не се получава.Тези образиотново ми изскачат.В същото време вчера толкова много ми сеспеше,чета при други съфорумци че се прозяват и т.н.......незнам.....днес неме боли и не ми е изтръпнала ръката. :roll:
Я вземи изТЕСай всяко изречение от този цитат. :idea: По една пълна рецепта за всяко изречение.
После визуализирай пак и пиши какво става с визуализациите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Мая, неприятните картини се появяват по време на ТЕС тогава И визуализирам.Опитвам се едновременно да правя двете неща.Това което казваш Иване го правих днес,все още слаб резултат.......и пак казвам чеднес ръката не ме боли,ще видим утре....пак ще пиша.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

При Предизвикателството не се визуализира едновремено с ТЕС.
Мързи ли те или пак не си дочела/разбрала? :evil:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Иване ако така ще си говорим ще прекратим общуване си.......разбира се че не ме мързи,това не значи мързел а значи че не съм разбрала :roll: Ти сам каза да не забравям да визуализирам,но не се уточнявеш кога и как...???? :twisted: Не смятам че съм от мързеливите хора :!: Смени подхода си :!:
Публикувай отговор