Предизвикателство за аденом-фантом

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И на сайта и в книгата е описано Предизвикателството. Чете ли го? Там пише кога се визуализира.
Ако подхода ми те дразни, ТЕСай си раздразнението. Абсолютно сериозно ти го казвам. Ще ти е от полза.
Ако пък желаеш да прекратим общуването си и да продължаваш да си се дразниш, ядосваш и т.н., няма проблем. Живота си е твой, както и проблемите. Можеш да правиш с тях каквото искаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

При предизвикателството може да не се визуализира, но визуализациите не питат. За спонтанни визуализации говоря. Предпоалгам, че в случая са такива - неочаквани.

Бебе73, карай напред и остави това, което си "видяла". Нашите болни мозъци ни сервират какви ли не странни и интригуващи неща. Но не си струва да се спираме на тях. Концентрирай се върху това, което желаеш. Задълбаването в неприятни картини е стрмеж към тях. Това ли искаш?
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Мисля, че неприятните визуализации трябва да се ТЕСат. Аз също имах такава, която ми изникваше, когато визуализирах здрав орган. Писах в темата си, че вместо такъв го виждах черен и болен. Наистина, ако не го бях ТЕСала, както ме посъветва Иван, нямаше да мога да продължа нататък.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Femme и аз така,а пък снощи ме стегна отново сърцето и учестен пулс ,не съм имала поне от 20 дни такава криза и силен задух и тази сутрин се събуждам пак в това състояние.Днес ще работя повече върху тези симптоми .Пак ще пиша
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Мисля си, щом си спомняш точно от кога се е появил проблема, може би си спомняш и случка или ситуация, която го е провокирала. Ако има такава ТЕСай и нея.
Има ли нещо, което минава през главата ти като мисъл точно преди кризите ти? Ако е така тесай емоциите, които тя води след себе си. Опитвай всичко.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Здравейте отново.Пиша до къде съм стигнала,общо взето до никъде.Ръката отново започна да ми изтръпва и да ме боли .,при визуализациите пак тъмни картини УЖАС :twisted: започвам да се отчайвам правя и занего ТЕС.Продължавам с предизвикателството.....пък ще видим,може да съм единствената на която ТЕС не действа :!:
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Бебче, ти направи ли това, което ти казва Иван в поста си от 28.03 - 6:39 pm?
На семинара имаше промяна в усещанията ти, защо мислиш, че нямаш напредък?
И я си изТЕСай съмнението в ТЕС :)
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Да направих това което ми каза Иван,вчера и днес съм малко по-добре.2 дни не ме е боляла ръката :lol: Кръвното и пулса са ми добре засега.......продължавам УПОРИТО с ТЕС :!: пак ще пиша,прегръдки на всички :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Виж тук http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=569 последния пост на Емчето, особено предпоследния абзац (за компютъра). Дано ти вдъхне малко вяра в "невъзможното" с ТЕС. На което се смяхте на семинара. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Иване благодаря ти за линка.Прочетох го,толкова силен ентусиазъм лъха от тази девойка че човек и Тома неверни да е ще повярва.Прочетох и за компютъра,сигорно е така както тя казва.И аз ще тесам още много неща,имам доста да работя върху себе си,аз имам доста неща да чистя и от сега съм се подготвила за 1 година поне и зрение имам да оправям и т.н. много много имам да работя.Аз не казвам че не вярвам в ТЕС а че при мен може би не действа,но аз си мисля че не правя нещо правилно и сигорно е затова.Ще се попрявям всеки ден докато не усетя че работи и при мен.Действам ,не съм се отказала.Продължавам. :!:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Споко! При теб действа. Това бе доказано и на семинара и тук в публикациите ти. Проблемът не е че ТЕС не действа при теб, а че не действа по начина или със скоростта с която искаш да действа.
Търпение и упоритост му е майката. Едната година дето си си я дала е прекрасна идея. Също така бих те посъветвал да не си следиш състоянието ежедневно, а месечно. Т.е. на края на всеки месец оценяваш напредъка и промяната която е постигната. Иначе постоянно ще се мяташ между надежда и отчаяние.
Давай го по-леко и с околните и със себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Благодаря ти Иване,ще следвам съветите ти.Весели празници. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ :!:
bebe73
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2010 10:34

Мнение от bebe73 »

Здравейте :D Продължавам с предизвикателството.на 08.04 направих лека криза,но иначе небях правила криза от 27 дни което за мен това е постижение,те ми бяха станали през ден.за сега имам някакъв напредък........ :roll: да видим.Искам да попитам сега като правя предизвикателство за кръвното мога ли да правя едновременно и за сваляне на килограми,качила съм 4 кг. покрай празниците така се ошишках..... :lol: или трябва да се изчака да приключа с това предизвикателство :?:
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Абе обръщай внимание на съществените неща. Мисли за сериозните си проблеми. Какво са 4 килограма! Ще се стопят сами.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не се отклонявай от целта. Остави килограмите засега.
Поздравления за упоритостта и успехите дотук. Продължавай в същия дух.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор