Високо кръвно

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mylife
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Дек 2009 11:08

Високо кръвно

Мнение от mylife »

Искам да се похваля с чудесен резултат от ТЕС :D Откакто ми започнаха притесненията с ПА, понякога вдигам кръвно :( Вчера следобед се почувствах зле-гадене, световъртеж, стегна ме главата и реших да видя дали не е от кръвното. Е оказа се високо 145/95 :?, мерих го няколко пъти при това. Притесних се...реших да ТЕС-на, преди да предприема нещо друго, с декларацията: "Въпреки че имам високо кръвно 145/95, при нормално 120/80, придружено с гадене, световъртеж, главоболие, аз...и се освобождавам от високото кръвно сега!" НФ-"Освобождавам се от високото кръвно сега и завинаги!Избирам кръвното ми да бъде нормално 120/80"
Направих 2 пъти ОР с тази декларация и какво беше учудването ми, когато веднага след това кръвното ми вече беше 120/85 :lol: Само дето не изкрещях от радост :D
Прави ми впечатление обаче нещо друго-защо когато кажа на някого, че само и единствено с ТЕС съм излекувала някоя болежка, всички гледат скептично и невярващо, и едва ли не се е случило ей така от внушение :evil: Ей, много ме дразни това, при положение, че резултатите са повече от категорични.
УСМИХНИ МИ СЕ!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е важно защо те дразни, а че те дразни. ИзТЕСай си раздразнението и всичко ще е наред, просто реакцията на другите ще спре да ти влияе негативно, независимо каква е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор