Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Обикновено не се знае дали има ПО или не. За всеки случай се третира всеки път. Може декларацията да се пропуска и ТЕС да работи.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

mayadob благодаря за отговора :)

Имам още един въпрос.Защо в това клипче се започва от т.2 а не от т.1?
На другото клипче за парите забелязох че се започва от т.1.
Интересува ме защото и аз си съставих един лист с деклараций подобни на тези ,само че за неща свързани с моя харектер и проблеми и се чудех когато потупвам точките да започвам ли с т.1 или както е на клипа от т.2?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Започвай така, както ти е приятно. Няма значение дали включваш или пропускаш някоя точка. Важното е да не спираш :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Пътеводител на потенциалния милионер

Мнение от ivangp »

Ето една интересна статия която вярвам ще ви е от полза.:)

Пътеводител на потенциалния милионер

Желанието да бъдеш беден е свойствено на две категории хора – душевноболни и светци. Всички останали с цялото си сърце искат да бъдат баснословно богати или поне със стабилно високи доходи. Но често сами поставяме пред себе си непреодолими препятствия по пътя към финансовото благополучие и неудържимо се движим към мизерията.

Ако вярваме на огромния брой пътеводители за начините да станем богати, с които днес изобилстват книжното и медийното пространство, бедният човек има девет пагубни навика.

Да се самосъжаляваш
За какво ли хората не съжаляват – за правата коса, за пискливия глас, за това, че баща ти е Иванов, а не Бил Гейтс, за това, че си се родил в България, а не в Швейцария, за развалената пералня и т.н. Навикът да се самосъжаляваш е като снежна топка – веднъж направена, тя започва да лепи върху себе си повод след повод да лееш сълзи.
Изводът е ясен – спри да се самосъжаляваш и зачеркни с един замах от списъка всички беди и нещастия.

Да прекаляваш с икономиите
Навикът да пестиш навсякъде и от всичко е типичен за бедния човек. Когато никога не влизаш в магазин, на чиято витрина не пише SALE, значи сам си наложил забраната да живееш достойно. Ако сам нищо не си позволяваш, защо очакваш съдбата да подели с теб парченце от тортата?
Смело мерете кожени палта в магазините и диамантени пръстени все едно вече са ваши и не ги купувате в момента само защото не ви стига времето. Между другото – навикът да не плащаш на сътрудниците си достойни заплати, да не даваш бакшиши или да ограничаваш джобните на детето – всичко това е от същата серия.
Убий скъперника в себе си!

Да вършиш неща, които мразиш
Ако сте свикнали да тренирате волята си, вършейки неприятна работа, значи вътрешно сте готови да приемате лишенията. Зарежете всички подобни дейности. Занимавайте се само с работа, която ви носи удоволствие. Просперитетът идва от неща, които обичаш да вършиш, а тези, които мразиш, съсипват дните ти.

Да измерваш живота си в пари
Ако мислите, че щастието ще дойде във вид на кръгла сума в банката, няма да го дочакате. Прочетете мемоарите на който и да е милиардер – нито един от тях не свързва щастието с банковата си сметка. Ръстът в кариерата, децата, тихата вечер със семейството – всичко, което ви харесва, ще ви направи щастливи, само не и голите пари.
Търси собственото си усещане за щастие, култивирай го в себе си. Помни – парите са средство, а не цел.

Да теглиш неоправдани кредити
Кредитите са удобни, винаги можеш да спасиш положението. Но тук има една тънкост – ако свикнеш да ползваш тази услуга с лека ръка, рискуваш чувствително да обремениш нервната си система.
Когато паричният дълг предизвиква у тебе потискащото чувство на зависимост, благодари на банката и се откажи от услугите й. Зависимият човек не е богат човек!

Да си поставяш краткосрочни цели
Потенциално богатият човек умее да гледа една крачка напред. Ако имаш избор между средна заплата в солидна компания и по-висока заплата в малка фирма, избирай първото по две причини – в солидната компания заплатата ти бързо ще се вдигне. Второ – заразна е не само бедността, но и успехът. Залепиш ли се към стабилен влекач, ще се качиш на вълната на печелившото движение напред.
Умението да инвестираш в бъдещето – това е най-важното качество на потенциално богатия човек.

Да хленчиш
Законите били несъвършени. Да. Навсякъде има криминални престъпници и корупция. И това е вярно. Но ако искаш да намериш изход от ситуацията, включи креативността си. Богатите хора умеят да намират неочаквани решения и за най-трудните положения. Най-често го правят с великолепно чувство за хумор.

Да се сравняваш със съседа
Опасността тук е, че си принуден да признаеш нечие превъзходство – твоето или на комшията. Навикът да се сравняваш с другите означава, че правиш външното по-важно от вътрешното. Световните треньори по забогатяване казват: "На първо място е вътрешният ти свят. Не блокирай мощната сила, способна да те качи на върха на успеха."Пътеводител на потенциалния милионер

Да бъдеш самотен
Самотата е бич за неудачниците. Когато зациклиш над поставените си цели, нерядко копаеш яма между себе си и близките си. Причините за изолацията може да са много – приятелите те разсейват, жената не те разбира, децата крадат от безценното ти време. Оставайки сам, ти се лишаваш от източника си на енергия. Не потъвай в работата си като в монашеска килия. Клетката и разкошът са несъвместими. А разговорът ни беше за богатството, нали?!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
adel
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2009 13:50

Мнение от adel »

"Смело мерете кожени палта в магазините и диамантени пръстени все едно вече са ваши и не ги купувате в момента само защото не ви стига времето".
Сега прочетох статията. Наистина интересна. Това изречение ми хареса много и ме развесели.
Иване, благодаря за споделеното.
“Грешките и неуспехите заслужават изследване, но те разкриват много малко от силните страни на всеки човек ”
казват Бъкингам и Клифтън
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Един от практическите уроци на Естер и Джери Хикс относно парите беше:
Изтеглете примерно 100 лева, които винаги да ви стоят в портмонето и на ден ги харчете на ум многократно за каквото пожелаете.
EmilNS
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2010 13:08
Местоположение: Търговище

Мнение от EmilNS »

Някой може ли да каже какво означават прозявките докато се ТЕС-ваме?
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Че енергиите се раздвижват
Silvana
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Мар 2011 12:43

Мнение от Silvana »

Здравейте и от мен ! Запознах се с ТЕС преди около половин месец , препрочетох книгата , гледах разни клипчета , но все не знаех от къде да започна.....нямам някакъв конкретно изразен проблем освен всеобщото безпаричие и цялата депресия която следва от него ! Мисля , че с това клипче вече имам едно добро начало ! Започвам , ще споделям своевременно резултати :)
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

хехей какви резултати :) много хубаво звучи и много се радвам за вас..може и аз да опитам, че специално за прошката и заслужаване имам работа да върша ;)
nestle
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Апр 2011 12:05

Мнение от nestle »

здравейте, и аз мисля от утре да започна с това предизвикателство..напоследък се чувствам толкова зле..в някаква депресия,дано това ми помогне да се оправя..и имам въпросче видях,че ние може да си променяме декларациите и това смятам да направя и тъй като в момента здравето ми е най-необходимо да се подобри,понеже имам косопад от известно време,ако включа следното ''благодарна съм,че имам толкова здрава и гъста коса..''дали ще има ефект?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

nestle написа:здравейте, и аз мисля от утре да започна с това предизвикателство..напоследък се чувствам толкова зле..в някаква депресия,дано това ми помогне да се оправя..и имам въпросче видях,че ние може да си променяме декларациите и това смятам да направя и тъй като в момента здравето ми е най-необходимо да се подобри,понеже имам косопад от известно време,ако включа следното ''благодарна съм,че имам толкова здрава и гъста коса..''дали ще има ефект?
Въпреки,че губя косата си,аз........като за начало мисля,че е по добре
Въпреки,че се притеснявам от това,че губя косата си
Въпреки,че се чувствам зле,аз......
Ако споменеш и което точно те кара да се чувстваш зле,ще има още голям и бърз ефект!
Тази депресия е породена от нещо,има причина която трябва да се изчисти! :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

nestle

Мнение от Angel_K »

Nestle , променяй ги на воля.
Миналата година когато открих ТЕС , видях това клипче :-)
И от тогава го правя това клипче , но аз го имам свалено при мен без звук, и в зависимост от настроението пускам с него да звучи къде класическа музика , къде друга които да вдигат настроението:)
Но винаги го променям като изрази които са за моя случай.
Гледам и това http://www.youtube.com/watch?v=Lo6ivKu5 ... re=related
Като се ТЕСам и си повтарям това което чета, чети на висок глас да се чуваш , не на ум :!:
Опитай и това съчетано с ТЕСане : http://www.youtube.com/watch?v=Af-ViUq- ... re=related
Отново изказваш на глас и ТЕСаш. :!:
А косопада не е от депресията а от някакъв емоционален стрес.
Този стрес води и до депресия.
Депресията е лошо нещо минал съм през нея , но минах благодарение на ТЕС , и то на много ТЕС.
Ако не искаш да споделиш тук , сподели пред себе си кое или кой те е стресирал така , изчисти него , като 2 пъти ако щеш и 5 пъти на ден си прави това клипче да ти вдига увереността в себе си.
Май Иван казваше по-добре повече ТЕС от колко никакъв :-)
Дерзай , ще се радвам ако споделиш как действа при теб.

И Гената ти е дал добри насоки :-) :!:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Nestle, ако случайно си фен на Нестле, спри да употребяваш храните им! Не са оптимални за здравето. Наблегни на истинска, природна храна , а не на преработена до неузнаваемост! :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nestle
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Апр 2011 12:05

Мнение от nestle »

здравейте отново,благодаря за отговорите..това с косопада май накрая ще потърся помощ от специалист по тес,защото явно не права нещата както трябва никакъв ефект няма..макар 4е толкова изчетох и книгата и тук целия форум..но както и да е ,вече втори ден съм на това предизвикателство и какво забелязвам.Още сно6ти ве4ерта полу4их едни 200лв,които много ми бавеха и уж другата седмица щели да ги преведат,но клип4ето явно помогна да стане по- бързо :) Прочетох едно от мненията по назад за една жена,която вдигнала температура не се чувствала добре,аз при мен снощи се случи същото температура,в момента ужасна хрема без причина,нито съм била на студено..не знам защо се получи така..и има още нещо,което ме притеснява,значи попринцип си права цялото клипче с декларациите,които са дадени там,но слагам и мои,но ме притеснява,че колкото и да повтарям,4е благодаря за даденото нещо аз въобще не вярвам,че то ще се случи..просто в момента така се развиват нещата,че и да искам не мога да повярвам,че ще се оправят..не знам негативното ми мислене влияе ли :(
Публикувай отговор