Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Ей,това е страхотно !Благодаря ти много!Ще се възползвам
Времето е пари!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Сетих се една случка. Едно дете се въртеше на въртележка. Очевидно го беше страх и едвам се държеше. Започнах да си представям, че потупвам точките му. След малко се отпусна и започна да се държи свойски.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Знаете ли какво установих? Че когато влизам във форума само да ви чета това ме повлиява като ТЕС :D Винаги е така. Току-що направих едно Прокси за животинче с клипчето от първата страница на темата. Нещо клати главичката на една страна, после спира и рекох да опитам.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

въпрос

Мнение от mary089 »

Здравейте!Много ми хареса темата, разпечатах си "списъка с благодарности" и сутрин и вечер от няколко дни го прилагам. Сао имам един въпрос - мога ли да включа още благодарности,които не се отнасят до мен, а например до хората,които обичам, например "Благодарна съм, че ......... е здрав и щастлив" - нещо такова?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Можеш, разбира се.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

mayadob написа:Можеш, разбира се.
Мерси! :)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пуснали са звука.
Случайно пуснах клипчето. Има звук. Ще взема пак да го почна :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

АААА, много е добро това! Аз до сега си импровизирах собствен текст,по повод на мойта работа.. но сега, като попаднах на темата и гледах клипа,и прочетох, ииии... -мнооого ми хареса! защото съдържа повече важни неща на куп. :lol: :lol: :lol:
Включвам се в групата на Шаро!
С моя текст( още от първо правене и вече към 2 седмици,нередовно, но когато се присетя :lol: ), имам следните резултати:
-много добро отношение към работата ми, от клиентите
-много повече клиенти
-заработвам повече пари за фирмата( :) )
-правя по-едрови "сделки"
-съдействие от конкретни хора, за да стават нещата
-всичко става в точния момент
-предпочитат да работят с мен, клиенти и колеги
-страхопочитание :lol: :lol: :lol: = толерантност от колегите
-веселост от моя страна
-удовлетвореност от резултатите ми
ИСКАМ ОЩЕ, ХАРЕСВА МИ! И РАЗБИРА СЕ СЪМ БЛАГОДАРНА НА ТОВА :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ani2010
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юни 2010 17:06

Мнение от ani2010 »

Здравеите,клипчето наистина е много хубово надявам се да ми помогне по някакъв начин.Изпаднах в депресия след раждането.Гледам и двете си деца сама и ми е доста трудно,мъжът ми е по цял ден на работа.Прочетох книгата за ТЕС ,но не знам от къде да започна,пък и нямам много време.Ще споделите ли какви са резултатите ви?Благодаря ви! :oops:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

ani2010, в книгата има описани примери! Резултатите от форума според мен са много и са в различна посока, много е трудно да се опишат с един пост, а във форума има писано по темата. Но въпросът е, ти какъв резултат ще имаш или искаш да имаш! :!: Защото ТЕС е само инструмент, а зад инструмента е твоята личност! Резултатът в ТЕС зависи от това ти какво ще отриеш за себе си и как ще постоянстваш! :D
Така че действай и докато изчетеш мненията във форума току ти мине това дето е за минаване! :)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ани, това клипче е подходящо в случаи като твоя - когато нямаш време да мислиш какво точно да тесаш.
А когато имаш време тесай това, че си сама с децата, че ти е трудно, мъжът ти го няма по цял ден, изпаднала си в депресия. До тук станаха 4 различни проблема. Хвани един и да видим какво ще стане.
Пусни си тема, в която да споделяш как върви, ако искаш.

Алиса, супер :D
Енита
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:59

Мнение от Енита »

И аз в кюпа :D от три дни. Клипът ми действа пристрастяващо, като ме "разтресат" някои събития в офиса,почвам да си мечтая за Господина 8) Вчера успях да зарибя и сина ми, на 11 години, направихме го заедно, а малката, на 3 г. пробваше да уцели някаква точка между ухото и челото... Днес кроя планове как да се усамотявам поне веднъж дневно в офиса с Господина от клипчето :)
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Препиши си го,и така ще ти е по -лесно.
Времето е пари!
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

И аз започнах да го прилагам :)
Btw ... Някой ще помогне ли с превода на това клипче ? :) http://www.youtube.com/watch?v=tFoGMx_n ... re=related
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

Много ми е любопитно ,какво точно се получава при изричането на тези деклараций докато се потупват ,точките?, защото ми изглежда по различно,досега винаги съм се ТЕС-ал с отрицателни фрази,които насочват към конкретният проблем, а тук са полжителни.
Може би се възприемат като команда към подсъзнанието комбинирани с потупването.
А Също ми направи впечатление, че тук не се премахва ПО? не би ли трябвало всеки път да се потупва за ПО?
Публикувай отговор