Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Хаха, аз май се натъкнах на ПО.

И на мен по принцип ми е приятно правенето на клипчето, но усещам съпротива. Не мога да я определя от какво точно естество е. Когато си го пусна и запъвам, някак си изключвам и ми трябва определено усилие на волята за да продължа. Не е на някой определено момент, а цялостно блокиране. Утре ще се заема с това по-конкретно. Дняс цял ден го умувах, ама го изумувах де. :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Провери да не започваш да се влюбваш в "Господина", Lady.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

nia написа:Провери да не започваш да се влюбваш в "Господина", Lady.
:lol: :lol: :lol:
Шматка! :lol:

Пробвах и "на сухо" да го правя, с извадения текст, но ефекта е същия. Отварям си файла/клипа и си стои така, чака си да започна, ама си остава само с чакането. Първите два-три дни с голяма охота и кеф го правех, сега обаче съм забила. Ще я видим тая работа!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Хайде и аз в кюпа. :lol: Започвам от днес!

Успех и благополучие на всички! Верно сте заразителни! ;-)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
Mironi
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Ное 2009 19:44

Мнение от Mironi »

Lady Frost - да не би нещо от формулировките да не ти харесва??? Помисли. Пък ако трябва ги замени - защо да не!!
Vqra - точно във връзка с изреченито за гърлото забелязах. То нали това е моето слабо място - често си имам проблеми с него.
Успех на всички! Дано да се забавлявате!!!
И при мен пада прозяване, но след се чувствам добре!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ха, добре дошла.
Ния, ти какво? Само ще ни гледаш ли?

Фрости, много интересно. Не ти даваме да се отказваш :D
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Mironi написа:Lady Frost - да не би нещо от формулировките да не ти харесва??? Помисли. Пък ако трябва ги замени - защо да не!!
Още на второ гледане промених нещата, които не ми допадат.

Аз знам какво е. Толкова е "хубаво" и удобно да си беден, нещастен, болен, да има за какво да се оплакваш, да се чувстваш виновен... Чисто ПО си е! Ама няма да му се дам ПЪК! 8)

На мен лично много ми допада, че формулировката е сравнително обща и е в областа, на неща, над които искам да работя, но нещо до сега не ми се е отдало да ги конкретизирам. Но пък определено ми подобрява цялостния физически и емоционален статус. :)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Ния, ти какво? Само ще ни гледаш ли?
Изгледах клипчето 2 пъти, но все на едно и също място влизаме в едни дебати с Господина - на "Благодарен съм, че обичам тялото си и се грижа добре за него". А пък доколкото схващам идеята не е да се надпираме, а да сме в хармония.

До преди да гледам клипа нямах никакъв проблем с 5-те цигари на ден, които с удоволствие си изпушвам - правя го от 100 години и никога не ми е минавала мисълта, че ми вредят, тя и сега не знам колко силно ми минава, но той ме хваща, като детектор е. И поради написаното по-горе, аз ще трябва да отсъпя в името на хармонията, защото той няма да го направи.

Макар че аз ако си махна сама и цигарите той за какво ми е ....? :D :D :D
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

На мен това клипче ми действа страхотно! Нямам никакви оплаквания и забележки :)
Онзи ден го правих до една река и съчетанието на думите и шума й прокара ток през тялото ми!
Идеята на клипчето е мнооого готина!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Аз сега установих, че започвам да се прозявам на местата, където се споменава финансово благополучие и пари. :) Радвам се, че раздвижва нещата там.

Също днес се претеглих и установих, че килограмите ми са се размърдали при това надолу. Сигурна съм, че клипа има пръст в тая работа. Последните два месеца почти не мърдах като килограми, само играеха нагоре-надолу в едни граници. Сега съм трайно надолу.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

В началото ми се стори кофти да повтарям по клипчето, затова исках да си разпечатам фразите. Сега обаче така ми харесва по клипчето, че искам някой да ми записва нещата, които имам за тесане и така да ги тесам.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Хаха, Майче, аз вече я развих тая идея. Имам си микрофонче и програмка на компа и някои неща си ги записвам и си ги тесам така. Преди го правех за положителните утвърждения, сега реших, че и за тес мога да го приложа.
Ох, май с теб сме големи мързеланки! :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

mayadob написа:В началото ми се стори кофти да повтарям по клипчето, затова исках да си разпечатам фразите. Сега обаче така ми харесва по клипчето, че искам някой да ми записва нещата, които имам за тесане и така да ги тесам.
Аз пък тази вечер пробвах,записах на word file и започнах да чета,пак ми е интересно и по-лесно и приятно.
Сега,като се замисля,когато ТЕСам,предпочитам да гледам клип,отколкото аз да мисля(иначе все отлагам) :oops:
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Аз си го разпечатах и сутрин и вечер си го чета ........ в банята :)
Само там съм на спокойствие :)
Mironi
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Ное 2009 19:44

Мнение от Mironi »

И аз от лист си го чета - и то винаги гледам да е на такива тайни места, където и царя ходи сам.
Моя мъж определено не си пада по такива неща и направо ще си ме помисли за луда. Не че не го мисли сега, но предпочитам да не му давам поводи за подигравки. Направо се кефя като прочета, че и мъжете ви правят ТЕС или поне, че не се налага да се криете.
Опитах се да поговоря за ТЕС с него - в началото когато я открих. Слуша 2 минути и каза "Да ми се махаш от главата с тези глупости".....
Толкова сме различни в това отношение............
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."
Публикувай отговор