Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Моя мъж най-сетне изгледа клипа и му хареса. Каза, че не се е потупвал, но пак се е почувствал по-добре. Аз му казах, че може да работи само с фразите, които му допадат, както с положителни утвърждения (той сега е на вълна "Подсъзнанието може всичко" на Кехоу).

Надявам се скоро да се включи с резултатие си, определено има за споделяне. :wink:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Преди малко си правих за втори път клипчето и ми се появи ново усещане. едно приятно изтръпване в лявото полукълбо, което после се разпространи по цялата глава. Много готино се чувствам. Това усещане остана и след като приключих с клипа.

А вие как процедирате, когато се появи прозяването? Спирате ли на конкретната фраза или си продължавате нататък?
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Аз също правя клипчето от 6 дни и вече имам страхотни резултати.Прозявам се от време на време,но не спирам,а продължавам.Страхотно удоволствие изпитвам,когато го правя и след това.Ще бъде чудесно,ако на някой му се занимава да преведе още няколко такива клипчета,като например http://www.youtube.com/watch?v=w8p0Yy8e ... re=related или пък това http://www.youtube.com/watch?v=ilgirp3I ... re=related или някое друго за финансови блокажи.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Правя упражнението редовно, дори зарибих и голямата си дъщеря, която каза, че се чувства много добре след него. А вчера сподели, че от няколко дена (и дали това не било свързано с клипчето? ;-) ) си усеща много силно интуицията. :!: Малката, като ни гледа как с кака й активно се потупваме, вперили погледи в екрана, идва и тя. Лошо няма, че нито чете текста, нито чува каквото и да е, ама все нещо й минава през главичката, докато 4 минути се потупва, следейки "Господина". 8) Отстрани сме голяма картинка. Обикновено сме си само трите, но снощи в стаята беше и съпругът ми, който е запознат с ТЕС, ама тази групова терапия му дойде в повече. :lol:
Основното, което исках да напиша обаче, е, че и аз мога да се похваля с първи реални резултати, освен зачестилите интуитивни проблясъци на дъщеря ми, които от своя страна идват много навреме - тя ще има изпити за кандидатстване в гимназия в края на месеца. :roll: Има едни пари, които бяхме дали на заем и, честно казано, аз ги бях отписала. Но по последни данни е въпрос на дни да се върнат. Самият факт, че в съзнанието ми проблясна връзка между клипчето и този развой на събитията, значи, че има нещо, нали така?!

Пожелавам ви приятно потупване и много резултати - физически и емоционални!
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Аз спирам на пауза, когато се прозявам.

Мимишка, много интересни неща разказваш. Според мен има връзка финансовият развой с клипчето.
Знаеш ли, че преподавам математика точно на седмокласници. И когато се върна на работа, ще търся деца, чиито родители са съгласни да работим с ТЕС.
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

mayadob написа: Знаеш ли, че преподавам математика точно на седмокласници. И когато се върна на работа, ще търся деца, чиито родители са съгласни да работим с ТЕС.
Не, Майче, не знаех. Но ти знаеш, че съм ти фен, нали? :)

Думите "математика" и "7 клас" в момента са ми повече от ключова дума и ми стартират една програма, ум да ти зайде... :lol: Това е страхотна идея от твоя страна! Моята госпожица кандидат-гимназистка знае за ТЕС доста отдавна, почти откакто и аз. Трябваше й малко време да преодолее пречките и съмненията си, но сега вече няма нужда от напомняне, че с ТЕС може да си премахне всякакъв вид болки - в главата, в корема, в гърлото, в гърба... Все още обаче има много на брой и грамадни като размер ПОта по отношение на самоувереността и способностите й специално в математиката. Като си науми, че не разбира задачите и може да ги реши, и дотук. Та й хващам ръката и започвам аз да й правя ТЕС от нейно име по нейните точки, едва ли не насила. :roll: Сега с това клипче много се надявам да й прищрака нещо, за да си повиши самоувереността и да стопира този всеяден мързел, че то и време не остана.

Малко се поулях май, за което сори... :oops:

С една дума, приветствам идеята ти и ще ти пращам ученици! :)


П.С. Относно клипчето. И аз се прозявам много, докато го правя. Но не спирам, просто гледам да не изпускам текста от поглед, докато се прозявам. :lol: Другото, което ми е много забавно, е как автоматично си изправям гърба, щом наближа тази фраза. Споделих това с дъщеря ми, която избухна в смях и каза: "И аз така правя!" :lol: А вие?
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
***em4eto***
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 04 Мар 2010 19:58

Мнение от ***em4eto*** »

Да си кажа, че и аз започнах това клипче по 2 пъти дневно... Приятно, позитивно и забавно е :) И аз също се прозявам много на него (въпреки че по принцип не се прозявам много като правя ТЕС) :)
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Здравейте, :)!

Днес е точно един месец, откакто правя "Благополучието" всеки ден, след ставане и преди заспиване.

Вероятни резултати, които свързвам с него:

1. Съпругът ми си намери някакви стотачки в задния джоб на панталон, от преди година може би и за които беше забравил.
2. Съпругът ми продаде един имот поне 2 пъти колкото е реалната му цена. Да спомена, че преди 2 години имаше един човек, който идва за оглед, но се отказа. Все още няма договор за продажба, а купувачът вече му е дал парите. /защо аз правя "Благополучието", а на него му идват пари, това не знам. Но и той поне 4 пъти си е тупал точките, докато ме слуша, а му харесва да слуша този текст./
3. Аз понеже си търся нова работа, защото фирмата в която работя фалира и много се учудих как снощи братовчед ми се обади и ми предложи работа в Лондон при осигурена безплатна стаичка в къща и добри условия за работа. Отказах му, но по някакъв начин свързвам това обаждане с "Благополучието" върху което работя. Все пак аз наистина си търся работа, нищо че не си търся точно в Лондон. :) (ако някой се интересува да ми пише)
4. Участвам в един кастинг за една работа, която много ме интересува. Стигнах до последния етап, което нищо не значи. Стискайте палци! Сигурно имам нужда от малко прокси по въпроса.
От 80 кандидата, кой знае защо виждам публикувано моето име в списъка на одобрените кандидати за сключване на трудов договор.
Премахнала съм всички ПО-та и недоверия по въпроса, включително и този, че на тази работа задължително ще назначат някой с връзки, както смятаха всички от кандидатите на интервюто, а най-вече аз.
На интервюто се представих блестящо, учудващо за мен. Единственият ми ПО, който все още не съм елиминирала е как ще издържа да пътувам до.... всеки ден. Наистина ми се струва смазващо, като имам предвид, че ...... е на 60 км. от нас. :)
Но това не ми пречи да си представям как вече ходя на работа там.
Толкова силно съм се вживяла в тази роля, че си мисля, че е реалност!

То обливах комисията със златна светлина, то какви ли не виртуални подаръци им подарих. Обаче наистина, Иване, имаш право, и четиримата от комисията ме гледаха много мило!

Паралелно с това си направих едно "Благополучие", което е лично за мен и благодаря за много неща, сякаш вече са реалност и които бих искала да имам, а все още не съм реализирала, включително и на щитовидната ми жлеза, за това, че възстанови структурата и функцията си, и на кръвта ми, че успя да се освободи от антителата, на мозъка ми, който най-сетне се помири с жлезата ми и я прие като част от организма ми и т.н. :). Дори това "Благополучие" по съвсем мой сценарий, да ви кажа се усеща много силно и се чувствам заредена с много енергия, когато го правя.

Това е за сега по тази тема.

Наистина много прозявки, дали, че се прави точно след ставане и преди заспиване?!

такивамитиработи
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Верче, браво! Страхотни резултати!

Аз имам още един резултат - отново съм бременна, ура!, ура!, ура! Сигурна съм, че клипа има пръст в цялата работа. :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Lady Frost, честито и тук!

На тази тема й излезе име на заразна, та започвам да имам опасения... :lol:

Вяра, супер резултати! Стискам палци за работата!

Прозявките си ги има при мен без значение дали правя клипчето сутрин в 8 или в 11 на обяд. Това е енергия. Както, впрочем, и всичко останало. :lol:

Онези пари, за които споменах в предишен пост, бяха върнати още същата вечер. 8)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Lady Frost написа:Верче, браво! Страхотни резултати!

Аз имам още един резултат - отново съм бременна, ура!, ура!, ура! Сигурна съм, че клипа има пръст в цялата работа. :lol:
Фрости, това е страхотна новина! Честито! Браво на Благополучието!


:) :D :wink:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mimiska написа:Lady Frost, честито и тук!

На тази тема й излезе име на заразна, та започвам да имам опасения... :lol:

Вяра, супер резултати! Стискам палци за работата!

Благодаря, Мими!

Ми заразна ще е, като започнахме да материализираме енергията!

Бе вълшебна дума се оказа "Благодаря"

Структурирана вода с думата "Благодаря" става като един много красив кристал. Една вода става кристал, пък какво да кажем за нашите човешки "високо развити" молекули и органи. ;) Сега ми хрумна да пием и вода преди започване на благодарностите.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Нали не пречи да се прави повече от два пъти на ден?
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

mari написа:Нали не пречи да се прави повече от два пъти на ден?
На кого да пречи? ;-) Не, mari, не пречи. Виж, да ти помогне да се чувстваш добре, обаче може. :D

vqra написа: Паралелно с това си направих едно "Благополучие", което е лично за мен и благодаря за много неща, сякаш вече са реалност и които бих искала да имам, а все още не съм реализирала...
Това е страхотна идея! :idea: Ще направя нещо такова и аз! Благодаря! :D
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
alex_JI
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 23 Ное 2009 12:21

Мнение от alex_JI »

Браво, Вяра! Страхотна равносметка си му теглила! :D
Подозирам, че с индивидуалното благополучие, което ще си направиш, резултатите ще са още по-зашеметяващи! :lol:
Ми, то при тая зараза . . . и аз започвам от днес! хих :)
И на една друга зараза се надявам! :roll: Lady Frost, :wink:
Запазих много от детското в себе си! Аз вярвам в чудеса!
След "идването" на децата ми, ТЕС е другото голямо чудо, което ми се случи!
Публикувай отговор