Нощно напикаване при 9-годишно дете

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

За каква игра с кукли става въпрос, не си писала досега.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Предполагам, че иска да каже, че е разбрала, че използва отглеждането на Дани за задоволяване на някаква нейна незадоволена потребност да играе с кукли. Може би е възприемала детето като кукла, вместо като разумно същество. И от там и идеята да донесеш на детето си чак от Финландия памперси вместо играчка.

Само не разбирам защо това не се е случило с първото дете, а с второто. Което, пишейки ме подсеща ..... аз никога не съм я питала, дали и първото дете не е имало същия проблем?! Макар, че какво значение има - важното е, че тя се справя много добре с ТЕС и то относително самостоятелно. До преди седмица и половина не се беше занимавала изобщо - само седеше и ме слушаше какви си ги бърборя.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Аз с първото си дете не осъзнавах какво точно се случва. Забременях без да съм планирала, без да съм мислила и някак си я отгледах по течението.
А второто ми дете беше осъзнато искано, аз си представях какво ще бъде, как ще го гушкам, как ще му говоря, как ще общуваме. Усещах топлотата от присъствието му, наслаждавах се на усещането още преди да се роди.
Та при тази жена може да има по-особено чувство към второто дете. Вътрешно желание то да си остане нейното малко момче, сладко бебенце. Ох, май дрънкам глупости, но може пък да има нещо в това.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Femme написа:Аз с първото си дете не осъзнавах какво точно се случва. Забременях без да съм планирала, без да съм мислила и някак си я отгледах по течението.
А второто ми дете беше осъзнато искано, аз си представях какво ще бъде, как ще го гушкам, как ще му говоря, как ще общуваме. Усещах топлотата от присъствието му, наслаждавах се на усещането още преди да се роди.
Та при тази жена може да има по-особено чувство към второто дете. Вътрешно желание то да си остане нейното малко момче, сладко бебенце. Ох, май дрънкам глупости, но може пък да има нещо в това.
Според мен има логика в това, което казваш. Тези на пръв поглед дребни неща много се отразяват. А и мисля, че е нормално да имаш различно усещане към всяко от децата. Аз лично не мога да си представя, че могат да се обичат и двете напълно еднакво (не като сила, а като начин). Лябовта принципно или я има или я няма, но начините на обичане са много разнообразни и зависят от конкретния човек, който обича, както и от човека, когото обичаме.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Пишете си спокойно. Казала съм на майката никога да не теса неща, за които няма усещания в тялото, така че няма опасност да удължите пътя и. Тя чувства темата като подкрепа, като енергия, съпричастие и е много благодарна на всички, които пишат тук.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Не съм питала, но ми докладваха, че Дани е сух вече 5 поредни дни. Нещо действа, нямам представа какво, но това няма значение, важен е резултата.

Ех, някакси не успявам да го приема като личен успех и това малко ме натъжава, но нищо, може би със следващия клиент? Или пък трябва да тесам пак - голямо тесане покрай тази история и то от моя страна :roll: ?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Каквото и да става и който и да е виновен за успеха, ти си го стартирала.
Това от една страна.
От друга трябва да поТЕСаш нуждата да погъделичкаш егото си с този или други успехи.
Помни - ТЕС работи чрез нас, а не поради нас.
( EFT works through us, not because of us - Gary Craig)
Т.е. ние сме само проводници на енергия, а не причинители на процесите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ния, припиши си заслугата спокойно :lol:
Какво искаш, да се изпотите от тесане с детето ли?
Имаше сеанси с майката. Идеята проби път дори в главата на бащата.
Детето намери упора в теб. Може би само от това е имал нужда. И точно ти му я даде.

Ако ти не се беше захванала съ случая, мислиш ли, че Дани щеше да е сух тези 5 дена?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nia написа:Не съм питала, но ми докладваха, че Дани е сух вече 5 поредни дни. Нещо действа, нямам представа какво, но това няма значение, важен е резултата.

Ех, някакси не успявам да го приема като личен успех и това малко ме натъжава, но нищо, може би със следващия клиент? Или пък трябва да тесам пак - голямо тесане покрай тази история и то от моя страна :roll: ?!

Ния, ти си страхотна!

Разбира се, личният успех е на Дани и това трябва много да те радва, а не да те натъжава. Натъжаване не се съчетава добре с всеобщата положителната енергия, отправена по случая.
Публикувай отговор