Премахване на възгледи, които водят до дисхармония чрез ТЕС?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Премахване на възгледи, които водят до дисхармония чрез ТЕС?

Мнение от Oceano_Nox »

Привет на всички във форума от още една начинаеща :) Запозната съм с ТЕС още от изминалото лято - книжката на Иван Петърнишки беше към брой на сп. "Еволюция" и силно ми привлече вниманието, тъй като все повече се интересувам от алтернативна медицина. Може би едва сега е дошъл моментът, в който по-активно да се занимавам с техниката... Преди време я изпробвах върху лекия ми страх от височини и мисля, че проработи.
Аз съм на 19, което предполага не много широк житейски опит, се чудя дали наш принцип, който довежда до проява на нетолеранс от наша страна, и за който съзнаваме, че е с отрицателен заряд, може да бъде коригиран. Може би единствената ми голяма тресчица за дялкане е тази, че имам малко консервативен поглед върху някои неща и изпитвам подсъзнателно някаква зависимост да гледам по-критично на тях, но реално знам, че така не трябва :)
Може би трябва да отбележа, че съм противоречив човек, който от витаене в облаците преминава често в прагматично мислене, но със сигурност това на никого не е непознато :lol:
Та... дали мога да обърна заряда чрез ТЕС?
Бризеидка
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 28 Апр 2010 12:35

Мнение от Бризеидка »

:D
Последно промяна от Бризеидка на 17 Май 2010 19:33, променено общо 1 път.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Не разбрах какъв конкретно е проблема, но мога да ти кажа само едно - не е важно колко е стар проблема, колко е горям или малък. Единствено с желание за промяна и постоянство можеш да промениш нещата. Дали с ТЕС, дали с нещо друго, няма значение. Важен е крайния резултат! :)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Премахване на възгледи, които водят до дисхармония

Мнение от ivangp »

Oceano_Nox написа: Аз съм на 19, което предполага не много широк житейски опит, ..............
.......... единствената ми голяма тресчица за дялкане е тази, че имам малко консервативен поглед върху някои неща и изпитвам подсъзнателно някаква зависимост да гледам по-критично на тях, но реално знам, че така не трябва
.............трябва да отбележа, че съм противоречив човек, който от витаене в облаците преминава често в прагматично мислене,
..........мога да обърна заряда чрез ТЕС?
Можеш! Като за начало ТЕСай всички изречения от горния цитат.
А след това ТЕСай всички негативни чувства които поражда наличието на тази "тресчица" в теб. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Мнение от Oceano_Nox »

Оле, чак сега видях отговора ти, Иване! :lol: Благодаря, за което - открои ми точно онези неща, които се чудех дали да тесам, т.е негативните усещания, когато влизам в конфронтация със себе си...
Ще опитам, то се знае :)
Публикувай отговор