Проблеми със стомаха

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Проблеми със стомаха

Мнение от Oceano_Nox »

Здравейте отново :)
Чудех се дали да пусна тази тема, при положение, че има подобна такава - за хроничния запек (моят не е, за щастие) но ще опитам. Ако все пак съм пропуснала, се извинявам :)
Със сигурност не само аз имам от време на време проблем с посещенията на тоалетната
:? Фактът, че дядо ми има запек, ме спира, тъй като мисля, че може би и на мен ми е заложено, но от друга страна част от емоциите (и по-конкретно негативните) ги усещам точно със стомаха. Налага ли се ТЕС? :)
Смъртта е около и в нас. Но ако я нямаше, как щяхме да оценим стойността на живота? (:
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Здравей!
Това, че смяташ, че е генетично заложено, не означава, че не може да бъде повлияно от ТЕС. Напротив. По препоръка на Иван, тесах детето си за ухапване от насекоми , което аз смятам, че е генетично заложено засега има ефект. Не смея да се похваля/ това изисква ТЕС/.Можеш да го тесаш по същия начин- Въпреки, че смятам, че ми е генетично заложено от дядо ми да имам запек...
Определено е добре да тесаш усещанията със стомаха си на негативните емоции. Можеш да махнеш много неща по този начин.
Иначе аз лично съм използвала ТЕС за запек с мигновен ефект :lol:
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Мнение от Oceano_Nox »

белла , благодаря ти за съвета!
Хубаво начало на Декларацията ми подаде, а сега да те питам дали следният край е подходящ : "... аз избирам да нямам запек" или"... аз избирам да не страдам от запек".
Би ли ми споделила как точно си използвала ТЕС за твоя случай? :)
Смъртта е около и в нас. Но ако я нямаше, как щяхме да оценим стойността на живота? (:
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Аз бих използвала " избирам да се освободя от запека". Но мисля, че при всеки е индивидуално, ако повече ти "ляга на езика" другите формулировки, по-добре използвай тях. Аз лично използвам това, при което не чувствам някаква вътрешна съпротива да го изричам.

Аз съм го използвала със съвсем проста ф-ка, но когато имам нужда- Въпреки, че имам запек аз нап. и без. приемам себе си.
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Мнение от Oceano_Nox »

Аз обаче си мислех и друго - няма ли да стане да се стимулира само меридиан, който минава през стомаха? Точката под окото отговаряше за стомаха, ако не бъркам...
Иначе гледам да пия топли течности не само сутрин и вечер, за да са в кондиция червата :)
Смъртта е около и в нас. Но ако я нямаше, как щяхме да оценим стойността на живота? (:
Аватар
Oceano_Nox
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Май 2010 14:49

Мнение от Oceano_Nox »

Не знам, обаче май се получи с ТЕС :D Макар че преди да се тесам, пих кафе, което не ми подейства, та превключих на план Б.
Case closed :)
Смъртта е около и в нас. Но ако я нямаше, как щяхме да оценим стойността на живота? (:
Публикувай отговор