Бъркам ли някъде?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Бъркам ли някъде?

Мнение от kickboxing »

Здравейте! Прилагам ТЕС от 3 дни,но не мога да заявя,че се чувствам по-добре,а точно обратното. Имам сърдечна невроза и след като приложа ТЕС ми става зле(а преди това ми е нямало нищо) Не разбирам защо така се получава,може би бъркам някъде. Декларацията ми гласи следното: "Въпреки че имам ускорен пулс,които поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка,аз напълно и безрезервно приемам себе си" , а Настройката "Въпреки ,че имам страх да не получа инфаркт.." Моля,за вашето мнение!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Аз също имам сърдечна невроза и съм прилагал ТЕС за нея! И аз съм имал такива усещания, като твоето, но нещата се оправят! Ти раздвижил енергиите и сега се бунтуват ! Според мен , работо за това: Въпреки че се влушавам(неврозата) след ТЕС или по време на ТЕС, аз .........
Ползвай утвърждения или настойката да то бъде проимерно: всички симптоми на неврозата изчезват; готов съм за промяната която настъпва у мен и подобно зависи как го чувстваш.
Пробвай просто с повече утвърдения , а хуаво е също и да редуваш точките с положително и отрицателно са теб. Просто една точка ти е положително утвърждението, а на другата отрицателно , но последната точка винаги е положителна! Най накрая направи само положителна !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Бъркам ли някъде?

Мнение от ivangp »

kickboxing написа:Здравейте! Прилагам ТЕС от 3 дни,но не мога да заявя,че се чувствам по-добре,а точно обратното. Имам сърдечна невроза и след като приложа ТЕС ми става зле(а преди това ми е нямало нищо) Не разбирам защо така се получава,може би бъркам някъде. Декларацията ми гласи следното: "Въпреки че имам ускорен пулс,които поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка,аз напълно и безрезервно приемам себе си" , а Настройката "Въпреки ,че имам страх да не получа инфаркт.." Моля,за вашето мнение!
Не бъркаш никъде освен в това, че НФ не ти е цитат от декларацията.
Просто продължавай да ТЕСаш като ти стане по-зле и ще ти стане по-добре след няколко (десетина) минути ТЕС.
НФ - да е -имам ускорен пулс,които поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка
Последно промяна от ivangp на 29 Юли 2010 22:12, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Сещам се за още нещо, хубаво е да се поразтърсиш и за случките от ежедневието, които пораждат симптомите! Може би при правене на ТЕС директно върху конкретния симптом да ти се появят идеи за някои от причините и тогава ТЕС и на тях!
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

Да си призная загубих малко надежда.Като четях книгата бях изключително позитивно настроен за нещата,но след като почнах да ги прилагам се оказа,че не е както трябва.И сега в момента даже не искам да го прилагам,защотото ми става зле :( Направо се побърквам
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Продължавай, не се страхувай! Влошаването е временно! ТЕСай всяка мисъл, която ти мине през ума, докато ТЕСаш неврозата. Освен това може да ТЕСаш и директно това, което те довежда до нея - страх, завист, ревност...... каквото е там.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Re: Бъркам ли някъде?

Мнение от kickboxing »

ivangp написа: Не бъркаш никъде освен в това, че НФ не ти е цитат от декларацията.
Просто продължавай да ТЕСаш като ти стане по-зле и ще ти стане по-добре след няколко (десетина) минути ТЕС.
НФ - да е -имам ускорен пулс,които поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка
НФ трябва да е като декларацията, така ли ? Колко пъти на ден да го правя??
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Да ,трябва да е част от декларацията.Колкото повече го правиш,толкова по-добре.Използвай всяко свободно време да ТЕС-аш и добрите резултати няма да закъснеят.Има и други техники,с различни НФ,но сега прави,това,което ти е казал Иван.
cvetana
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Юли 2010 15:38

Мнение от cvetana »

Здравейте!От вчера започнах да прилагам ТЕС по няколко пъти на ден.Основно се опитвам да преодолея притеснението си от шофиране,което имам от около две-три години.Вчера следобяд и днес от обяд ,ставам много ленива,сякаш ми се спи постоянно,това е особено силно изразено 10-20 мин. след ТЕС.Това нормално ли е,въобразявам ли си..? Моля ,ако някой е изпитвал същото да сподели или даде съвет! Не съм сигурна ,че правя ТЕС както трябва. Благодаря!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен реакцията ти е такава, което означава, че нещо се случва (т.е. нещо работи), т.е. ТЕС ти влияе , а това може би означава че си на прав път. Наблюдавай се все пак повече време, може би е рано за заключения от един ден :D !
cvetana
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Юли 2010 15:38

Мнение от cvetana »

Благодаря! :D
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

kickboxing, верно давай с ТЕС по-често. Ако не се сещаш за правилните думи ТЕСай без думи докато ти дойдат, тези които търсиш. Неврозата според моя опит показва, че тялото е било често е напрегнато (стегнато). Честият ТЕС ще те отпуши и енергиите ще тръгнат пак по верния път! Прескачай спънките винаги като ги усетиш, каквото и да става! Просто ТЕС на това, което смяташ, че ти пречи, всеки ден по много, ако трябва 156 пъти на ден! :!:
kickboxing каза:
И сега в момента даже не искам да го прилагам,защотото ми става зле
Тес-вай това, докато ти се появи онова дето те кара да правиш ТЕС! :D
cvetana
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Юли 2010 15:38

Мнение от cvetana »

ТЕС е най-хубавата техника ,която съм пробвала в живота си! Само с един ТЕС ми мина зверско главоболие,тежестта в стомаха-с един ТЕС,тази сутрин-главоболие и яд-с един ТЕС! От скоро ТЕСам притеснението към шофиране,както съм написала по-горе.Преди като си помислех само ме обливаше пот и ми се стягаше стомаха,сега не. Все пак не мога да се реша да седна зад волана.Декларацията ми е:Въпреки,че изпитвам страх,притеснение,стягане в стомаха,когато шофирам,аз.... дали да не включа още нещо,което да провокира и желанието ми? Как мислите?
Знам,че ТЕСам това само от няколко дни и може би съм нетърпелива,но....:)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Защо не погледнеш Техника на избора?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
cvetana
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Юли 2010 15:38

Мнение от cvetana »

ще пробвам :)
Публикувай отговор