Къде греша?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ralitsab
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Юни 2010 18:06

Къде греша?

Мнение от ralitsab »

Въпроса ми се следния: Бях настинала и ме болеше гърлото.Правих ТЕС със следните настройки и никакъв резултат: "Имам ужасна пробождаща болка от двете страни на гърлото".Моля,да ми обясните къде греша?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Грешката ти е, че не си опитала с различни думи да опишеш проблема в Настройката.
Може и да са ти били нужни повече кръгове по точките.
От поста ти не става ясно точно как си прилагала ТЕС, колко време, с колко кръга по точките, пълхата ОР ли си прилагала или съкращения, търсила ли си емоционални корени на проблема и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
KMG
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2010 10:43

Въпросче

Мнение от KMG »

Според мен темата е подходяща да задам два въпроса:

1. Ако по едно и също време имаме например два или повече проблема (които може би са свързани), ТЕС-ваме по-обострения докато имаме резултат (това коментирахме на семинара, прочетох го и в книгата).

Въпроса ми тук е дали след няколко кръга, когато все още имам чувството за първия проблем, мога да работя по следващия или трябва да чакам първия да изчезне? От една страна и двата проблема ме мъчат, а от друга си мисля, че така се разфокусирам. Как е правилно?

2. Възможно ли е резултатите при мен да идват в последствие след практикуването, защото си мисля че резултата веднага след ТЕС процедурите не е толкова явен, но в последствие се чувствам по-добре и подобрение има.
Живота е прекрасен ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

1. Може.
2. Възможно е.
И на двата ти въпроса вече е отговорено втози форум нееднократно. :evil:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
KMG
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2010 10:43

Мнение от KMG »

Мерси,
Не съм ги срещал, но пък продължавам да чета темите във форума.
Живота е прекрасен ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

За целта всеки форум има търсачка. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор