Моят опит с невероятната ТЕС

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Таня
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Юни 2012 00:00

Моят опит с невероятната ТЕС

Мнение от Таня »

Здравейте,искам да споделя за моя опит с ТЕС и при какви условия при мен действа НЕОТКАЗНО винаги до сега!
Не си правя всеки ден техниката защото ме мързи,а само тогава когато имам наистина силна нужда от помощ,какво да го правиш човешки мързел:)
Помагала ми е при нестихваща нервност(породена от детето ми),много бях изнервена толкова че ми се ревеше и се усамотих за 2-3 мин в другата стая,когато започнах да казвам настройката и още при първото потупване на карате точката усетих много осезаемо как от раменете ми падна товара на моята нервност,просто за 1-2 секунди-направо невероятно!После почнаха както винаги прозявки и се успокоих след минутка.
Друг пример-като се возя в кола и ми се гади особено на завоите(от малка съм така),и веднъж направих ТЕС,при което о чудо-от само себе си без хапче вече не усещах гадене!И при други пътувания съм си прилагала Тес и ми е помагал.Най-учудващото за мен обаче бе че миналата седмица всеки ден пътувахме из Родопите и знаете че в планината има много завой и на последния ден от ексурзията аз най-сетне забелязах че май-съм се справила със гаденето ми и позивите за повръщане,дори без да съм си правила техниката тогава.
Помагала ми е при болки в яйчниците от едно прилагане на техниката.
Най-пресния случай е от снощи-имах 3 дневно разтройство и придружено с болки в корема и при честите си оплаквания към мъжа ми,той ме подсети че имам техниката в ръцете си и да не мрънкам повече а да действам:)Направих я пак само веднъж и ей го днес нищо ми няма.
Хем си знам че действа и всеки път се изумявам!
НО НАЙ-ВАЖНОТО И ЦЕННО КОЕТО МОГА ДА СПОДЕЛЯ ОТ МОЯ ОПИТ Е ЧЕ ТЕС ДЕЙСТВА КОГАТО СИ ИЗПЛАЧА ПРОБЛЕМА,ДА ВКЛЮЧА ЕМОЦИИ! ТОГАВА ПОМОЩТА Е МИГНОВЕННА,ВИНАГИ И НА 100%.
Благодаря:)
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Прекрасно! Слава на ТЕС :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Публикувай отговор