ТЕС и кафето

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Vissi
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2006 13:17

ТЕС и кафето

Мнение от Vissi »

Една сутрин, преди повече от месец, по време на сутрешното си кафе, имах повече време и реших, че е дошъл моментът да го откажа. Определих си степен на желание - беше 10! (забелязвам, че повечето наща за които работя са 10).
Ето и фразите, които употребих, за да мога да откажа кафето:
Въпреки че ми се пие кафе ... - ниво 10
Въпреки че все още ми се пие кафе ... - 8
Въпреки че мисля, че ако не пия кафе няма да мога да ходя до тоалетна ... - 5
Въпреки че ако не пия кафе ще ме боли глава ... 3
Въпреки че наистина искам да откажа кафето, то има гаден, горчив вкус ... - 2
Въпреки че искам скалата на желанието ми за кафе да падне до 0 ... - 0!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Браво Виси :)

При мен ТЕС-ът помогна доста успешно при някои хранителни уливания, като например сусамов тахан и фъстъци :)
Dreamer
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 20 Сеп 2006 20:59

Re: ТЕС и кафето

Мнение от Dreamer »

Vissi написа:Една сутрин, преди повече от месец, по време на сутрешното си кафе, имах повече време и реших, че е дошъл моментът да го откажа. Определих си степен на желание - беше 10! (забелязвам, че повечето наща за които работя са 10).
Ето и фразите, които употребих, за да мога да откажа кафето:
Въпреки че ми се пие кафе ... - ниво 10
Въпреки че все още ми се пие кафе ... - 8
Въпреки че мисля, че ако не пия кафе няма да мога да ходя до тоалетна ... - 5
Въпреки че ако не пия кафе ще ме боли глава ... 3
Въпреки че наистина искам да откажа кафето, то има гаден, горчив вкус ... - 2
Въпреки че искам скалата на желанието ми за кафе да падне до 0 ... - 0!
Искам да те попитам,всички тези фрази на веднъж ли ги направи в смисъл едно след друго или в различни дни по няколко пъти една
Vissi
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2006 13:17

Мнение от Vissi »

Искам да те попитам,всички тези фрази на веднъж ли ги направи в смисъл едно след друго или в различни дни по няколко пъти една
да, наведнъж, едно след друго ги направих :wink:
Dreamer
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 20 Сеп 2006 20:59

Мнение от Dreamer »

И след кой път ти подейства :roll:
Vissi
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2006 13:17

Мнение от Vissi »

Не разбирам точно въпроса ти :roll:

Ще опиша отново:
Станах сутрина и си направих кафе, както всяка сутрин! Имах малко повече време от обикновено и реших, че е дошъл момента да поработя с ТЕС върху зависимостта си от кафето! Започнах с ТЕС и гореспоменатите фрази, което ми отне около 30мин. След това изхвърлих кафето в мивката и с това се приключи!

Преди една седмица пих кафе отново, но този път с цел събуждане! Беше ми интересно да видя как ще ми се отрази! Събуди ме! Определено вече не изпитвам такава зависимост към кафето както преди! Когато имам наистина нужда пия, иначе не!

Това е! Пробвай! При теб може да се получи много по-бързо! Използвай фрази, които ти изплуват първи в съзнанието! Следвай своята собствена интуиция!
Dreamer
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 20 Сеп 2006 20:59

Мнение от Dreamer »

Точно,това ми трябваше.Благодаря,исках просто да разбера дали от първия път ти подейства,защото на мен никога не ми действа от първия път,например си намислям една фраза и я правя около седмица по 2 пъти на ден
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

Висси,забелязах че каза:сега вече пия,когато наистина имам нужда.
Така стана при мен със сладкото.Правих ТЕС около 1 седм.,месец не ми се ядеше сладко.Днес реших просто,че искам.Не по емоционална причина-гняв,умора,или "ще умра за шоклад",а някак с кеф ми се хапваше.И го хапнах :lol:
И нямам угризения,мисли че съм марда,щото 1 мес.се старая.
Тес-нах след шоколада така:моя светкавичен метаболизъм ще изгори тази захар напълно,и без неприятни усещания,щото напълно приемам себе си :lol:
Такива забавни работи пробвам днес,да видим как ще е утре(очаквам апетита ми да е силно подтиснат поне 10 дена)
iva_8503

Мнение от iva_8503 »

И аз ТЕС-вах сладкото и преяжданията си и ми изчезнаха, спрях,защото чуствах че си повтарям нещо,което ми е сякаш много чуждо и след като спрях ТЕС-ванията и пак се появи старият проблем... Но сега ТЕС-вам други проблеми, толкова неща ми идват на ум,които да ТЕС-вам, че един път 40мин. се потупвах :shock: , чак ми писва да повтарям понякога :?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз правих ТЕС няколко пъти за хранителни увлечения... различни формулировки, различни неща, но факт е, че от известно време нямам особени залитания или поне нямам гузна съвест след тях, което въщност не е ясно дали е добре или зле :lol:

Обаче сега по Коледа например изобщо не преядох. Хапнах от всичко, но съвсем умерено и се чувствам много добре 8)
Публикувай отговор