ТЕС ЗА ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРОЛ И ЕКСТРАСИСТОЛИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
tomino
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Юли 2010 08:10

ТЕС ЗА ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРОЛ И ЕКСТРАСИСТОЛИ

Мнение от tomino »

Здравей Иван .Прочетох книгата ти.Хареса ми много.Пробвах я върху някои дребни проблеми(например как да пробягам 10 обиколки на стадиона за да ми стигнат силите за това)при положение че не тренирам нищо.Настройката я правих
по време на бягането----Въпреки че чувствам че няма да ми стигнат силите за да направя 10 обиколки на стадиона,аз напълно и безрезервно приемам себе си.И след това изпълних СЕРИЯ+9Г+СЕРИЯ в движение.До третата обиколка чувствах прилив на енергия.След третата обиколка почувствах че силите ми отслабват.Тогава изпълних отново настройката ====Въпреки че чувствам че няма да ми стигнат силите за да направя 7 обиколки на стадиона,аз напълно и безрезервно приемам себе си СЕРИЯ+9Г+СЕРИЯ в движение.Отново почувствах прилив на енергия,дишането ми стана ритмично,и така три обиколки преди края отново тесах в движение всичко и без проблеми завърших и десетата обиколка
и то без да съм запъхтян кой знай колко.Така че според мен ТЕС работи.

Сега имам въпрос към теб.

1. ЩЕ ИМА ЛИ СКОРО СЕМИНАР В СТАРА ЗАГОРА.
2.Каква според теб е най-подходящата НАСТРОЙКА за проблем-ВИСОК ХОЛЕСТЕРОЛ(ОКОЛО 6 до 7mmol/) БИХ ИСКАЛ ДА ГО НАМАЛЯ ДО КЪМ 5.2mmol.
Спазвам диети,храня се здравословно по всички правила,ПИЯ МНОГО ВОДА ПО СХЕМАТА НА БАТМАНЖЕЛИЧ,имам леко наднормено тегло 88кг ръст 173,но не изглеждам дебел,а по скоро съм набит и як.

кръвното ми е гранично 138/88 .Имам здраво сърце всички иследвания го показват,но въпреки това имам екстрасистоли от 4 месеца (на нервна почва казват са) и съм на антиaритмичен препарат.Имах малко неприятности и оттогава се появиха екстрасистолите.Като пия антиаритмичен препарат сега съм добре.МИСЛЯ ДА ТЕСАМ ЕКСТРАСИСТОЛИТЕ С НАСТРОЙКАТА====Въпреки че чувствам ПОНЯКОГА ЧЕ ИМАМ НЕПРИЯТНИ ПОТРЕПВАНИЯ (ПОБУТВАНИЯ) В ОБЛАСТТА НА СТОМАХА аз напълно и безрезервно приемам себе си.+СЕРИЯ+9Г+СЕРИЯ .
Макар че нямам прескачания в момента се стахувам да спра антиатитмичния препарат ,макар че съм му намалил вече дозата на половина.

А ХОЛЕСТЕРОЛЪТ МИ ВЕРОЯТНО ПО НАСЛЕДСТВО Е ПО-ВИСОК,ОЩЕ ОТ ПРЕДИ ГОДИНИ.ЩОМ ТЕС МОЖЕ ДА ПРОМЕНЯ СЪСТАВА НА КРЪВТА ВЕРОЯТНО ИМА НАЧИН ДА ПОВЛИЯЕ И НА ХОЛЕСТЕРОЛА. НО КАКВА ДА БЪДЕ ФОРМУЛАТА ЗА ТЕСАНЕ??????????????????

[email protected]
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какво се случи преди да ти се появят екстрасистолите? Какъв стрес имаше в живота ти? След като са на нервна почва, значи е имало нещо което те е нервирало и което все още те нервира.

Освен това - ТЕС не лекува, нито променя състава на кръвта.
ТЕС премахва негативните емоции и балансира потоците на енергия в тялото. Когато тялото не изразходва енергия за тези процеси, то използва тази енергия за да се самолекува.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор