Програмиране на съзнанието за Богатство и изобилие чрез ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Програмиране на съзнанието за Богатство и изобилие чрез ТЕС!

Мнение от Alexx »

Здравейте приятели :)
От Известно време се интересувам доста от това как да създадем финансово благосъстояние в живота си,и да започнем да привличаме повече пари.
Доста материали изчетох и в крайна сметка разбрах че трябва да променим взоимоотношенията и убежденията си спрямо парите ... трябва да програмираме съзнието си за богатсвто!(препоръчвам ви книгата на Пол Маккена "Аз ще те направя богат", от известно време прилагам методиките в нея,и ефекта е доста положителен).
Всяко едно негативно убеждение спрямо парите като:
парите са нещо лошо, че се изкарват мъчно, с цената на много труд и усилия, че трябва да търпим лишения, за да имаме пари, че трябва да правим жертви, за да имаме пари, убеждението, че сме задължени да правим компромиси, за да имаме пари – всичко това, заедно с вярата, че богатите са безскрупулни мошеници, натрупали състоянието си по нечестен път, за сметка на другите, ограбвайки другите, всичко това во век и веков ще държи кинтите надалеч от нас.Знам че не съществуват богати и бедни хора ,всички сме равни,просто има хора които имат богаташко мислене и такива които имат бедняшко мислене.
Ако съзнанието ти е програмирано за богатство ,ще привличаш пари,каквото и да става.Причината за оскъдицата е в нас. Криза не криза, винаги има хора, които се оправят добре с парите, дори масова психоза да е сковала половината свят.
Да живееш в по-добрата му половина…това е въпрос на личен избор.
Така ... малко се поувлякох :)) .С тази тема исках да обсъдим промяната на негативните ни убеждения спрямо парите чрез ТЕС. От скоро се занимавам с ТЕС но,колкото повече чета и го прилагам толкова повече се убеждавам колко магически е ефектът от него:).Днес попаднах на едно много интересно клипче по темата надявам се да ви помогне и да ви хареса, но е на агнлийски,ако на някои му се занимава ,ще съм му много благодарен да преведе ,декларацийте на бг.Ето го:http://www.youtube.com/watch?v=tFoGMx_n ... re=related

Хрумна ми една идея,ако някой има интерес и му се занимава,можем да пробваме,мисля че ще се получи интересно предизвикателство.Ако започнем да прилагаме нещата от клипчето в рамките на 60 дни, и да видим какво ще стане.След което всеки да сподели опита си,и да каже как се е отразило това на живота му.

Надявам се темата да ви е харесала ;)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Виж тази тема http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=604
Ела там да обсъждаме.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Има специален клип за парите,моята дъщеря ми го преведе.Не мога да ви го дам,но започва така:
-Аз съм богата и избирам да се обичам и да приемам себе си;
-Аз съм богата и избирам да се обичам и да си простя и т.н.
Доста е дълго ,но е точно за пари.А това ,което предлагаш ,Мая и което е мн.хубаво е по-общо.Ако някой е гледал клипа по-горе и може да го преведе добре да го направи.
Но дори и всеки ден да се прави просто мислиш ли ,че не заслужаваш да си богат ,така и няма да ти се случи.
Аз например,правих толкова мн.пъти ТЕС,за това че се съмнявам,че точно аз мога да бъда богата и вс.останали ПО ,но явно имам още да чистя.Ако не си на вибрацията на благосъстоянието ,просто няма как да ти се случи! :D
Времето е пари!
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

И аз много моля някой да преведе клипчето на Алекс
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

krista написа:Но дори и всеки ден да се прави просто мислиш ли ,че не заслужаваш да си богат ,така и няма да ти се случи.
Аз например,правих толкова мн.пъти ТЕС,за това че се съмнявам,че точно аз мога да бъда богата и вс.останали ПО ,но явно имам още да чистя.Ако не си на вибрацията на благосъстоянието ,просто няма как да ти се случи! :D
Razbira se Krista :) , mnogo si prava.Vsi4ko v jivota ni e otrajenie na vibraciite koito izly4vame,tova koeto vijdame v jivota si e kato ogledalno otrajenie na syznanieto ni ,na ubejdeniqta i mislite ni ... ako sme na vibracionno nivo s bogatstvoto to e v jivata ni , ako sme na vibracionno nivo s vryzkata koqto iskame tq e v jivoata ni , kakto i za vsi4ko ostanalo.Vypreki 4e mnogo hora znaqt za tova , che kogato si predstavqsh bogatstvo i se chuvstvash dobre ti si izravnen s jelanieto si i rano ili kysno vyzmojnostite shte se poqvqt, no pove4eto hora ne postigat tova bogatstvo zashtoto ne mogat da zadyrjat tazi vibraciq i tova polojitelno o4akvane za bogatstvo dostaty4no dylgo.Zapo4vame da se symnqvame ,zapo4vame da se vinim, zapo4vame da se uprekvame , kazvame si "kogo zablujdavash" ili "da si bogat e mnogo trudno" i t.n. , tova sa ograni4avashtite ni ubejdeniq i strahove koito ni dyrpat nazad ,polu4ava se taka nare4enata syprotiva mejdu jelanieto i ubejdeniqta.Podsynatelnite ni ubejdeniq v pove4eto slu4ai sa tolkova silni che mnogo zdravo ni dyrpat nazad, i dori i da postignem nqkakv finansov uspeh chesto se slu4va che pak ostavame bez ,pari i se vryshtame v staroto si polojenie imenno zaradi tiq stari podsyznatelni programi.
Mnogo sa interesni istoriite za bogatashi koito izgubvat systoqnieto si i v ramkite na 1-2 godini otnovo go natrupvat,daje stavat po bogati,imenno zashtoto pritejavat prosperirashto syznanie i v momenta kogato ostanat bez pari ,se polu4ava golqma syprotiva v podsyznanieto im i to pravi vsi4ko vyzmojno da postigne staroto si systoqnie na bogatstvo i privli4a vsqkakvi na4ini, idei i hora,za da go postigne otnovo.Po syshtiq na4in , horata koito spe4elqt ot toto ,gubqt parite v ramkite na 1-2 godini ,zashtoto podsyznanieto im se 4uvstva adski nekomfortno ot tova systoqnie i se my4i kolkoto se moje po byrzo da si vyzvyrne predishnoto systoqnie.Mnogo hora koito sa gledali filmyt tainata ,tvyrdqt che zakonyt na privli4aneto ne raboti! Naprotiv toi vinagi si raboti , prosto opitvaiki se da privlekyt kakvoto i da bilo v jivota si horata se sblyskvat s neuspehi zaradi starite im mislovni navici koito sabotirat jelaniqta.Zatova promqnata na tiq ubejdeniq e pyrvoto neshto i moje bi nai-vajnoto koeto trqbva da napravim ,ako iskame bogatstvo ili kakvoto i da bilo,trqbva da gi izkorenim i zamenim s novi i vsi4ko shte si doide na mqstoto. No ima spasenie :) TES e nasreshta , trqbva da sme mngoo blagodarni che znaem za tazi unikana tehnika,zashtoto v syshtoto vreme mnogo hora ne znaqt za neq i se 4udqt kak mogat da podobrqt jivota si.
btw .. kogato az razbrah za taq metodika go otpraznuvah :)))
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

Всъщност много хора знаят вече за тази техника, благодарение на хора като Иван, дори като нас самите, защото всеки от нас е споделил с най-близките си поне, а и с по-далечни приятели. Колко от тях обаче са започнали да я прилагат? От моите близки и познати - 0! Дори и мъжа ми и дъщеря ми,които се убедиха, че ТЕС действа поне срещу главоболието им, предпочитат да взимат нурофен.... :( А какво остава за такива неща като ТЕС за богатство.... Добре, брой ме и мен - от днес започвам и аз. Ще се пробвам да преведа клипчето ти, за което ти благодаря :)
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

krista написа: Но дори и всеки ден да се прави просто мислиш ли ,че не заслужаваш да си богат ,така и няма да ти се случи.
Аз например,правих толкова мн.пъти ТЕС,за това че се съмнявам,че точно аз мога да бъда богата и вс.останали ПО ,но явно имам още да чистя.Ако не си на вибрацията на благосъстоянието ,просто няма как да ти се случи! :D
Някъде четох, че препрограмирането се извършва така: с медитация и повторение. И упорство. Свали си от Спиралата Просветление на Рой Смодермон, Поискай и ще ти бъде дадено на Джери Хикс и Как да престанем да се безпокоим на Дейл Карнеги. Ще намериш много хубави неща, които със сигурност ще ти бъдат от голяма полза. Поне при мен е така. :D
Sandrini
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Юни 2010 19:06

Мнение от Sandrini »

Да изкажа и аз мнение по въпроса за привличането на парите.Имам книгата "Поискай и ще ти бъде дадено".Всичко разбирам като я чета,да точно така ,ама как да стане на практика.Кога точно човек започва да вибрира на честотата на парите.Кои са признаците,че се доближава до нея?
Преди известно време аз спечелих от тотото петица.Просто си пусках фишове и честно казано не ми дремеше особено дали ще спечеля или не.По-точно не очаквах с настървение тегленето на тиража .Даже не го и гледах .И най-важното,че не се нуждаех отчаяно от пари.Имах в изобилие.И хоп ,един ден на работа си пуснах интернет и си проверих фиша-петица.
Това ли е вибрацията -да имаш,да не ти пука и на всяка цена да искаш болезнено да стане?
Споделете такива подобни случаи.Сега правя визуализации за продажбата на една собственост от сума месеци и нищо не става. :D
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Мисля, че в Просветление на Смодермон има такива обяснения. Дръпни я от Спиралата. Много е интересна и се чете приятно. Просто като си мислиш за нещо хубаво започваш да трептиш в неговата честота. Емоциите са ти индикатор.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

Sandrini написа:Да изкажа и аз мнение по въпроса за привличането на парите.Имам книгата "Поискай и ще ти бъде дадено".Всичко разбирам като я чета,да точно така ,ама как да стане на практика.Кога точно човек започва да вибрира на честотата на парите.Кои са признаците,че се доближава до нея?
Преди известно време аз спечелих от тотото петица.Просто си пусках фишове и честно казано не ми дремеше особено дали ще спечеля или не.По-точно не очаквах с настървение тегленето на тиража .Даже не го и гледах .И най-важното,че не се нуждаех отчаяно от пари.Имах в изобилие.И хоп ,един ден на работа си пуснах интернет и си проверих фиша-петица.
Това ли е вибрацията -да имаш,да не ти пука и на всяка цена да искаш болезнено да стане?
Здрасти sandrini :) "Пойскай и ще то бъде дадено" е уникална книга, както и всички книги на "Учението на Абрахам", горещо ти препоръчвам,както и на всички които имат интерес към тия неща, другата книга на "Абрахам" ,"Законът за Привличането - основи на учението на Абрахам".В тази книга много просто и ясно са обяснени доста важни неща.Лично аз когато си купих тази книга,много неща ми се изясниха,които бях чел в другите им книги и неможах да разбера напълно.
За да се изравниш с "нещо" (в случая пари)на вибрационно ниво , трябва да изпиташ същината му все едно вече е факт.Първо трябва да разбереш че всичко е съставено от вибрираща енергия, всичко без изключение.Науката е доказала че позитроните и електроните, които вибрират на една честота, кръжат около ядрото и формират атомите - основната градивна частица на всичко. Атомите в сходна вибрация пък се свързват, за да образуват молекули. Те от своя страна градят клетки, клетките - органи, и така нататък. Всичко е енергия,колкото плътно и статично да изглежда.
Мислите са като радиосигнали и постоянно излъчват енергийни вибраций.Когато насочиш мислите си към нещо,и ги задържиш малко повече,то започва да откликва на вибрацията ти,защото енергията следва вниманието,накъдето ти е насочено вниманието,натам е насочена енергията, затова експертите казват че когато обръщаш внимание на нещо,независимо дали си го видял в живота на някой друг или в твоя собствен,ти го привличаш.Ако обръщаш внимание на лошите неща,привличаш повече лоши неща,ако обръщаш внимание на хубавите неща привличаш хубави.Вниманието към нещо,е покана то да влезе в живота ти.И ето нещо много важно ... Въпреки че всяка мисъл има творчески потенциал (потенциал да привлича),най-силни са мислите съчетани със силна емоция.Следователно повечето от мислите нямат голяма притегателна сила.Те повече или по малко подържат това,което вече си привлякъл.Привличаш същината на това за кето мислиш и чувстваш.Ето един пример:
Започнал си да обръщаш внимание на нещо,"законът за привличането" започва да отликва на мислите ти и започва да привлича още сходни с това мисли които започват да придават сила на първоначалната ти мисъл.Започваш да виждаш все повече ,това за което мислиш,попадаш в ситуации и обстоятелства в които то присъства,срещаш се с хора които и те се интересуват от него,попадаш на информация в интернет за него или в някоя книга,и така започваш още и още да мислиш за него.Колкото повече мислиш за него и виждаш доказателства за него,толкова по силни емоции започваш да изпитваш по отношение на него,а колкото по силни емоции изпитваш ,толкова по силно е привличането,и ако задържиш това силно емоциално състояние свързано с мислите си, достатъчно дълго,хоп то вече е факт в живота ти.Да повишиш вибрацията си за нещо ,най-просто казано е да увеличиш емоционалният заряд около него, и колкото е по-силен ,толкова вибрацията е по-силна.
В твоя случай с тото-то ,нещата са много логични."Абрахам" казват,че нуждата от пари не привлича пари,защото мислиш за пари от позицията на недостиг,а когато излъчваш вибрация на недостиг получаваш още недостиг.Затова когато се тревожиш за пари, че ги няма и не стигат ,ти всъщност ги отблъскаваш.На теб не ти е пукало и не си ги искал отчаяно,затова не си ги отблъсквал.Също нещо много важно ,което казват "Абхрахам Хикс" е че ,когато искаме и си представяме пари и ги визуализираме,трябва да се чувстваме добре,трябва да запълним тази вибрационна празнина,като изживеем богаташките мигове в ума си все едно са факт,да похарчваме мисленно тези пари и да им се радваме.Нещата които исакме ще дойдат тогава когато запълним тази емоцинална празнина,когато спрем да се тревожим и притесняваме и когато започнем да искаме от позицията на хора които се чувстват добре,при мисълта за пари.Притеснението блокира енергията,където присъства притеснение, отсъства положително привличане.

Още нещо много важно! - Много хора се заблуждават,че когато исакт да привлекът нещо,и го визуализират то ще се материализира в живота им просто така.Пример: Ако искаш пералня и си представяш,че вече е в кухнята ти и я чуваш как рабати,не очаквай че един ден ще се събудиш и тя ще е там.Когато привличаме нещо и го визуализираме, започват да се появяват възможности,идват ни идеи,срещаме се с правилните хора на правилното място,привличаме ресурси и обстоятелства ,които постепенно ни довеждат до желаната дестинация.В случая с пералнята :) , може да срещнеш случайно някой,които иска нещо което ти имаш или знаеш,в резулатат на което ще спечелиш пари и ще си купиш пералнята, или ще попаднеш на търговец които ще се съгласи да я размени за нещо твое, или ще ти я подарят като сватбен подарък.Възможностите са хиляди ,трябва просто да сме по наблюдателни и да се оглеждаме за знаците които вселената ни дава и най-важното да се правят нужните действия ,когато се отвори и появи възможността.Трябва да се доверяваме на интуицията си.

Лелее ,че съм писал :D.Надявам се тази информация да ви е била полезна :)

btw ... несъм експерт,още се уча как успешно да ги приалгам тези неща и колкото певече научавм,разбирам че нищо не знам :D.
Ако съм сбъркал нещо,ще се радвам да ме поправите :).
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

За да подкрепя Алекс ви пускам линк към книгата на Уолъс Уотлъс "Тайната на успеха. Науката как да станеш богат".
http://www.spiralata.net/booklist.php?f ... Letter=%D3

Тук не е цялата, но началото е толкова силно, че е достатъчно да пожелаете горещо да я прочетете цялата. Имаше я в книжарници Хеликон.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Ти си я прочела нали?Случи ли се нещо оттогава в живота ти,свързано с пари?
Времето е пари!
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Случи се, да. Пресъхнаха почти всичките ми източници на пари :D Но не по вина на книгата. Спомням си, че преди време се запитах какво ли би станало, ако тези източници (наеми са) спрат. Е, помислих го един-два пъти и се получи. Така че внимавайте с мислите си. Изводът ми е един - не спирайте да експериментирате и да ДЕЙСТВАТЕ. При мен мързелът е доста :oops: И въпреки това чета утвърждения, ТЕС-ам и си правя упражнения за подвигане на жизнения тонус.
Разходи се по темите, има една за парите, много е интересна.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

krista написа:Ти си я прочела нали?Случи ли се нещо оттогава в живота ти,свързано с пари?
Само с четене не става.
Както е казал Николай Хайтов в "Мъжки времена":
"Едно е да искаш, друго е да можеш,
А 3то и 4то е да го направиш."
:idea:
Ще цитирам (перефразирам две думи за да не се обиди някой от езика му :)) и един мой приятел, който казва:
"На копането копане му е майката, а не четене."
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Нищо обидно няма в думите на човека, но сит на гладен не вярва. Не мога да копам това, което го нямам, сиреч съм безработна и на години. Та си копам в подсъзнанието :D Практиката съм я оставила за малко настрана :lol:
Публикувай отговор