Предизвикателство.Като се Чудя за формулировката.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
nikonao
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Апр 2010 16:58

Предизвикателство.Като се Чудя за формулировката.

Мнение от nikonao »

Ще почвам предизвикателството но се чудя нещо.Мислех си формулировкато да бъде:'Въпреки че се страхувам че хората няма да ме харесът.",а сега се чудя дали този страх идва от това че аз не се харесвам ис се чудя дали формолировката да бъде Въпреки,че аз не харесвам себе си/не приемам себе си аз напулно и безрезервно приемам себе се.Изобщо възможна ли е формулировка и с двете не приемам/приемам.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Как си се чудил? Потупваше ли се, докато се чудеше?
Седни и се потупвай половин час. Предложи си различни формулировки. Сподели си пред себе си чуденката за това кое е по-вярно. Представи си, че някой друг има същият проблем и иска съвет от теб - какво ще му кажеш? Представи си, че Иван ти отговаря тук и ти казва нещо точно в десетката - какво е то? И т.н. и т.н. и накрая кажи какво е станало.

Най-добрата формулировка си е вътре в теб и ти можеш най-добре да я изкараш от там. Да чакаш формулировка от някой друг е като да чакаш някой да направи хапче, което да те излекува. Вече видяхме, че този подход звучи прекрасно, но не работи.
Публикувай отговор