Нормално ли е връщане на старото положение?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Нормално ли е връщане на старото положение?

Мнение от vaniina_1975 »

Здравейте Иван,
Бях ви писала и преди. Имах проблеми с регистрацията. Както и да е. Сега се регистрирах успешно. Приложих си ТЕС според инструкциите ви и наистина чудото стана. За 3 месеца оправих един мой сериозен поне за мен психологически проблем свързан с една обсесия с дрехите. Това стана лека полека и наистина в края на 3-я месец резултата беше изумителен и дишах спокойно, можех да нося каквито пожелая дрехи. Какво обаче се случи. Отидох в Рила и там всичко се провали. Имах някакъв нервен срив непряко свързан с тази обсесия. Малко по малко загубих всички добри постижения, които упорито бях преследвала. Сега съм пак в началото. Имате ли идея дали самата планина енергийно би могла да ми е повлиала и изобщо загубата на резултатите на какво може да се дължи? Трябва да кажа, че ТЕС наистина успя да ми насочи мисленето и енергията в правилната посока. Вече направо не знам какво да правя. Имали ли сте подобен случай на рецидив?
С уважение,
Ванина
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Разбира се че е нормално. Като заздравее една рана и след това пак се порежеш, пак ще боли.
Ако съм имал страх от шофиране поради преживяна катастрофа и махна страха сис ТЕС и след това преживея нова катастрофа, може пак да придобия страх от шофиране, но с нови аспекти (страни на проблема).
Явно си изкарала някакви аспекти на проблема, които преди това не си адресирала. Просто си ТЕСай за да се изчистиш емоционално и този проблем пак ще изчезне, а с него и някой друг , който в момента го активира. Упоритост му е мйакта и яко ТЕСане.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Мнение от vaniina_1975 »

Имате ли някакъв път към Бургас, за да мога да си запиша индивидуален час, доколкото знам имате предвидени такива часове?
А ако не, във Варна имате ли кабинет?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нямам път към Бургас, нито имам кабинет във Варна, но може да се уреди нещо ако идваш до Варна. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Мнение от vaniina_1975 »

Наистина ще съм благодарна:). Мога да дойда във Варна, да.По принцип събота и неделя ми е удобно. Как би могло да стане и как ще ви е удобно? Мога да оставя имейл. [email protected]
Благодаря предварително!
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Мнение от vaniina_1975 »

А по принцип каква е гаранцията, че пак ще постигна резултат и няма да се върне пак старото положение? Къде греша? Не съм изчистила нещо докрай /някой аспект на проблема/ или нещо друго се е активирало отново? Тези енергийни тапи, за които говорят биоенерготерапевтите - можете ли да кажете нещо за тях - от какво се предизвикват и имат ли връзка с ТЕС? Абе много въпроси имам...:(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гаранция - Франция!
Каква е гаранцията, че утре слънцето ще изгрее или че аз ще съм жив?
Няма гаранции за нищо в този живот.

"За лудо работи, за лудо не стой!"

Народна поговорка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Мнение от vaniina_1975 »

А възможно ли е да не съм се освободила от негативните асоциации с дрехите и да съм борила само симптомите /чувство за дърпане в главата/, а не чувствата зад тях, тоест първоисточника и това да е причината за връщането на симптомите. Дълго време смятах като по-млада /доста консервативна ще да съм била/, че да се обличаш модерно има връзка с морала и съм гледала с лошо око на хора облечени добре. И ако е така каква декларация би ми препоръчал Иван. Благодаря ти!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко е възможно. Но според мен е малко вероятно. По-скоро не си елиминирала някакъв аспект на проблема.
Пробвай с тази декларация:
Въпреки че смятам
vaniina_1975 написа:че да се обличаш модерно има връзка с морала и гледам с лошо око на хора облечени добре.
..........
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Мнение от vaniina_1975 »

Ама аз в момента не го мисля. Тогава съм имала някакви такива разсъждения. Това означава ли, че трябва да продължа с декларацията в сегашно време. А възможно ли е нещо с кратък филм. Пробвах нещо такова и почувствах наистина емоционално освобождаване като си представях, че не съм свита и гледаща с лошо око на тези облечени добре, а напротив добре облечена съм. Това добре ли е като за кратък филм, защото така променям фактите?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не разбрах точно какво си правила с ТКФ, но щом си получила емоционално освобождаване, значи е добре.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор