Помогнете ми да започна !!!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
kalinapatrik
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Сеп 2010 17:01

Помогнете ми да започна !!!

Мнение от kalinapatrik »

Здравейте,
аз съм нова и незнам от къде да започна.Сигурно почти на всеки му е било трудно в началото, затова аз моля за помощ. Основният ми проблем е че съм в инвалидна количка,понеже преди година и половина получих спинален инсулт и от тогава не мога да ходя. Добър слушател съм, но не съм свикнала да споделям проблемите си, да говоря за тях. Прочетох книгата на Иван до полвината и реших да се ТЕСам, стана ми още по-зле и се уплаших.Реших, че при мен не действа. Затова прочетох книгата отново цялата и разбрах, че не е страшно и е възможно да се почувстваш по-зле временно. Трудно ми е да си формулирам декларацията, несигурна съм и ме е страх /май от тук трябва да започна/
Ще съм благодарна на всеки, който ми помогне. Съгласна съм и на лични консултации, т.к. поне за момента не мога да присъствам на семинар.
kalinapatrik
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Сеп 2010 17:01

Мнение от kalinapatrik »

Здравейте Иван,
искам да ви попитам може ли да си запиша час за лична консултация при вас след семинара утре? Близо съм до Варна и ако сте свободен мога да дойда събота или неделя.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

kalinapatrik, мога да ти кажа само да работиш упорито! Влошаването най- малко означава, че ТЕС при теб върви! Когато ти стане тежко ТЕС-вай страха или каквото съпровожда (емоциите) състоянието ти! Използвай ТЕС във всички аспекти на живота си и ще придобиеш усещането, че и твоето съзнание и подсъзнание или общо казано разбиране към света означават и определят много! :!: Точните декларации ще ти дойдат с практиката, така че практикувай! Хубавото в този форум е, че всичко което излагаме тук като проблеми подлежат на ТЕС-ване.
Прочетох книгата на Иван до полвината и реших да се ТЕСам, стана ми още по-зле и се уплаших.Реших, че при мен не действа. Затова прочетох книгата отново цялата и разбрах, че не е страшно и е възможно да се почувстваш по-зле временно. Трудно ми е да си формулирам декларацията, несигурна съм и ме е страх /май от тук трябва да започна/
ТЕС-вай всички изречения в цитата на твоите думи! Именното това което пишеш горе ти е сега проблема - ТЕС-ни всички изречения едно по едно , като наблюдавай усещанията си!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор