Лична консултация

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
vaniina_1975
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Авг 2010 19:06

Лична консултация

Мнение от vaniina_1975 »

С книгата на Иван се запознах преди може би 5-6 месеца. Прочетох я на един дъх и реших, че това е моята терапия. Изпробвах я успешно, но имаше някакво връщане към старото положение, което много ме потисна и реших, че трябва да се видя с него във Варна на лична среща, тъй като нямаше още организиран семинар. Уговорихме час и понеже не съм от Варна, а той все още няма офис /тук лека критика/ се уговорихме да ме чака на автогарата. Дойде на време. Виртуалната ми представа за него като човек изцяло се припокри с тази на живо - човек на действието, с размах, сериозен, наблюдателен, интуитивен, добър психолог, човек, който се усмихва САМО когато трябва ( в смисъл не се присмива ), добре контролиращ себе си...и много убеден в ТЕС. Винаги съм се доверявала на специалисти в областта си, които са адекватни и в живота. Въпреки че нямах достатъчно време, за да си изградя по–пълна представа за него мисля, че Иван е точно такъв. Разказах му случая си и след като поразмишлявахме той предположи къде се корени проблема ми - всъщност го бях изчистила само на повърхността, а не бях изчистила случките свързани с него и те си оставаха в съзнанието ми. Пробвахме и различни декларации, зададох му и много странични въпроси за други мои проблеми, абе лекция. Сега почнах да работя с ТЕС като включих препоръките му. Мисля, че съм на прав път. Препоръчвам ви, ако имате някакъв проблем, съмнения в себе си или в ТЕС, нужда от подкрепа, разяснения и не искате или не можете да чакате да се събере група, да се обърнете към него за лична среща. Защото този човек знае какво прави.
raj
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 12 Юни 2010 09:29

Мнение от raj »

АЗ С ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ЗПОЧНА МОЯ РАЗКАЗ ЗА СРЕЩАТА МИ С ТЕС И С ИВАН,С ОГРОМНО ЗАДОВОЛСТВО МОГА ДА КАЖА СЛЕДНОТО РАДВАМ СЕ, ЧЕ ИМАХ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СЕ СРЕЩНА С ТАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК КАТО ИВАН , КАК НАМИРА СИЛИ ДА ТЕ ПОДКРЕПЯ,А И ДА ТЕ ПОСТАВИ НА МЯСТО ТАКА, ЧЕ ДА СЕ ВЗЕМЕШ В РЪЦЕ И ДА ПОЕМЕШ ОТГОВОРНОСТ ЗА СЕБЕ СИ , ЗА СВОЕТО ЗДРАВЕ, АЗ ЧЕСТНО ДА СИ КАЖА , ОЧАКВАХ ДЪЛГО ВРЕМЕ НЕЩО ДА СЕ СЛУЧИ, ЕЙ ТАКА, НО ТОВА НЕ СТАВА, ИСКА СЕ ТРУД, МНОГО ТРУД И ВЯРА В СЕБЕ СИ И БЛАГОДАРЕНИЕ НА ИВАН, БИХ КАЗАЛА , ЧЕ СЪМ ГО ПОСТИГНАЛА, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ИМАМ ОЩЕ МНОГО ДА ЧИСТЯ, НО ПОНЕ ВЕЧЕ СЪМ НА ВЕРЕН ПЪТ, И ОТНОВО КАЗВАМ БЛАГОДАРЕНИЕ НА НАСЪВЛЕНИЯТА НА ИВАН .НЕ ЧЕ СЪМ НА 100 ПРОЦЕНТА ИЗЛЕКУВАНА, НО ИМА РЕЗУЛТАТИ, НО МИ ТРЯБВА ОЩЕ МНОГО ВРЕМЕ, НО ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ КОИТО СА КАТАО МЕН , НЕ ЧАКАЙТЕ НЕЩО ЕЙ ТАКА ДА СЕ СЛУЧЧИ, ТРЯБВА ВИЕ ДА СЛЕДВАТЕ ВСИЧКО ОТ КНИГАТА/ФОРУМА/ И ДА ВЯРВЯТЕ, ДА ЗНАЕТЕ ВСИЧКО СЕ СЛУЧВА.АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ , НО СЪМ УБЕДЕНА, ЧЕ СКОРО ЩЕ СЕ ПОХВАЛЯ С ТОВА, ЧЕ ВСИЧКО Е ЗАД ГЪБА МИ .ПОЖЕЛЕВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО УСМИВКИ ,А НА ИВАН НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ТОЧНИТЕ ДУМИ, НО КАКВОТО И КАЖА ЩЕ Е МАЛКО В СРАВНЕНИЕ С ТОВА КОЕТО ИСКАМ ДА КАЖА.БЛАГОДАРЯ ТИ ИВАНЕ , ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИ ДУХ, ХОРАТА ИМАТ НУЖДА ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ
Публикувай отговор