Сенна хрема

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Сенна хрема

Мнение от gannah »

Здравейте!
3-4 месеца след като лекарят ми ми предписа книгата, прилагах ТЕС специално, за да премахна цялостно алергията си по метода за алергии, описан в книгата. Имах невиждан, бърз и неочакван успех, но не съм сигурна дали съм напълно излекувана, тъй като пролетта отмина отдавна и нямам такива оплаквания. Въпросът ми е следният:
Да продължавам ли да прилагам ТЕС против сенна хрема сега, когато не е пролет и нямам никакви оплаквания?Има ли смисъл?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Re: Сенна хрема

Мнение от Arethuse »

gannah написа:Здравейте!
но не съм сигурна дали съм напълно излекувана, тъй като пролетта отмина отдавна и нямам такива оплаквания.
Прилагай ТЕС за това :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз много бих искал да знам кой е лекарят ти и как може да се свърже човек с него. Вярвам ще е полезно за всички в този форум. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

За този доктор и на мен ще ми бъде интересно! :D Що се отнася до ТЕС, прави ТЕС според мен за всяко нещо в настроението и състоянието ти изобщо, което оценяш за неположително. Например: съмнявам се, не съм сигурна, страх ме е да не дойде пак и т.н. Всичко това може да се ТЕСа! Това е също част от играта! :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

Благодаря ви за съветите, наистина не се бях сетила да изкореня направо и изначално страха си от алергията. А лекаря, при когото ходя, се занимава с билколечение и хомеопатия, книгата за ТЕС беше една от многото книги, които обикновено ми представя, в последствие се оказа и една от най-полезните.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

А тайна ли е кой е той?
Наистина искаме да знаем. Ако трябва, го питай дали позволява да бъде препоръчван на обществени места. Или дай име/координати на ЛС
:)
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

А не е тайна, много ясно, ето го- http://www.dar-center.com, д-р Никола Костов, на базата на ирисова диагностика изготвя индивидуално лечение, много е светнат за природолечението, препоръчвам го за всеки с проблем или без, просто ти променя начина на живот в най- добра насока.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не ми се зарежда страницата, но съм ходила на ирисодиагностика в Дар.
Не помня името на доктора, но не вярвам да е същият, както го описваш. Или бих се изненадала приятно, ако е. Ще взема да проверя.
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

Коста Николов му е името, извинявам се много
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

Не помня името на доктора, но не вярвам да е същият, както го описваш. Или бих се изненадала приятно, ако е. Ще взема да проверя.
Защо всъщност?Да не би да си останала с недобри впечатления?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Още докато го слушах, знаех, че няма да последвам съветите му. Минали са към три години и не мога да пресъздам разговора, а само впечатленията, които са ми останали. Те се и припокриват с впечтленията ми от статиите в сайта. Ако искаш, може да ги обсъдим. Само ги прехвърлих, не съм ги чела.
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

Явно силно зависи дали ще го послушаш и от степента на проблема, с който отиваш, с какви лекари си се срещал преди това и т.н. Аз съм благодарна- все пак на това лечение дължа и познанството си с ТЕС
Публикувай отговор