Има ли излекували се от РАК чрез ТЕС в България?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
elle
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2010 09:51

Има ли излекували се от РАК чрез ТЕС в България?

Мнение от elle »

Пускам темата, тъй като точно в този раздел не видях такава.
Тъй като на мой близък наскоро му поставиха тази диагноза, ще помоля всеки, който си е помогнал с ТЕС да сподели - какво е ТЕС-вал, как е стигал до първопричините, как са се развивали нещата?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

А в друг раздел гледа ли?
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=17
elle
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2010 09:51

Мнение от elle »

mayadob написа:А в друг раздел гледа ли?
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=17
Да, но търся хора тук, около нас, реални, които мога да видя, да поговорим. Тези там някъде...
Мисля, че доста се е изписало за ТЕС, не може при толкова болни от тази жестока болест един да не се отзове!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

А на товя близък какво му е отношението към ТЕС? Също към рака му. От колко време знае? Рак на какво, ако не е тайна?
atinqnka
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Мар 2010 19:17

Мнение от atinqnka »

"Въпреки че нежелани мисли чувства и емоции на физическо ниво са се проявили като ..... аз напълно и безрезервно приемам себе си, обичам се и си прощавам всичко и моля / избирам тялото си да използва всичките си сили и резерви и да се освободи от /тумор, мета стази и т.н там където са/ и от всички нежелани и нечакани чувства и емоции които са ги породили"
Аз използвах нещо от този род + отделно за всичко което се сетих и смятам че е породило здравословните ми проблеми.
Все още ми е трудно да пиша спокойно. При мен нещата бяха хванати много рано и ми казаха че операцията ми решава нещата. Правих ТЕС и пих билка котешка стъпка малко време. Аз по принцип трудно показвам емоция, но през тези два месеца на съмнения и докато чаках резултат от хистология рухнах. ТЕС правех през повечето време ревейки. След операцията /правена в Дървеница/ нещата са добре - няма намерен карцином в операционния материал.
Благодаря на Бог, на късмета си и на ТЕС.
elle
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2010 09:51

Мнение от elle »

mayadob написа:А на товя близък какво му е отношението към ТЕС? Също към рака му. От колко време знае? Рак на какво, ако не е тайна?
Рак на черния дроб. Знае от 1 седм. Напреднал, няма засегнати др. органи. В болница е за изследвания, не съм му споменавала още за ТЕС. Реалист е и за болестта, и изобщо..
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Набързо намерих, че според ГНМ рак на черния дроб е свързан с конфликт от „липса на храна”. Може да проверя по-задълбочено.
elle
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2010 09:51

Мнение от elle »

Да, четейки за ГНМ и аз това намерих. Но не съм я разглеждала задълбочено. А каква е връзката между ГНМ и ТЕС
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

С ТЕС може да се изчисти първопричината за появата на рака, след като бъде открита. ГНМ дава насоки за търсенето й.

Една интересна случка.
Според ГНМ рак на белите дробове е свързан със страх от смъртта. Собствена или на близък човек.
Вчера говорих с една жена с рак на белия дроб. Питах я имало ли е страх от смърт на близък, или загуба на близък или страх от собствена смърт.
Каза ми че няма такова нещо. По-късно в разговора се установи, че има едно помятане и при второто забременяване е имало страх да не загуби отново плода.
Последно промяна от ivangp на 08 Ное 2010 20:56, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mamaly
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 04 Май 2009 12:09

Мнение от mamaly »

Преди година и половина след операция ми поставиха диагноза на рак гърдата. Започнах да прилагам ТЕС няколко месеца преди това, продължих по време на хио и лъчетерапията. Използвам ТЕС и сега, но вече за други проблеми в тялото ми.
Използвах формулировките дадени в темата за рака, или каквото ми дойдеше наум в момента. Четях много за причините за заболяването в този сайт, книжките на Луйз Хей и Лиз Бурбо, Новата германска медицина, Дона Итън, Норбеков, Петър Димков и още много други.
Търсех причините защо тялото ми толкова много ми се е разсърдило, че ми е създало тази болест.
Наясно бях, че трябва да променя нещо основно в живота си, но в началото не знаех в колко много области. ТЕС-ах всичко което се появеше като болка или емоция, като за мен се оказа много важно, че трябва да наистина да осъзная какво променям. По време на един от сеансите направо ми просветна както причината за заболяването, така и защо въпреки че прилагах ТЕС в началото бучката вместо да се смалява започна да расте много бързо.

Много отдавна исках да благодаря на Иван Петърнишки за огромната помощ, която ми оказа индиректно чрез информацията в книгата си и този сайт.
Както и на Мая за смелостта да пише за себе си и своята борба с нелечимите болести според официалната наука. Последната идея, която ми даде бе за термовизуалната диагностика.
Намерих информация за Варна и съм много щастлива да споделя, че при пълния преглед на цялото тяло няма никъде тумори или метастази. Изчезнали са и двата възела в щитовидната ми жлеза, вътрешните органи са без неприятните последици от приложеното лечение.
На практика тази диагностика потвърди това, което вече знаех, но не бях напълно сигурна.
Още веднъж благодаря , чи ви има.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Поздравления! Заслужаваш много повече, но просто нямам думи! Това е страхотно, велико! :) :) :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Браво, Мамали!
А би ли описала по-подробно как ти просветна и какво точно ти просветна!
Според мен това ще е от полза за много хора. :)
Последно промяна от ivangp на 08 Ное 2010 20:58, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Мамали, чудесно! Чудя се как до сега не си писала тук. Надявам се да те срещаме вече :)
И на мен ми е интересно да разкажеш подробности, ако нямаш нищо против. Даже доста подробности - рак на коя гърда, какви са били според теб причините, вярно ли е това, което чете в Луиз Хей, ГНМ и другите, според теб... Но, само ако ти се разказва, разбира се.
mamaly
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 04 Май 2009 12:09

Мнение от mamaly »

Не съм писала по няколко причини: смятах, че въпросът е много личен, прилагах освен ТЕС и още много други неща като билкови чайове, сокове, ядки, добавки за флората на червата, гимнастика, упражненията на Норбеков. Всъщност едновременно прилагах всичко което ми подсказваше интуицията. Всяко нещо прилагах отначало по 14 дни, след това по 28, а сега вече поне по 40 дни. Освен това, честно казано, не можех да преодолея съпротивата да изложа на показ всичките си грешни мисли и модели на поведение благодарение на които стигнах до масата на хирурга.

Не знам дали за другите са верни писанията на Луиз Хей, ГНМ
и т.н., тъй като аз си избрах да повярвам, че е така. Повярвах и в ТЕС. Използвах за основа причините за всяка болка, която се появеше в тялото ми, описани в една от книгите на Лиз Бурбо, благодарях й и приемах с благодарност всеки нов симтом, и го ТЕС-ах разбира се.

Бучката беше в лявата ми гърда. Аз съм деснячка и според ГНМ би трябвало конфликтът да е свързан с майка ми и/или синът ми. Да, това е точно така. Само че аз трябваше да търся причините не само при моята майка и моя син, а и при майката и на децата, за които се грижех през последните години. Когато направих и това, тогава нещата си дойдоха на мястото и запночнах много бързо да се възстановявам. :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мамали, няма от какво да се срамуваш.
Всички имаме проблемни модели в главите си. Ако ги нямахме, нямаше да си пишем тук.

На теб ти помогна този форум и книгите на Лиз Бурбо, Норбеков, ГНМ и т.н. поради това, че някой е седнал нещо да напише. Нещо, което да ти даде идеи и с което да направиш асоциации за себе си.
Ако не бяха историите на Мая, Пепита и т.н. щеше ли да се захванеш с ТЕС? Щеше ли да имаш идеи как да подходиш към проблема? Откъде да го подхванеш и как да го нищиш?

Най-добрият начин да благодариш за това е самата ти да напишеш как си стигнала до лечението си, за да могат други хора да се възползват от твоя опит и да си направят връзките за собствения си живот, мисли, навици и т.н.

Никой не те знае коя си в действителност.
Ако не друго, то опиши поне повратния момент и как прозря, че трябва да се занимаваш не само със себе си, а и с другата жена, т.е. с емпатията си към нейните проблеми, мироглед, навици, поведение.

Макар, че по-подробно описание на пътя по който си минала, би било къде къде по-полезно.

Осъзнаваш ли, че ти си първата и засега единствената, която е писала в този форум, че се е излекувала от РАК (страшна дума) по нетрадиционен начин.
Знаеш ли колко хора са си излекували Хашимотото поради това, че Мая публикува дневника си?

Ти си пионер и светъл лъч за много хора търсещи спасение.
Освети пътя им!

Освен всичко написано по-горе - това което ще се случи с мноооого голяма вероятност, е че сега ще започнат да те търсят на лични да обясняваш какво и как е станало. Вместо да пишеш на всеки поотделно, много по-добре ще е да го напишеш веднъж за да могат всички влизащи в този форум да го четат. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор