Има ли излекували се от РАК чрез ТЕС в България?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

mamaly написа:... Само че аз трябваше да търся причините не само при моята майка и моя син, а и при майката и на децата, за които се грижех през последните години. Когато направих и това, тогава нещата си дойдоха на мястото и запночнах много бързо да се възстановявам. :lol:
Това е много интересно и фундаментално. Ще го имам предвид по принцип.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

mayadob написа:Набързо намерих, че според ГНМ рак на черния дроб е свързан с конфликт от „липса на храна”. Може да проверя по-задълбочено.
Мая ,сподели моля те къде намираш инфото ,че да погледна и аз за някои нещица.Благодаря ти
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

mari написа:
mayadob написа:Набързо намерих, че според ГНМ рак на черния дроб е свързан с конфликт от „липса на храна”. Може да проверя по-задълбочено.
Мая ,сподели моля те къде намираш инфото ,че да погледна и аз за някои нещица.Благодаря ти
Първо гледам тук - http://gnm-bg.com/joomla/
После, ако не съм намерила това, което ми трябва, търся в Гугъл - от там изравям инфо от форумите.
mamaly
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 04 Май 2009 12:09

Мнение от mamaly »

Преди време прочетох една притча, коята ще де опитам да преразкаж накратко.
Един човек се разболял от рак. Започнал да чете много и попаднал на информация за една добавка, която памагала за лечението на рака. На сайта имало снимки на много усмихнати, щастливи хора, които се били излекували по този начин. Човекът споделил наученото с лекаря си, като казал, че вероятно той не е запознат с чудодейното лекерство и затова още не му е предложил да го лекува с него. Лекарят имал тази информация, но сърце не му дало да разубеждава човека насреща си. Причината била страхотното грейнало пламъче в очите му.
Човекът започнал терапията и много бързо започнал да се възстановява. Навсякъде говорел за това чудодейно лекарство.
Заитересували се и светилата в дадената област на медицината и един от тях много обосновано доказал в публичното пространство колко невъзможно е това излекуване.
В крайна сметка човекът отново се разболял и починал.

Не знам дали успях да предам есенцията на притчата, или поне така както аз я възприех:
-когато вярваш в нещо, ти го получавмаш или постигаш.
-когато се запали пламъчето в очите ти няма невъзможни неща;
-никога не слушай и не чувай негативни мнения или такива, който ти казват ,че нещо е невъзможно. Та нали, както беше казал някой, "Всички открития са направени от хора, които не са знаели, че това е невъзможно".
mamaly
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 04 Май 2009 12:09

Мнение от mamaly »

Ще се възползвам от предложената покана и малко по-малко ще се опитам да разкажа за това, през което преминах и което става сега с мен.
Публикувай отговор