Гледане на снимки (докато правим ТЕС)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
SUPRA
Участник
Регистриран: 30 сеп 2010 13:07

Гледане на снимки (докато правим ТЕС)

Мнениеот SUPRA » 26 окт 2010 10:24

Имах нежелани емоции(проблеми, притеснения).
Не виждах начин как да се оттърва от тях. :(
Най-вече заради тях се захванах с ТЕС.
От началото не знаех, как да започна и прилагах ТЕС за проблеми, които ми излизаха на момента като главоболие. След това започнах с каквото ми дойде на ума(а пък каквото ще да става, нали няма да си навредя). След няколко дена не знаех дали съм се подобрил или просто в момента ги няма тези нежелани чувства/емоции и затова си изтеглих около 20 снимки свързани с проблема ми. Поставих ги в една папка и след това ги пуснах(на слайд шоу) да ми се въртят пред погледа. В същото време ми "светна" идеята, да се ТЕСвам докато ги гледам. По този начин, докато ги гледам, оставам настроен на проблема - като НапомнящаФраза. Сещам се кога, защо и как съм се чувствал и в същото време прилагам техниката.
След 2 ТЕСвания си пуснах отново да гледам снимките(на проблема ми) и нищо! Нямаше нежелани емоции, само спомен, без да ми влияе на настроението и емоционалното състояние. На следващата сутрин се събудих много спокоен, изненадан че емоциите не ме атакуват. :)

Който не може да се настрои на проблема си докато се ТЕСва или не постига ефект, може да пробва този номер със снимките. ;)

Потребителски аватар
Емоция
Активен
Регистриран: 14 окт 2009 13:36

Мнениеот Емоция » 26 окт 2010 15:56

Супер идея! Ще пробвам за внедряване на положителна мисъл.

desko
Напреднал
Регистриран: 24 май 2009 16:29

Мнениеот desko » 30 окт 2010 21:44

Точно днес Мая ми даде същата идея.
При мен обаче проблема е огромен-имам огромно, ама огромно ПО и не знам как да се измъкна от това пусто ПО :evil:

nikimm
Майстор
Регистриран: 29 мар 2009 14:24

Мнениеот nikimm » 31 окт 2010 09:27

Работи ТЕС само с ПО-та една седмица. Каквото намериш във форума и какво се сетиш! И после почни пак по проблема!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет

Върни се в “ТЕС РЕЗУЛТАТИ И МНЕНИЯ”