Гледане на снимки (докато правим ТЕС)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Гледане на снимки (докато правим ТЕС)

Мнение от SUPRA »

Имах нежелани емоции(проблеми, притеснения).
Не виждах начин как да се оттърва от тях. :(
Най-вече заради тях се захванах с ТЕС.
От началото не знаех, как да започна и прилагах ТЕС за проблеми, които ми излизаха на момента като главоболие. След това започнах с каквото ми дойде на ума(а пък каквото ще да става, нали няма да си навредя). След няколко дена не знаех дали съм се подобрил или просто в момента ги няма тези нежелани чувства/емоции и затова си изтеглих около 20 снимки свързани с проблема ми. Поставих ги в една папка и след това ги пуснах(на слайд шоу) да ми се въртят пред погледа. В същото време ми "светна" идеята, да се ТЕСвам докато ги гледам. По този начин, докато ги гледам, оставам настроен на проблема - като НапомнящаФраза. Сещам се кога, защо и как съм се чувствал и в същото време прилагам техниката.
След 2 ТЕСвания си пуснах отново да гледам снимките(на проблема ми) и нищо! Нямаше нежелани емоции, само спомен, без да ми влияе на настроението и емоционалното състояние. На следващата сутрин се събудих много спокоен, изненадан че емоциите не ме атакуват. :)

Който не може да се настрои на проблема си докато се ТЕСва или не постига ефект, може да пробва този номер със снимките. ;)
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Супер идея! Ще пробвам за внедряване на положителна мисъл.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Точно днес Мая ми даде същата идея.
При мен обаче проблема е огромен-имам огромно, ама огромно ПО и не знам как да се измъкна от това пусто ПО :evil:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Работи ТЕС само с ПО-та една седмица. Каквото намериш във форума и какво се сетиш! И после почни пак по проблема!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор