Сърдечна невроза,нервни криза,паник атака

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Сърдечна невроза,нервни криза,паник атака

Мнение от kickboxing »

Здравейте!Имам сърдечна невроза,но откакто ТЕС-ам 2,3 месеца почти беше изчезнала.Но сега пак се отклучи и получавам панически атаки,особено като съм сред хора имам ужасно главозамайване,изпотявам се,изпадам в нервна криза.Просто психиката ми е много лабилна.Чувствам се много объркан Sad и вече не знам какво да ТЕС-ам. Сърдечната ли невроза,нервните ли кризи.. Просто не мога да подреда мислите си.Чувствам се емоционално НЕздрав,а съм на 22 години и съм активен спортист Sad
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Как ТЕСа тези 2-3 месеца? Какъв стрес е имало напоследък в живота ти, който е отключил проблема отново?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Ето какво използвах аз:
Въпреки,че имам този страх от страха,аз знам че страха не може да ме убие...
Въпреки,че имам тези физически симптоми(сърцебиене,и т.н),които нямат никакъв смисъл...
И тези които изпозлвах и на англ:

Въпреки че симпатичната ми нервна система мисли, че съм в опасност, аз обичам и разбирам нуждата й да ме предпазва.
Аз моля и позволявам парасимпатичната ми нервна система да поеме управлението и да ме върне към нормалното ми състояние.
Моля всички системи в тялото ми да подпомогнат парасимпатичната ми система за да ме върне към нормалното ми състояние.

От сайта на Гари Крейг от Ребека Марина. :wink:
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

ivangp написа:Как ТЕСа тези 2-3 месеца? Какъв стрес е имало напоследък в живота ти, който е отключил проблема отново?
"Bъпреки,че имам ускорен пулс,който поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка.. приемам себе си"
Настройка:" имам ускорен пулс,който поражда пристягане в сърдечната област и изтръпване на лявата ръка"

Отключи се като бях на изнасяне на близък човек и в същото време на друг близък му стана лошо и се стресирах
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изчисти случката с изнасянето на близкия ти с ТКФ. Виж как това ще повлияе на симптомите ти. Всеки път когато имаш проява на симптомите си също ТЕСай яко.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

А за главозамайването какво да правя? Тия дни ТЕС-ам здраво,но изобщо не помага,а положението е много зле,едвам вървя
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че,
kickboxing написа: Тия дни ТЕС-ам здраво,но изобщо не помага,а положението е много зле,едвам вървя
............
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор