Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
biscuit
Участник
Мнения: 63
Регистриран на: 09 Яну 2010 14:51

Мнение от biscuit »

С този пример - да. Мерси.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Мда, това с шоколада е хубав пример. Въпросът е да го осъзнаеш наистина. При мен е малко трудно засега. Някои неща успях, ама други все още ме мъчат. Но аз не искам да се примиря с това "животът продължава". Знам, че ако от този ъгъл се гледа, нещата изглеждат лесни, ама аз нали съм си инат.
Засега съм започнала да тес-ам голямото желание за бебе. Трябва да се успокоя. Не съм спокойна, а като не съм спокойна, не мисля реално. После ще видя накъде ще ме отвея вятъра.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Имам нужда отново от съвет. Може нещо да изпускам, знам ли :roll:
От един месец (малко време е със сигурност, но мисля, че е вече време да напиша нещо) си правя Предизвикателството. Бях ви споменала за прословутите кисти, които образувам. Да, тази на десния ми яйчник я няма и там ту ми се появяват, ту изчезват. Проблемът (поне от докторско мнение) е, че тази от ляво, която е 3см не изчезва вече 3-4 месеца. Имам си и проблем с цикъла. То от там тръгнах и по доктори де. Та, докторът ме посъветва да си направя туморен маркер СА125. Нормите на този маркер са от 0 до 35. При първото ми изследване октомври месец беше 70. Декември 90, днес за жалост вече са 200 единици. Докторът определено ме съветва да се подложа на операция, но аз нямам такова намерение.
Предизвикателството ми е следното: Въпреки, че имам 3см кистозно образувание в левия яйчник, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от кистозното образувание. От вчера реших да го попроменя малко и то е следното: Въпреки, че имам 3см образувание в левия яйчник, което пречи на нормалното протичане на менструалния ми цикъл, аз ...............
Забравих да спомена, че диагнозата ми засега е ендометриоза.
Та моля ви за съвет какво още да правя. От време на време изпадам в паника, опитвам се да се овладея, засега успявам. ТЕС много помага в такива ситуации. Но ме е страх, наистина много ме е страх.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здрасти Деско! Гледай новото филмово попълнение тук, за ГНМ, то с голяма вероятност, ще те светне в доста направления.
На мен ми звучи сухо декларацията ти, а може би и неточно. Ти сигурна ли си че кървенето спира заради кистите, може да е обратното, а може да не е нито едното от двете?! Кой е генералният проблем, заради който "тръгна по доктори"?-формулирай ясно
"Имам си и проблем с цикъла."
и пак ТЕСай!
Чисти страховете допълнително.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

В нищо не съм сигурна, но започнах от някъде.
Тръгнах по доктори от един никакъв си сърбеж и болки в дясно. След обиколка по доста доктори най-накрая ми се откри чревна инфекция. По едно и също време ми се появиха сърбежите и цикълът ми също се промени. Пих хапчета и сърбежите и болката изчезнаха. Но цикълът продължава да ми прави проблеми. Или аз просто така си мисля, де да знам. Получавам около 5-6 дена само зацапване и чак след това ми тръгва както трябва. От ходенето по доктори, този, който ми откри чревната инфекция се захвана за тази киста. Накара ме да си направя туморния маркер и хоп изскочиха тези кофти резултати. Първо се предположи, че заради инфекцията са такива високи нивата, но след лечението нивата продължават да се покачват.
Сега не знам какво да мисля. Тази киста си я имам от близо 2 години, но никой не и обръщаше внимание, защото е много малка. Дали се е пукала по някое време и пак се е образувала не знам. Не знам дали и тя пречи на цикъла.
Иначе страховете са ми доста. Вчера се тесах за страх от смъртта и страх от рак. Страх ме е, че може би няма да имам повече деца. Това с осиновяването ми мисля, че е повода от страх за безплодие. Страх ме е, че няма да мога да си гушкам моето момченце.
Прави ми обаче впечатление, че след като си правя Предизвикателството и след 4-5 процедури и страховете ми изчезват (поне за момента) и някакси се надъхвам да се боря. Може и да ми действа :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гледай филма за ГНМ!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Ок, ще гледам филма, но докато стане ред да го гледам, да продължавам ли с предизвикателството?
На пръв поглед сутринта видях, че филма е 4 часа, но нещо не можа да ми тръгне, някакви приставки били блокирали. Дано да успее да тръгне.
Последно промяна от desko на 06 Фев 2013 18:30, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тази тема сме я дискутирали и знаеш, че предизивикателствoтo не е наи-добрият подход но е по-добро от никакъв ТЕС.
Последно промяна от ivangp на 26 Фев 2013 10:25, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Аз пък си мислех, че Предизвикателството е един много добър вариант за синтезиране на проблема и си го чувствам най-на сърце :roll: Особено пък след като лишеите ми се оправиха от него. Останала съм с такова впечатление. Пак съм бляла някъде. Ок, ще гледам филма през почивните дни и ще пиша какви изводи съм си съставила, а до тогава си продължавам с Предизвикателството и с изчистване на страховете, които споменах по-горе.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Почти изгледах филмчето. Останаха ми 20-тина минутки, но ми се иска да пиша...
Малко ми объркано все още, сигурно трябва да попрочета и още нещо. Разбрах за биологичния конфликт, но си задавам един въпрос. Ако не разбера какъв ми е биологичния конфликт? Или пък след като съм разбрала за биологичния конфликт какво се прави след това? Не може само да се чака да мине от самосебе си... Ей такива въпросчета ми се въртят.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Често само осъзнаването на конфликта е достатъчно за да започне лечението. Ако не стане само с осъзнаване, може да се приложи ТЕС за изчистване на случката (ТКФ).
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Разбирам Иване. На мен ми се е случвало наистина да усетя, да почувствам конфликта и това ми е помагало.
Ще дам пример с мъжа ми и ако може да ми дадете съвет от къде да тръгнем. Миналата година, март месец мисля, че беше, му се появи на едната ръка между китката и лакътя едно голямо петно от пъпки. Имаше сърбеж и това се увеличаваше, нагъбваше и какво ли още не. Докторите не му помогнаха съответно и се обърнахме към моята хомеопатка. За голяма радост капките му помогнаха. Обаче лятото прави диетата на Гарабитов и към края на диетата това петно отново му се появи. Пак започнахме лечението с капките, доста време вече, но като че ли има положителна промяна. Дано да успее да му мине. Въпросът е, че никой от нас не може да се сети какъв може да е конфликта. Миналата година, ако си спомняте точно март месец беше големия конфликт със свекърва ми, когато тя си хвана парцалите и си тръгне по нощите. Тогава мъжът ми доста се притесни. Аз си помислих, че от това може да е, но той пък ми каза, че това нещо го е забелязал малко по-рано. По време на диетата пък нямаше никакви притеснения, беше спокоен, чувстваше се много добре от това и пак се появи. Та се чудим кое какво е...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На коя ръка е?
Като ръкопляска коя ръка му е отгоре?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Точно, когато гледах за десничарите, накарах мъжо да ръкопляска и дясната му ръка е отгоре, а петното му е на лявата ръка.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Такова сърбящо и много упорито петно получи малката ми дъщеря от едно коте.От тогава да не види котки.
Публикувай отговор