Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Ха сега де, не го свьрзвах така, а може наистина да си прав! В момента си правя нещо и Иване, май ми показа верния пьт! Много ти благодаря, че ми разясни проблема! Ох, сложно нещо са душата и тялото.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Здравейте. Имам огромна нужда от вас и от вашата помощ. Иване, обръщам се с огромна молба и към теб. Момченцето ми, малкото ми момченце, което на 2-ри декември стана на 2 годинки в понеделник получи припадък без да е имал някакви симптоми преди това, освен това, че беше сополив. В момента е в интензивното отделение. Същият ден, в който го приеха, цял ден е имал гърчове, цели 16 часа. От вчера на обяд вече гърчовете са били овладяни и са му намалили леко лекарството. В безсъзнание е все още, но не могат да открият къде е причината. Съмняват се за вирусен енцефалит и утре ще му правят ЯМР, за да видят има ли увреждане на мозъка :( Моля ви се помагайте, моля ви се. Помолете се за Мирко да се оправи напълно и да се върне при нас. Моля ви :cry:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от ivangp »

Ето какво ти предлагам:
Затвори очи и си го редстави в средата на една пирамида. Пирамидите са лечебни, както знаеш.
Представи си, че от върха на пирамидата към него струи светлина или енергия, която го лекува и оправя всеки проблем в тялото му. Дръж тази визуализация колкото можеш по-дълго в ума си. Като свършиш си кажи, че е задействан автоматичен процес на лечение, който ще свърши когато лечението е напълно завършено. След това по няколко пъти на ден се връщай към визуализацията и наблюдавай за промени в това, което ти се появява. Т.е. как е променен/поправен проблема.

Просто поискай и приеми това, което ти се дава. Ако се появят съмнения и тревоги ТЕСай ги.

Аз направих точно гореописаният процес.
Яви ми се мозъкът му някак сбвит и нагънат. Представих си, че светлината го изпълва и изглажда гънките до перфектната форма на мозъка.

На теб може да ти се яви друг образ за проблема.

Който друг иска може да се включи по начин, който на него му харесва или пък по гореописаният.

Съединението прави силата!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Благодаря ти много за бързия отговор Иване! Благодаря за помощта, която ни оказваш в този труден за нас момент! Благодаря!
kisssy123
Активен
Мнения: 103
Регистриран на: 30 Ное 2015 22:31

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от kisssy123 »

Деско, когато попаднах на форума, преди около месец, твоята история беше една от първите, които прочетох и която много ме развълнува.
Мисля за вас и се моля Мирко да се оправи!
Никой не се връща от дълго пътуване същия човек какъвто е бил преди.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Излязьл е положителен резултат за херпес симплекс :( Какво да правя сега? Да продьлжавам ли с представата с пирамидата?
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Ох, да доуточня. Този херпес симплекс е херпес, който излиза на устата, когато сте изстинали или стреснали. При малки дечица има по-голяма вероятност да избие в мозька и да получат мозьчен енцифалит. 90% от жителите на Земята са носители на такьв херпес, който стои в спящо сьстояние в организма. И при спадане на имунитет избива.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от ivangp »

Третирай го с ММС. Виж темата за ММС тук във форума. Можеш да си го купиш и да видиш основния протокол за използване (протокол 1000) в: http://www.mmsbulgaria.com
Понеже детето ти е малко, консултирай се с човека, който продава ММСа как точно да прилагаш протокола.

Визуализациите няма да попречат, а само могат да помогнат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Здравейте. Иван, благодаря много за подкрепата. Да кажа, че Мирко вече е по-добре. В пълно съзнание е, говори, движи си ръчичките и краченцата, контактен е. Вчера от ЯМР му откриха, че зад ушенцето има гной, получен от постоянните сополки, които имаше. Този гной се натрупал в костта и се е закачала мембраната на малкия мозък и от там били получени гърчовете. Направиха му снощи операция, успешна е. Само, че докторът каза, че това, което са видяли на ЯМР ги е стреснало много, но в действителност не е било така. Отхвърля се вирусния енцефалит също. И общо взето не се знае какво е предизвикало тези гърчове. Радвам се, че детето ми се подобрява значително. Всеки ден по няколко пъти си правя това с пирамидата. Иване, още един път благодаря ти! Ще го държат в интензивното и утре и от понеделник най-вероятно ще сме двамата вече в неврологията. Че сега милото стои самичко, не ми дават да го виждам. Само вчера успях да си го нагушкам почти цял ден, докато чакахме да му направят операцията и докато отново ни извозят до интензивното.
kisssy123
Активен
Мнения: 103
Регистриран на: 30 Ное 2015 22:31

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от kisssy123 »

Милата душичка, радвам се, че вече е по-добре! Не се познаваме, но ви мислих.
Никой не се връща от дълго пътуване същия човек какъвто е бил преди.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Благодаря kisssy123
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от Яна »

Деско, прегръдки, прегръдки, прегръдки! Надявам се скоро да се наредят нещата.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Здравейте. Ние вече сме си вкъщи. Искам да ви благодаря за подкрепата, която ми оказахте! Иване, специални благодарности към теб!!!
На мен още ми е стреснато, много ме е страх в момента, сякаш всичко ми минава на лента. Ръцете ми треперят и следя всяко едно движение на Мирослав, за да не стане пак същото нещо :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от ivangp »

:D
desko написа: На мен още ми е стреснато, много ме е страх в момента, сякаш всичко ми минава на лента. Ръцете ми треперят и следя всяко едно движение на Мирослав, за да не стане пак същото нещо :(
ТЕСай го този стрес и треперене.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: Дневникът ми (desko)

Мнение от desko »

Иване, искам да те попитам, дали ще разрешиш да разкажа историята относно случката с Мирко, цялото преживяване?
Относно ТЕС-ането на страха, бях усетила още в болницата, че ми се отразява в белите дробове, там чувствам болка и стягане. Тогава нямах никаква възможност да се ТЕС-ам. След като ме посъветва да ТЕС-ам стреса и треперенето, започнах да усещам, че излиза от дробовете ми нещо, като че ли се изсмуква от тях и ми олеква. Но явно ще трябва доста време да се изчистя напълно, защото усещам доста, че съм задръстена там, просто го усещам.
Публикувай отговор