Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

nikimm написа: Какво значи това? Предполагам, че те разбирам но само предполагам? :D
Никога по отношение на майка й. :)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Вчера и днес упорито се тес-ам. Ники, направих си списъче, ама освен, това че исках да зарадвам човека, нищо друго положително не написах :( Тес-ах заклинанието с тъга. Забелязвам, че всеки път, когато правя повече кръгове, постоянно ми изниква образ в съзнанието как съм гушнала някой и плача в скута му. Лошото е, че този някой е в случая никой-няма конкретен човек. От упоритото ми тес-ане тези два дена в емоционален план съм положително и отрицателно настроена. Постоянно в главата ми се менят емоциите. В един момент удраям майни на всички, виждам засмяни лица, усещам, че дишам, в следващия момент съм напълно отчаяна. Определено обаче това заклинание си е точно за мен, много добре ми действа и наистина усещам как преминава енергията.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво продължавай! И гушкай себе си, нека другия човек си ТИ!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Идеята ми за това беше да обърнеш внимание , че в една и съща ситуация у теб има и положително и отрицателно. Така е вероятно с всичко което правиш. Когато това се осъзнае, нещата се променят доста. Да ти имаш едно положително, което по заряд не се знае колко е силно , както и да е. Т.е. правиш едно , но докато го правиш знаеш че успоредно с него съществува и точно обратното на това което правиш и то е толкова съществуващо, колкото и това което правиш. И представи си всичко това у теб :D :idea: !
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Ох Ники, направо ме омота Изображение
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

ТЕСай! Всичко е наред!
Не е лошо човек да се обърква, според мен така се разбутват старите модели, поне при мен така действа! :D
Омотването идва от това, че всичко в живота няма само една страна. Обаче като действаме често виждаме само едната и не признаваме съществуването на другата, която така или иначе я има и без нас. Затова се ядосваш на майка си примерно. Образно казано у теб по рождение има и + и -. Ти искаш само плюса и бягаш от минуса. Ама полмисли токът как тече и там има + и -. Може ли тока да тече само с - или +. Така сме и ние + и -. Когато тръгнем да гоним френетично само едното могат да се появят проблеми. Надявам се омотването да е с нямалял интензитет вече :D !
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Вчера имах пак лека кризичка. Най-хубаво си се успокоявам със заклинанието. И вчера така направих. После ми стана лошо, взе да ми се повръща, но успях да удържа фронта. Днес съм 6 :D
Иване, имам едно въпросче към теб. Мисля от утре да правя житната диета на Петър Дънов. Не знам дали си запознат, но да те попитам все пак, мога ли да продължа с предизвикателството и по-точно дали ще има проблем солта?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма проблем. Спирай солта и продължавай предизвикателството само с вода. Според мен би било много добре обаче да адресираш миналото си с ТКФ - Процедурата "В мир със себе си". Другото са временни мерки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Мина един месец от предизвикателството, но аз съм си поставила за цел 3 месеца да го правя. И без това е вредно да си правя често рентгенова снимка. Когато си правя предизвикателството, си представям и то неумишлено, само ми изникна като образ, че си махам кистата от челюстта с четка. А вечерите визуализирам, като си представям ренттеновата снимка чиста и се обаждам по телефона на мъжа ми и зъболекарката, че кистата вече я няма. Лошото е обаче, че само първия път изпитах радостна емоция. След това го приемам за даденост и някакси ми е скучна точно тази картина. Някой да има други идеи или аз бъркам някъде?
Иване, сега си препрочетох тази процедура "В мир със себе си". Естествено в момента отново съм зациклила, но ще го обмисля докато спя. Така най-добре мисля :D
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хей, много ме боли този венец от дясната страна :( Вече цял месец мина и няма оправия. Като не дъвча на дясната страна, всичко е 6 и после пак става проблем. От вчера ме боли ужасно венеца и не знам как да се оправя. Явно нещо във формулировките бъркам, знам ли и аз. Моля ви се давайте ми съвет, защото тайничко поглеждам към антибиотика, който зъболекарката ми изписа. Не се трае, честно ви казвам. Боли ме венеца точно между 5-тия и 6-тия зъб долу в дясно на челюстта. Зъболекарката ми каза, че съм имала венечна торбичка и като ми влезе храна или ако си натъртя венеца и адски боли. Ако ми е по-лека болката е вид сърбежна болка, иначе си боли яко :cry: Все си мисля, че е свързано с кистата, а дали не греша? При положение, че и от горната страна ме наболява, ама там засега нещата са леко туширани. Усещам, че и от лявата страна ми се обажда венеца, ама е мноооого слабо. Ами то като дъвча само на ляво, какво да се учудвам.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Вчера цял ден съм се тес-ала за този венец и за челюстта. Определено усещам подобрение. Явно ми е много упорито и аз също трябва да бъда упорита. Нещо, което е неприсъщо за мен :( Уж първо започва да ме боли венеца, но след като направя няколко кръга, започва да ме боли самата челюст. Сменям си формулировката и хоп, започват да ме болят зъбите и така си се въртя ли въртя. Дано накрая успея да изчистя този проблем.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хайдеееееее, сърбежа на зъбите и венците се премести от другата страна. Леле майко :twisted:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Браво, това покзва, че действаш правилно. Продължавай!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Вчера се опитвах да дъвча и на дясната страна. Засега добре ми се получават нещата. Дори докато ям, се тес-ам наум.
Вчера ходих и на народните танци да поиграя. Отново ми се случи същото нещо. Дойдоха повече хора и пак почувствах стягане в гърлото, надигна ми се да повръщам, нещо сякаш се преобръна в мен, избягах и се разревах. Какво ми става, преди винаги съм се радвала, когато съм сред повече хора?! А сега се задушавам :roll:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Няма значение според мен какво ти става. Въпросът е че ти става нещо и има движение. Давай , ако ти пречи тесни го и продължавай.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор