ТЕС при наслагване на проблемите .

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
drpan
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2010 17:34

ТЕС при наслагване на проблемите .

Мнение от drpan »

Здравей , Иване ,

ВЪПРЕКИ ЧЕ дори не прикриваш негативизма си към медицинското съсловие , АЗ НАПЪЛНО И БЕЗРЕЗЕРВНО ПРИЕМАМ ТЕС И ВЯРВАМ В НЕЯ !
А на теб съм благодарна !
Корегирах , туширах доста неприятности , прилагайки техниката . Но се получава следното :
Още преди да съм изчистила даден проблем , възниква друг - спешен . ТЕС-ам го приоритетно . Смекчавам го , но и с него недовършвам . Връхлетял ме е трети , сериозен. Започвам него ... Не , не се шегувам ! Нали не мислиш , че бих се шегувала с гнетящи семейни проблеми , касаещи и децата ?! ...
Как да постъпя , когато е изключително актуален първият проблем , а напрежението и ядовете от другите два също изискват да ги укротя спешно и затова не стигат ден - два ?
Предварително благодаря за отговора !
Бъди още по-здрав !

Пенка Панайотова
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Отговори си на следния въпрос:
Решаването на кой от проблемите ми в момента би имал най-силно позитивно влияние и върху останалите?
Работи върху този проблем до пълното му изчистване, а не само до смекчаването му.
След това си задай същия въпрос за останалите проблеми и действай по същия начин.

Плюс това доколкото разбирам не работиш само върху лични проблеми, а и върху проблеми на останалите членове на семейството си.
Ако е така, първо изчисти себе си от негативни емоции по отношение на техните проблеми и след това работи по техните проблеми.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор