херпес

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
arn
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Ное 2010 13:53

херпес

Мнение от arn »

здравей ! Преди година започнаха да ми излизат херпеси по тялото.След много изследвания и прием на лекарста нямаще ефект.Юли месец 2010 прочетох ТЕС - невероятен ефект нивото беше свалено до 0 .Този месец 11.2010г. на два пъти се случват различни притеснения - и херпеса се мъчи да се покаже . Приложих ТЕС в момент на излизане на херпеса и резултата беше добър/ херпеса се скрива за 1 ден/ едно уточнение принципно съм притеснителна а за стреса няма да коментирам. Какво мога да направя още запроблема си?Да уточня херпеса го отключих при загуба на роднина. Благодаря!
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Здравей,според мен трябва да изистиш случката със загубата на роднината с Техника на краткия филм.Ето ти линк към нея http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=40
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако все пак и след като си изчистила оригиналната случка, пак се появи херпеса,( то ще е в много по-слаба форма), изчисти всички останали случки, за които се сещаш, в които той се е проявявал.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
christa
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Сеп 2010 10:37
Местоположение: Казанлък

херпес

Мнение от christa »

Ето и моят опит с херпеса. Излезе ми херпес на горната устна. Не съм открила причината. Прочетох написаното по повод различни херпеси тук, във форума използвах го и ето какво постигнах с ваша помощ, за което сърдечно благодаря на всички. :D Вече втори ден се наблюдавам и УРА! нямам нови признаци. Просто чакам да зарастне малката раничка от едното мехурче, което изтървах да се спука.
Преди няколко дни 28.11 - се събудих с херпес на горната устна в дясно. Нямах никаква причина за притеснения. Напротив! Предния ден имах празник, чувствах се и още по-щастлива защото бях на семинара по Био-енергийна психология и приложна кинезиология. Благодаря на Иван за него, беше страхотно - полезно и приятно!!! ТЕСнах се набързо преди семинара в неделя, в резултат на което напрежението в устната и растежа на мехурчетата спря, но не изчезна, и после го зарязах - през деня нямаше време, а като се прибрах от София по нощите бях много изморена и го оставих за следващия ден. В понеделник напрежението се беше върнало и нарастването на херпеса беше факт. ТЕСах се преди работа, не ми стигна времето да го изчистя, но пак го стопирах и върнах положението от предния ден. Искам да отбележа, че в резултат на ТЕС през тези дни не изпитвах никаква болка, просто напрежение на това място в устната. През деня едното мехурче се спука, но болка = 0. И вечерта вече се захванах сериозно с ТЕС. Използвах различни фрази но основното беше:
НАСТРОЙКА: Въпреки, че имам херпес на горната устна в дясно, по неизвестна за мен причина, аз напълно и безрезервно приемам себе си, обичам се и си прощавам, че поради някаква причина съм си го докарала сама, и избирам да се освободя от херпеса сега и завинаги. И започна едно дълго обикаляне по точките с всичко, което ми идва наум по този повод:
че може би съм изстинала,
че всеки носи според докторите в себе си вируса , но само някои го развиват (бла, бла, бла), но те не знаят всичко, никой не знае всичко,
затова пък знаем, че всичко е енергия, и аз моля подсъзнанието си да направи всичко по силите си да се освободи от причините за херпеса сега, да се свърже с вселенската енергия, знания опит и да ги използва по най ефективния, бързия и безболезнен за изчистването на този проблем начин
че организма ми е съвършена саморегулираща се система и притежава велика сила, само той знае как да се справи, затова го моля да мобилизира всичките си сили и да задейства всички клетки, органи, жлези и системи от които това зависи за премахването на херпеса по най-безопасния и безобидния за мен начин
че произвеждам достатъчно интереферон (и това прочетох във форума)
упълномощавам съответните антитела да...
че ужасно много искам да се освободя от херпеса, а не мога да намеря точната формулировка за ТЕС, че не зная причината, но каквата и да е тя, я моля да се отиде
и наблегнах на страха, освобождавам се от страха, ЧЕ не мога да се справя, ЧЕ ще ме боли, ЧЕ ще съм грозна с подута и разплута като на чалгаджийки и манекенки уста, ЧЕ ще се разрани устната ми и ще остане белег и завърших всичко стова с малко ХООПОНОПОНО:
Благодарих на херпеса, че се появил, защото явно е трябвало да науча нещо, да ми даде сили и увереност, че мога да се справя, да ми напомни за енергийната връзка на всичко във вселената, да ми помогне да използвам вселенското знание, и собствените сили на съвършения ми организъм - защото само и единствено той знае най-добре, какво е необходимо на тялото ми и как да го лекува, помолих херпеса да ми прости, че съм го предизвикала, и му казах, че го обичам за всичко, на което ме е научил, че така е трябвало да стане, че сме си били от полза
С това почувствах, че съм изчерпана и завърших с: Благодарна съм за силата, вярата, куража и предопределеността ми да успея. Сега чакам само да зарастне малката раничка от едното мехурче.
Със сигурност пропускам някои неща, но не мога де сетя за всичко което казвах по точките, пък и не е необходимо, всеки си има свой език. По-важното е че подейства. И се надявам опитът ми да е от полза за някого, както аз почерпих идеи от вашия опит
:D
arn
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Ное 2010 13:53

херпес

Мнение от arn »

Благодаря ! много пъти пробвам но...Мили хора какво още да направя смятам, че не може при всяко притеснение да ти излиза херпес. просто ти писва.........
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ами изТЕСай си тези думи:
Въпреки че:
много пъти пробвам но...
...просто ми писва...
аз напълно...
:idea: :D
и потърси причината, помисли, докато се ТЕСаш, защо ти излизат, кога за пъри вът се появиха, какво се случваше по това време, защо толкова те дразнят...искаш ли всъщност, да ги махнеш и какво, евентуално, те спира, да го направиш.
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор