цистит, моля за помощ!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

цистит, моля за помощ!

Мнение от mary089 »

Здравейте!В момента съм в ужбина и не си нося книгата на Иван с мен. От една седмица съм с цистит от една седмица. Признавам си, е това ми е хроничен проблем от години, но така и не намерих време или по-скоро желание през тези близо 2 г.,откато съм запозната с ТЕС, да го тесам като хората този проблем. Винаги някак между другото, само когато е в остър стадий го тесам. Сега, както писах вече съм в чужбина и ще бъда тук още доста време, т.е. имам нужда от Вашата помощ! През последната седмица тесам цистита с най-различни настройки, дори тго кръстих "жива рана", защото така го усещам и сякаш леко пова да намалява болката..... :) но се страхувам, че пак ще се върне...май и това трябва да тесам. Оф, извинявайте, тук няма с кого да говоря на бг. и като ми се отдаде случай изпадам в многословие по тази причина. Основното,което искам да питам е - след като проблемът е хроничен, дали да не пробвам предизвикателството? или да продължа с най-силнитеусещания?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен ако имаш усещания, давай усещанията!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

или да продължа с най-силнитеусещания?
Да, щом усещаш подобрение продължавай, но се услушвай за вътрешния глас на къде те води и сменяй НФ според него. И ...бъди по-настойчива този път, за да успееш!
:D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ходенето в чужбина винаги е свързано със стрес. Помисли какво те стресира там, какво ти липсва и т.н. и ТЕСай и тези емоции.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

какво ми липсва?

Мнение от mary089 »

Благодаря за отговорите!От снощи тесах доста пъти "раната" и усещам едно такова затопляне, мравучкане, след което наистина съм по-добре-ура!
А,какво ми липсва тук?Много хора,семейството ми най-вече..., но много ми липсва Витоша, особено едно водопадче между Симеоново и Драгалевци, където ходя всяка седмица :( :( там се освобождавам от стреса, натрупан през седмицата...дали е това? ще пробвам. Благодаря още веднъж и хубава седмица! На именниците - да им е живо и здраво името!
Публикувай отговор