Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Бризеидка
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 28 Апр 2010 12:35

Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнение от Бризеидка »

:mrgreen:
Последно промяна от Бризеидка на 25 Окт 2013 19:39, променено общо 1 път.
http://www.youtube.com/watch?v=KaXWp-3fL_E
Песен на любима група... с прекрасен текст :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Пробвай това: Въпреки че като го засякох преди Х дни в университета сърцето ми се сви .....

и това

Въпреки че нямам чувства, но ми е некомфортно, когато го виждам, защото все пак сме преживяли немалко заедно, а сега се държим като непознати,
adel
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2009 13:50

Здравей

Мнение от adel »

Бризеидка, щом се свива сърцето, щом ти пука, има проявление на емоция, според мен.
И декларация, "Въпреки, че ми пука как изглеждам .....
“Грешките и неуспехите заслужават изследване, но те разкриват много малко от силните страни на всеки човек ”
казват Бъкингам и Клифтън
Бризеидка
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 28 Апр 2010 12:35

Мнение от Бризеидка »

:mrgreen:
Последно промяна от Бризеидка на 25 Окт 2013 19:41, променено общо 1 път.
http://www.youtube.com/watch?v=KaXWp-3fL_E
Песен на любима група... с прекрасен текст :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здрасти Бризеидка, тук можеш да търсиш безкрайно много чуства, като ревност,че той е с приятелка, а ти без приятел; страх, да не разбере какво мислиш или чустваш; срам от себе си, че си допуснала, да те излъже; че се чустваш глупава, че си била с неподходящ човек или че си била Х време с неподходящ човек; желание, да се покажеш по-силна, ама не си; страх, да не му наприказваш каквото искаш; гняв, че се сдържаш, да излееш всичко, което ти напира отвътре...Просто ТЕСай и реди всичко, което ти дойде, чуствата сами ще изплуват , дори и да не можеш да ги формулираш точно. И знай ти имаш едно огромно приемущество- ТЕС :!: :wink: ,
:D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Бризеидка
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 28 Апр 2010 12:35

Мнение от Бризеидка »

:P
Последно промяна от Бризеидка на 25 Окт 2013 19:42, променено общо 1 път.
http://www.youtube.com/watch?v=KaXWp-3fL_E
Песен на любима група... с прекрасен текст :)
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнение от vqra »

Здравей, :)

Заставаш пред екрана и гледаш снимката му като непрекъснато обикаляш около точките, толкова време, колкото е нужно докато изчистиш всички емоции, които ти хрумват. По време на потупването може да ти хрумне да му кажеш нещо, да го напсуваш;) и каквото и да е, но всичко по време на ТЕС, докато се почувстваш изпразнена по въпроса.
Ама толкова изпразнена, че дори като го срещнеш, ще се чудиш, наистина ли си го познавала или е било сън.

Има и още по-лесен начин/поне според мен/ за достигане на пълно изчистване при подобни случаи. Казва се хоопонопоно - Благодаря ти, Фам, за това че ми го препоръча :)

Успех, Бризеида!
Per aspera ad astra!
Бризеидка
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 28 Апр 2010 12:35

Re: Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнение от Бризеидка »

:lol:
Последно промяна от Бризеидка на 25 Окт 2013 19:43, променено общо 1 път.
http://www.youtube.com/watch?v=KaXWp-3fL_E
Песен на любима група... с прекрасен текст :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Re: Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнение от bulgi »

vqra написа:
Има и още по-лесен начин/поне според мен/ за достигане на пълно изчистване при подобни случаи. Казва се хоопонопоно - Благодаря ти, Фам, за това че ми го препоръча :)
Как го прилагаш в този случай?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Бризеидке, разбира се че те помним :)
Минавам само да ти кажа здрасти и че се надявах да цъфнеш за коледното парти, но ще имаме и други срещи.
А по темата - всичко, което ми хрумна, вече са ти го предложили. Бих повторила предложението на Вяра - гледай снимка и му кажи всичко, за което пишеш, че си искала, но не си могла. Тесайки, разбира се.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпросът ми е как да дефинирам това усещане за свиване на сърцето и самия дискомфорт
:roll:
Ами така - свиване в сърцето и дискомфорт който чувствам еди къде си в тялото си, еди как си. :shock:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: Противоречиви проявления на дискомфорт.

Мнение от vqra »

bulgi написа: Как го прилагаш в този случай?
Toчно в този случай, не знам. Бризеида ще открие сама за себе си.
Лично за мен:

Обръщам се към спомените /маяци-травми/ и им казвам:
"Обичам ви, хубави спомени, но днес ми причинявате страдание и нямам нужда от вас. Така, че съм Благодарна за възможността да ви освободя - Вас и мен." След това пращам енергията към Божествената енергия /висшето Аз/ и повтарям фразите: "Обичам те", "Съжалявам", "Моля те прости ми", "Благодаря"

Когато си мисля за субекта, независимо какво чувствам в мометна /дори да е обида или гняв, дори да искам да го обиждам, дори да изпитвам омраза и каквото и да е/ повтарям мантрите докато се почувствам изпразнена. До състояние на абсолютната нула.

"Когато сме изправени пред проблемни отношения с друг човек, то проблемът за разрешение е у нас, а не у другия човек. Защото наяве е излязъл спомен и той определя действията ви /чувствата ви/. Това е всъщност изпитанието, пред което сте изправен. Не е в това, че с него е свързан друг човек.
Процесите, които протичат в съзнанието ви, се наричат спомени.
Мозъкът не може да обработва едновременно 2 процеса. Той или ще съсредоточи работата си в/ху процесите, протичащи в съзнанието ви /спомените/ или ще се остави да бъде воден от вдъхновението /абсолютната неограниченост/
Щом по своя воля се освободите от боклука и у вас се отвори празнината, тя веднага бива изпълнена с вдъхновение. От там вдъхновението изпълва цялото ви същество. И вече сте свободни."
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор