Асцит , моля помогнете ми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Jenim
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Дек 2010 19:15

Мнение от Jenim »

От днес съм на плодове. Изяла съм 1 мандарина и половин портокал с две чаши вода, но за съжаление преди малко повърнах портокала. Това завръщане на повръщането ме поуплаши и си го тес-нах няколко пъти. А ма продължавам де. Притеснява ме, че не мога да пия много вода, а за добър резултат с тес е необходимо, ама си мисля, че аз си имам достатъчно в корема. Вие как мислите за водата?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

А ти как го усещаш? Какво смяташ че ще е най добре за теб, имаш ли идеи?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Jenim
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Дек 2010 19:15

Мнение от Jenim »

Ами и аз не знам какво да мисля вече. Чувствам се по-добре с малко вода, иначе започва да ми тежи още повече. Що се отнася до храната-плодовете са воднисти и заемат доста място в стомаха, а той е попритиснат от асцита и оттам си мисля, че идва проблемът. Хванала съм се здраво за ТЕС и знам, че няма да се откажа. Малко съм от нетърпеливите и това ми пречи. Малко съм и от тези, които се раздират от съмнения, но тях ги тес-ам.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Значи повсяка вероятност поемаш достъчно ти за сега вода.
"В.ч тялото ми за сега няма нужда от прясна вода и си задържа онази която ме издува , аз ....... и избирам прясната чиста вода с чистите природни енергии да пречисти стомаха ми " След като минеш два кръга можеш да направиш един кръг накрая с НФ: Разбирам и обичам стомаха и цялото си тяло.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор