От малка бенка до хирург

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

От малка бенка до хирург

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
След 7м с ТЕС не за 1ви път заявявам РАБОТИ!
Та имах една бенка , която незнайно как за мен израсна в брадаваца ли незнам как се казва но стъчеше няколко милиметра над кожата.
И това от бенка до да стръчи стана за не знам колко време , просто една сутрин я открих.
Всичко бе ок до вечерта преди Бъдни вечер(23.12) през деня силно ме сърбеше в тази област но имах много работа и не се сетих въобще ,че може да е от нея.Вечерта се прибирам вече си ме боли яко.
Влизам за душ и хоп изненада , израстъка 2ен и мораво червен...
24.12.2010г.
Почнах с ТЕС , на другия ден макар почивен отидох на хирург да го види все пак,подарих му книга за ТЕС че го безпокоя в тях и ми даде да го мажа с едно мазило антибиотик..
И каза понеделник ще го резнем рутинна операция!
И както бе станало това мораво се виждаше ,имаше и 2 черни точки той каза , че са 2 корена на косъм в него.
И Бъдни Вечер и Коледа ТЕС .
Като си представях как това намалява и изхвърля тия коренчета ...
Мазах се и с мазилото но по-наблягах на ТЕС с визуализация , че това намалява и се успокоява.
27.12.2019г.
И отивам в понеделник , хах изненада спаднало на ниво каквото си беше като тези коренчета на косъм ги нямаше.

Все пак го резнаха защото е на кофти място високо в слабините и точно там минава ръба на слипа ...
10мин операция , рутинна както се казва.
Преди нея и по време на нея пак ТЕС...
Казаха ми да си взема аналгин , аулин ... за болката казах добре и си заминах.
Мина месната упойка докато дойда до нас и като почна да боли ,ТЕС , по-тъпа болка още ТЕС след няма и 15мин хах няма болка .
И понеже ми бе казано повече да лежа ако може за да не се дърпат 2та конеца. Кво да правя освен да се ТЕС докато си лежа?
Та представях си , че раната е добре , не е зачервена , че се слепват крайщата абе квото ми дойдеше наум но позитивно!
На другия ден съм на превръзка но доктора го няма и звънна на една сестра да я смени, погледне и да му звънне.
Та маха тя и казва "Раната е добре зараства и е спокойна... Вас в събота ли ви срязаха..." Аз "Не вчера сутринта..."
И "Хах много е добре за вчерашна ..."
29.12.2010г
Днес си бях при хирурга да я види .
Каза добре е само така "Да ти кажа попрочетох книжката и дори пробах малко Абе работи , благодаря за книгата..."

Та с 2 думи РАБОТИ с ТЕС всичко е в твойте ръце не в аптеката!
Потупвайте се на воля със сигурност няма да Ви навреди!

Весело изпращане на 2010г. и още по-весело посрещане на 2011г.
ТЕСайте не се бавете ,че 2012г, е след една година нямате много време :D

P.S. Само да каже ,че заради една подценена преди 17г инфекция едва не умрях и затова не отказах ножа сега. Ако щете го кажете страх.
Не ,че не съм го ТЕСал но :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор