Как да накарам ТЕС да заработи за изсушена лигавица на носа?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Как да накарам ТЕС да заработи за изсушена лигавица на носа?

Мнение от gannah »

Здравейте!
Нуждая се от консултация, защото изживявам терзания.
Случаят ми е следният: използвам ТЕС, помагал ми е за всичко моментално и навсякъде винаги досега, което ме кара да мисля, че нямам емоционални блокажи, които да трябва да чистя с допълнителни техники като ключично дишане. Обаче ТЕС не ми помага за един проблем, който много ме измъчва и нямам представа от какво е породен- изсушаване лигавицата на носа. Не знам какъв е този емоционален проблем, пробвах различни декларации + ключично дишане и техника на избора. От къде да започна, как да продължа? Защо ТЕС ми помага безпроблемно за всичко останало, а за това не?На някого да му се е случвало подобно нещо?
И дали не е свързано с моя страх на суетата относно носа ми и системата ми да отвръща, правейки ми носа точно такъв, какъвто не искам да изглежда?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какъв точно ти е суетния страх по отношение на носа ти?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
gannah
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Сеп 2010 19:08

Мнение от gannah »

Макар че се опитвам да осъзная, че носът ми е хубав и естетически издържан като на всеки човек, понякога си въобразявам, че е широк или че не ми харесва как изглежда, когато се усмихвам. Не знам дали проблемът ми с лигавицат е свързан с този мой многогодишен страх, но ми се иска да отрстраня и двата проблема едновременно и мисля, че ще успея само да намеря начин тес да се отключи по някакъв начин, но не знам как, защото досега тази техника не ми е отказвала съдействие. Вие как мислите?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Прави Предизвикателството с:

Въпреки че
gannah написа: носът ми е широк и не ми харесва как изглежда, когато се усмихвам.
.Не стига това ами и лигавицата му изсъхва, аз обичам, приемам и одобрявам себе си и носа си такъв какъвто е.

НФ - обичам те, съжалявам, прости ми, благодаря ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор